PDA

Zobrazit v plné verzi : Kde si zajezdit?

Stránky : [1] 2

Raf
05.02.2004, 12:49
Rozhodl jsem se založit tuto skupinu pro sdílení informací o "tréninkových místech" pro amatéry i závodníky - o lesních a polních cestách, "erzetách", letištích, velkých parkovištích ap., kde se lze:
1. buď vyblbnout - velké otevřené prostory jako letiště,
2. naučit rozpis a další znalosti o rally - polní cesty, zajímavé úseky RZ.

Dopředu upozorňuji: zajezdit neznamená závodit! Trénuje se většinou za běžného provozu, tzn. že kdykoliv (často) lze potkat na odlehlých silnicích pěší, cyklisty, traktory. Závodí se na uzavřených cestách. Proto bych upřednostňoval informace o otevřených pprostorech nebo PŘEHLEDNÝCH úsecích, kde je vidět několik set metrů dopředu (což např. většina RZ Barumky nenabízí).

ZLÍN

# Parkoviště u ZOO Lešná
Plac o rozměrech 100x70 metrů, mírně z kopce, když je sních nebo led, výborný pro vyblbnutí. Pozor na lampu uprostřed parkoviště a vysoké obrubníky. Na místě se válí několik pneumtaik, lze postavit slalom.

# Letiště nad Biskupicemi (RZ Ludkovice-Biskupice)
Velký prostor, cca 300x50 m, kde lze jezdit i po přilehlých cestách. Na místě spousta pneumatik, téměř kdykoliv potkáte i někoho dalšího. Když je sníh, nejlepší místo.

# Raková
Klasická RZ z Želechovic do Vizovic, doporučuji především úseky kolem hlavní cesty Slušovice-Vizovice, lze si udělat i výlet do pole. Pozor na časté traktory. Nedoporučuji jezdit závěrečný sjezd do Vizovic, přes vegetaci není vidět víc než 30 m.

PŘÍBRAM

# Letiště v Dlouhé Lhotě
Určitě znáte z vyprávění Emila na auto.impuls.cz

PRAHA

Stále hledám vhodný prostor. Poradíte?

Hašan
05.02.2004, 12:59
JABLONEC NAD NISOU,LIBEREC,TURNOV ????????

Hašan

Milan PB
05.02.2004, 13:58
Raf:
PRAHA

Příbram - Letiště je kousek od Prahy 45km a po dálnici.Letiště je hned u dálnice a časově tak 30min.

WRC 2004
05.02.2004, 18:49
Já jezdím na letiště mezi Bánovem a Suchou Lozí.Je to tam o něcomenší než v Biskupicích na letišti.Ale tady se dá jezdit ne jenom na letišti ale také se dá vijet kilák po rozbité cestě nad letiště kde je úsek celý na polní cestě no spíš na šotolině je tam krásně vidět a záleží jen na vás jak daleko chcete jezdit.Občas jsou tam traktoristi.!!!Letiště najdete když pojedete od Uh.Brodu vjedete po hlavní směrem na Starý Hrozenkov tak první dědina je Bánov v které odbočíte doprava na takovém náměstíčku v levé zatáčce,pojedete daál je tam levá zatačka a pak jedete rovno až na konec bánova a pak se dáte doprava na asfaldovou úzkou cestu.

http://www.ewrc.cz/images/2004/wrc/newcars/mb_t_4_kresta_13_i.jpg
GO MALINA GO

WRC 2004
05.02.2004, 19:03
Ještě když budete chtět jet na tu šotolinovou cestu tak musíte jet rovno dojedet k letišti které bude po pravé straně pojedete dál po 50m je další odbočka ta je na sklad hnojiv pojedete stále dál a tak po 200m je odbočka na rozbitější cestu která je před větrolamem a vede stále podél letiště až navrh na kopec kde jsou zatáčky!!!POZOR CESTA NAVRH JE MISTAMA DOST HRBOLATA ALE DASE V POHODE PROJET!!!Navrchu jsou mírné zatáčky dáse to jeztdit navrch i dolů cesta vede potop dál do levé zatačky okolo stromů ta se dá ještě jezdit a za tou zatáčkou se na louce nebo na cestě dá otočit.!!!je lepší mít někoho v té levé okolo stromů nejde tam vidět!!!

GO MALINA GO

MravenecZ
06.02.2004, 18:08
V Praze je nejlepší v noci jezdit Radotínskou RZ. Pěkné cesty jsou také na Karlštejnsku, hlavně silnice z obce Karlík směrem na Trněný újezd-to by byla RZ. Super serpentyny z Řevnic nahoru na Mníšek. Občas taky jezdím na tu Příbram na letiště a letiště u Blatné Tchořovice, tam bývá servis na Pačejově. Kdo ví víc?

agnus
06.02.2004, 18:21
quote:
směrem na Trněný újezd-to by byla RZ.

Karel má nejenom vlastní tým, ale má už i vlastní obec? :0

Plhus
07.02.2004, 09:11
Klasika pro okolí,to co znamená pro profíky Bělá,to je pro místní skoroprofíky úsek známy z Valašky či Barumky - Rajnochovice!! Je to super úsek kolem potoka,pár zrádných mostků,zatáčka střídá zatáčku.Bomba.Těch možností je tady víc.

ZLÍN

makli
07.02.2004, 17:35
quote:
Klasika pro okolí,to co znamená pro profíky Bělá,to je pro místní skoroprofíky úsek známy z Valašky či Barumky - Rajnochovice!! Je to super úsek kolem potoka,pár zrádných mostků,zatáčka střídá zatáčku.Bomba.Těch možností je tady víc.

ZLÍN

Myslis cestu z Rajnochovic na Trojak,jak se jel nechvalne znamy Silvestr? Tam je to pekne,lec podle me trosku nebezpecne-je treba si tam davat mooc velky pozor,mota se tam hrozna spousta turistu,bezkaru a podobnych...

mismas
09.02.2004, 11:13
quote:

quote:

ZLÍN

Myslis cestu z Rajnochovic na Trojak,jak se jel nechvalne znamy Silvestr? Tam je to pekne,lec podle me trosku nebezpecne-je treba si tam davat mooc velky pozor,mota se tam hrozna spousta turistu,bezkaru a podobnych...

Uz nevim ktery rok to bylo ale po nejake vichrici tam lezela spousta stromu a ja tama spechal s Pickupem do Zlina... Byl jsem rad, ze ta plastova bedna nezustala viset na nejake vetvi :D

Čejda
09.02.2004, 11:18
myslim ze do mariánek si nikdo zajezdit asi nepujde krome daddyho, ale napisu to.U nás se dá jezdit na spouste mistech v okolí Mariánek.Já jezdim napr. na jedne silnici, která se jezdila jak RZ pri rally skoda, je to dlouhé asi 10 Km, neni to rychle, spise same vracáky a delsi pomale zatacky, vede to celou dobu do kopce, na vrcholu se to staci zpet a vede to ohromným ltem po krasne asfltce dolu.No proste nadhera.taky se tu dá jezdit v obci jmenem Chodovská hut (jezdi tam testovat Knajzl, Grizine a dalsi) vede to lesem po typickém ceskem asfaltu.Je to docela rychle ale na velmi uzkem asfaltu.

takze pokud sem nekdo nekdy prijede muze se ozvat.

bmwman
09.02.2004, 19:28
Já jsem měl v plzni dva oblíbené skoky v jednosměrce, ale teď tam vede cyklo stezka :-( Pokud se někdo chce svést na uzavřené trati doporučuju jízdy zručnosti v okolí Hořovic: http://www.sweb.cz/ark/

vitezstvi
10.02.2004, 11:13
To makli:V rajnochovicích je to nejlepší v noci a na sněhu.Skvělé úseky jsou taky na Bystřčce-začíná to ve ... Lhotě(zapomněl jsem jak se jmenuje), je tam jeden krásný široký vracák-z kopce, asi osmi kilometrový úsek se jede v jednosměrce, takže když tam pojedeš v noci nemáš se čeho bát.Další krásný úsek je mezi obcí Lešná a Perná, je to u Valmezu, známý je také proto, že tam tragicky zahynul Jirka Sedlář.Pokud si najdeš starší programy Valašky, nebo Barumky najdeš spoustu krásných úseků, v noci se dá jezdit téměř všude.

Liboa
14.02.2004, 16:31
to WRC 2004: Tak tam jsem se onoho času učil řídit! Teď tam občas jezdím s kámošama, ale nemám kužely, tak to zas není až taková sranda. A rodinná Felicie... Ty máš jaký vůz?
Jinak, v této části ZL kraje se dá velmi dobře projet také z Březové na Strání (v Bílých Karpatech). Tímto směrem je tam pár pěkných vracáků, rychlé levé odbočení nahoře na křižovatce a sešup na Strání. Je to dobrá cesta, ale bezpečné by to bylo jedině s uzavřením. Jiná varianta je taková: mezi Suchou Lozí a Nivnicí v osadě Volenov jet nahoru, pak jeden sjazd, vracáky a křižovatka na Strání, tentokrát z druhé strany.
A "jedna bába" povídala o návratu jednoho jezdce, který by tam měl testovat... :D Už se těším.

zdenda.marcel
14.02.2004, 16:39
To je sama morava nebo pohranici..
Nejste nekdo z Kladna Slanyho nebo tak?
Uplne nejlepsi sou silnice s ceduli SILNICE SE V ZIMNIM OBDOBI UDRZUJE POUZE PLUHOVANIM

Liboa
14.02.2004, 17:14
Jó Zdendo, když my sme tady ten rally zaslíbený kraj, sliovicú a domácíma klobáskama oplývající :D :D :D

WRC 2004
14.02.2004, 19:12
TO LIBOA:Já mám Škoda Favorit s rámem ale ještě nemám řidičák tak jezdim s tatků.

GO MALINA GO

zdenda.marcel
15.02.2004, 10:25
quote:
Jó Zdendo, když my sme tady ten rally zaslíbený kraj, sliovicú a domácíma klobáskama oplývající :D :D :D

Sakra ze bych se odstěhoval? holt to tady lidi nemaj tolik v krvy.. :D

Upravil - zdenda.marcel 15 Feb 2004 10:27:08

Liboa
15.02.2004, 12:38
to WRC 2004: není náhodou červený, lakovaný do stylu Marlboro?

WRC 2004
15.02.2004, 13:30
Je to ono ale občas jsme tam i se Subaru Impreza.

GO MALINA GO

Liboa
15.02.2004, 16:05
Tak už vím, odkud vane vítr... (z Palmiry, že)

WRC 2004
15.02.2004, 16:38
Trefa

http://www.ewrc.cz/images/2004/wrc/sw/pl_a_9_loeb_2_i.jpg
CITROEN SPORT 2004

Liboa
17.02.2004, 10:03
Kámoš tě prý loni viděl létat s Imprezou v Biskupicích. Říkal, že to máš velmi dobře v rukách. Kdy se dočkáme nového závodníka? :D Rád bych tě někdy v těch biskupicích viděl.

Liboa
17.02.2004, 10:07
A mohl bys prosimtě napsat, cože je to tvoje Fáčko zač? Vždycky, když v Palmiře umývám auto a vidím to, tak slintám!

WRC 2004
17.02.2004, 16:00
Já ted jezdim spis v banove na letisti a na cestičkach okolo letište.Do Biskupic už nejezdim lepší je to v Banově a ten favorit je ex-tréningáč Minaříka který ted jezdí s Felicii KC.v tom favoritu je ostrá vačka,závodní tlumiče,krátkou převodovku.

CITROEN SPORT 2004

Plhus
18.02.2004, 07:42
Hmm.tak to se to jezdí.To musí být dobrý mazec!!

ZLÍN

ppa
07.03.2004, 16:04
Rád bych poděkoval posádce modrého Formana 1K3 1638, která mě včera pomohla dostat se ven ze závěje, v níž jsem skončil po nepovedeném průjezdu vracákem při intenzívním zimním tréninku na biskupickém letišti 8D .

Čejda
07.03.2004, 19:31
To ppa:taky si zkoušel jesti si Gronholm jako já???

Když už to poděkoval ppa, tak já mohu taky.Chtěl bych poděkovat jednom traktoristovi který mě po nevydařeném rychlém průjezdu zatáčkou na ledu tahal hodinu z pole.Takže díky moc.

Upravil - Častulik 07 Mar 2004 19:32:12

makli
07.03.2004, 19:36
to ppa: Jak to prosim te vypada v Biskupicich se snehem? Kdyz jsem tam byl naposledy minuly vikend,bylo to vyjezdene skoro vsude az na suchy povrch... Dik.

ppa
08.03.2004, 10:34
quote:
to ppa: Jak to prosim te vypada v Biskupicich se snehem? Kdyz jsem tam byl naposledy minuly vikend,bylo to vyjezdene skoro vsude az na suchy povrch... Dik.

Abych řekl pravdu, povrch není resp. nebyl nic moc. Místy vyježděné až na suchý asfalt, většinou led, ale přesto se najdou i úseky, kde je krásně uježděný sníh (ne na letišti ale na úzké komunikaci podél letiště a zejména úsek na výjezdu z letiště směrem ke Krestově "retardéru" byl fakt pěkný). Pozor ale na navátý sníh, na některých místech ho bylo fakt hodně.

P.S. Díky Daliboru Jankovi za knížku Horký volant. Konečně jsem si díky ní v praxi odzkoušel, jak na sněhu skvěle funguje brždění levou nohou u vozů s předním náhonem.

zdenda.marcel
08.03.2004, 13:34
quote:

quote:
.

P.S. Díky Daliboru Jankovi za knížku Horký volant. Konečně jsem si díky ní v praxi odzkoušel, jak na sněhu skvěle funguje brždění levou nohou u vozů s předním náhonem.

aha, to je to tahání z pole ? :-)))

Čejda
08.03.2004, 14:01
To zdenda.marcel:ne to tahali mě :D

makli
08.03.2004, 17:21
At se prizna ten,koho jeste letos netahali... :D :D :D

WRC 2004
08.03.2004, 18:21
Já jsem včera taky jezdil na letišti v Biskupicích se Subaru a bylo to vyjeté až na asfald ale zatáčka ke Krestovu retardéru je opravdu velmi pěkná!

CITROEN SPORT 2004

Plhus
08.03.2004, 22:19
Včera jsem si přidal další zážitek do sbírky.Byl jsem pozván klukama s RS Příluky do Rajnochovic na ježdění.Pavel Prášil mě tam povozil v N1 Feldě(na hrotech:))BOMBA!Je až nepochopitelné,co lze s tím autem na hřebíkách dělat.Fakt,paráda.
A dneska jsem byl na návštěvě v Defend-Lock motorsportu.Fajn kluci,moc dobře jsme popovídali a hlavně jsme si dokonale mohli prohlídnout Feldu KC - nejlepší rally auto od škodovky.
A teď už do Okříšek....

ŠKODA rally club

Plhus
08.03.2004, 22:20
To makli: Mě ne,mě tlačili:)))))

ŠKODA rally club

M.I.R.A.
08.03.2004, 22:47
quote:
At se prizna ten,koho jeste letos netahali... :D :D :D

Jednou mě tlačili a dvakrát sem se výhazel sám - lopata patří k mé zimní výbavě!
Jinak jezdím RZ Raková momentálně ujetý sněh, ledové a sněhové koleje, místy asfalt s ledem. A zase nám to venku sype!!! :P

Liboa
09.03.2004, 09:05
Já sem se letos na cestě zatím udržel :D
To WRC 2004: Nedal bys mi vědět, až tam opět budeš létat s Imprezou?
Já sem letos trochu blbnul u Březové, ale s rodinná Felicia není ono:-(

klaxon
09.03.2004, 13:55
Pro Plhuse z testování:
http://home.tiscali.cz/cz584678/2004testovani_prasil.jpg

PS: na sněhu by tě svezl málokdo rychlejc. Byl to opravdu frkot.

Plhus
09.03.2004, 14:11
Dík.
Fakt to byla pila.Taky si myslím,že už to tam s tím autem nemůže zajet rychleji.
A navíc je vidět,že to tam zná jak svoje boty. Byl to super zážitek!!!

ŠKODA rally club

WRC 2004
09.03.2004, 18:55
Jo dám vědět ale ted spíš s favoritem a moc často ted ne neni cas.

CITROEN SPORT 2004

Danys
10.03.2004, 17:33
To Paja Prášil a klaxon:

"Dík" chlapi, že mne taky pozvete... B) :angry: xx(
Dobrá, tak příště... ;)

klaxon
10.03.2004, 19:43
No tak nevim jak to bude se snehem. Myslim, ze pomalu konci. Te nedele ja skoda, byly naprosto idealni podminky, ale Plhus se tam taky nesvezl hned. Prej toho dost provolal, nez ho Prach svezl :-)))

PS: pro Plhuse - jeste mame nejakou fotku a mazna si na ni primo ty v aute. V te tme to nejde dobre poznat. Muzu ti ju poslat, treba se poznas

Gery
11.03.2004, 05:49
Velká bomba je poblíž Kdyně - esíčka nahoru na vrch Korábu. Udržováno "pouze pluhováním", ale i v létě to stojí za to (doporučuju ale v noci). Je to asi 5 km do kopce a jedno esíčko za druhým (než se pomátli ekologové, jelo se to i jako jedna z RZ Rally Šumava)

barban
12.03.2004, 05:49
http://www.barban.wz.cz/valda.jpeg

Taky pekne svezeni. Valda veze makliho ...

mikezzp
15.03.2004, 15:51
Chce to nejakou sotolinu na leto!!Neco spis na zapad.Nevite nekdo?

323 GTR

rallík
30.04.2004, 13:24
Nejste tady někdo z okolí Českých Budějovic?Nemohl by mi někdo poradit,kde se mam vyblbnout?Sice žiju v ČB 20let,ale na nějaký pořádný místo jsem ještě nenarazil.I když okresek je tu dost a krásných,ale... Za to mi to nestojí
zatim

jifa
30.04.2004, 14:42
Je tu nekdo i z Č.Budějovic. Jezdil jsem do Římova.Už léta jsem tam sice nebyl, ale to se dá napravit :-)

rallík
12.05.2004, 18:32
To je hrozně fajn,že je tu někdo z toho nej města tady v tom státě :-)
Ale na římov bych radši nejezdil,jsou tam ostrý jak pily.A sakra dobře si to hlídají.Tam tě práskne kdejaká bába.Pomáhal jsem tam při rallycrossech a vím,že to fakt myslí vážně.I když teď už okruh nevlastní římovský rallykros tým,ale mají ho Borovany.A ty jsou přece jen daleko.Ale jinak jsem měl na mysli něco jinýho,nějaký cesty,co?

pan-x
12.05.2004, 18:52
Ja mam asi 2km od baraku vyborny serpentiny, jezdili se tam i pred tak 15-20lety zavody do vrchu (Hambalek) je to na silnici c. 11 z obce Busin do Pisaov (okr. Sumperk) je to 1.trida no, ale tak po 19te hodine tam skoro nepotkate auto:) Ja to jezdim momentalne na kole :) a to dolu...ty klopeny zatacky sou vyborny,akorad by to chtelo novej koberec,ty silnicari by porad jen platovaly a flekovaly az je to hrbaty, no fuj! Celkova delka cca 3,5km, pocet zatacek +- 11. Autem nahoru taky dobry akorad s obic Felinou... :))

......pan-x......
http://www.ewrc.cz/images/2004/mcr/su/pl_a_1_kopecky_4_i.jpg

Plhus
12.05.2004, 19:26
Pro zlínské - docela fajnová šotolinka přímo ve Zlíně!!!Z Prštného lesem ke Kauflandu. Když pojedete zadem kolem nemocnice na Prštné, tak na hrbu do leva do kopce,projedete vesnicí a je asfaltka do lesa,pak začíná krásná šotolina. Místama je to sice na lyžu,ale tu budu už v sobotu dávat,tak poho,rovinky střídají rychlé zatáčky a před koncem je i pár serpentýn.Končí to na Vršavě za hřištěm. Někdy bývá zavřená závora!!Jel jsem to s mojí a bomba. Akorát bacha na hlubší bahno!

ŠKODA rally club

sagi
12.05.2004, 19:53
To Plhus: Nemá tam být místo Prštného Příluk? :D

Plhus
12.05.2004, 20:12
Hopsá - no jasně,trošku jsem přestřelil. Děkuju za opravu pane!!!Znáš tu cestu???

ŠKODA rally club

Karbonyl
12.05.2004, 22:52
No já si taky říkal, že bych asi věděl o šotolinovém koridoru, který vede přes půl města a napříč Jižníma Svahama :D :D :D

http://tycky.velkoobchod.cz/img/maleevo.gif *JH*Zlín*

Liboa
15.05.2004, 13:21
Já sem si dnes cestou ze Zlína celkem kvalitně projel Ořechovskou RZ, nikoho sem nepotkal, enom mě štve slabá Felicie, která ve směru z Hřivíňáku nedovolí nějaké velké hovadiny. Ale gumy mi pískají překvapivě dobře :D
A ještě sem si jel projet cestu na Maršov nad Uh. Brodem, jezdívají tam občas testovat Landa a Poulík. Tam je to rozmlácené až moc, sem se o náš zelený šíp bál 8)

WRC 2004
02.10.2004, 22:34
[quote]
Já sem si dnes cestou ze Zlína celkem kvalitně projel Ořechovskou RZ, nikoho sem nepotkal, enom mě štve slabá Felicie, která ve směru z Hřivíňáku nedovolí nějaké velké hovadiny. Ale gumy mi pískají překvapivě dobře :D
A ještě sem si jel projet cestu na Maršov nad Uh. Brodem, jezdívají tam občas testovat Landa a Poulík. Tam je to rozmlácené až moc, sem se o náš zelený šíp bál 8)

Nejenom Landa a Poulík ale i Roman Kresta!!

http://www.arenaxtreme.de/rbrally/www/images/logo-rbr-de-link.gif
RBR

chryby
26.10.2004, 14:32
quote:
myslim ze do mariánek si nikdo zajezdit asi nepujde krome daddyho, ale napisu to.U nás se dá jezdit na spouste mistech v okolí Mariánek.Já jezdim napr. na jedne silnici, která se jezdila jak RZ pri rally skoda, je to dlouhé asi 10 Km, neni to rychle, spise same vracáky a delsi pomale zatacky, vede to celou dobu do kopce, na vrcholu se to staci zpet a vede to ohromným ltem po krasne asfltce dolu.No proste nadhera.taky se tu dá jezdit v obci jmenem Chodovská hut (jezdi tam testovat Knajzl, Grizine a dalsi) vede to lesem po typickém ceskem asfaltu.Je to docela rychle ale na velmi uzkem asfaltu.

takze pokud sem nekdo nekdy prijede muze se ozvat.

nemyslis nahodou kynzvart-lazy?

go škoda go !!!

chryby
26.10.2004, 14:43
doporucuju pri navsteve severu nejsevernejsich cech (sluknovsky vybezek) trasu doubice-chribska
uzka lesni cesta, kolem skal, nulovy provoz, mraky zatacek (korsika hadr), rovinka max. 20m ...

jezdim tam s zakama (autoskola), ty jsou potom vzdycky na kasi...:)

go škoda go !!!

Upravil - chryby 26 Oct 2004 14:49:12

chryby
26.10.2004, 14:48
quote:

Hašan

liberec-jablonec (zadem pres kunratice) - pekny zatackovity usek, ale je tam celkem provoz

pak je super stoupani zadem od krizan na jested - ale to uz chce poradny kone...

go škoda go !!!

Hašan
26.10.2004, 16:54
To chryby: Tak ty místa znám. Zrovna před chvilkou jsem jel zadem přes Lukášov (po trati Bohemky)

www.skodacarsweb.wz.cz

Thomas***
27.10.2004, 18:57
Celkem v poho je úsek z Prakšic do Drslavic.Byl jsem tam když testoval Karel Trojan

stanis
27.10.2004, 19:48
quote:
To chryby: Tak ty místa znám. Zrovna před chvilkou jsem jel zadem přes Lukášov (po trati Bohemky)

Lukasov je dobrej, ale je to tam dost uzky a potkat v nekterych zatackach auto neni moc prijemne... Mam pocit, ze tam kamos nekde dokonce rozbil auto.

Jinak pekne by to mohlo byt i z Machnina pres Krystofovo udoli do Krizanskeho sedla, ale vede to temer cele vesnici :-(

http://stanis.info/rbr.gif

Raf
01.11.2004, 13:19
Pro Zlín: Byl jste někdo v poslední době na letišti nad Biskupicemi? Doneslo se mi, že tam instalovali závoru :-(

Liboa
01.11.2004, 14:07
V sobotu sem se vyskytl u obce Korytná, kousek od Uh. Brodu. Viděl sem tam Lancer evo 7 v červeno-růžové barvě a pražskou SPZ. Netušíte náhodou, někdo z okolí, kdo to mohl být? Já tipuju asi někoho, kdo jezdí s Lancerama s Locaru, ale řidičem si si nebyl jistý.

Thomas***
01.11.2004, 16:25
Byla to Červená (černé elektrony)EVO VIII Řidič je můj kámoš.Už jsem to řídil je to bomba.

Liboa
01.11.2004, 17:38
quote:
Byla to Červená (černé elektrony)EVO VIII Řidič je můj kámoš.Už jsem to řídil je to bomba.

Ty si odkud? A řidič je nějaký soutěžák nebo prostě fanoušek?

Thomas***
01.11.2004, 20:59
quote:

quote:

Ty si odkud? A řidič je nějaký soutěžák nebo prostě fanoušek?

Já jsem z UB a řidič jezdil tento rok sprinty s Hondou.

Daddy
01.11.2004, 21:12
quote:

quote:

Lukasov je dobrej, ale je to tam dost uzky a potkat v nekterych zatackach auto neni moc prijemne... Mam pocit, ze tam kamos nekde dokonce rozbil auto.

Jinak pekne by to mohlo byt i z Machnina pres Krystofovo udoli do Krizanskeho sedla, ale vede to temer cele vesnici :-(

Lukášov není špatný,hlavně ta druhá půlka blíž k JBC,ale je tam providelně dost písku a známej na to doplatil.Jel z JBC a sroloval to z toho svahu dolu,naštěstí to odnesl pouze Favorit.

A co takhle od Litexu v LBC přes Kateřinky pak na Horskou a dál na Českou chalupu a pak dolu do Harcova!!! }:) }:)

Hašan
01.11.2004, 21:55
To Daddy: Jo, jo v okolí JBC je spousta pěkných míst :-))

www.skodacarsweb.wz.cz

Liboa
01.11.2004, 23:13
to Thomas***: a kdo že je onen záhadný řidič sprintérské Hondy, není-li to tajné? Já su z soused z Nivnice:-)

Thomas***
02.11.2004, 06:03
quote:
to Thomas***: a kdo že je onen záhadný řidič sprintérské Hondy, není-li to tajné? Já su z soused z Nivnice:-)

No vidíš to jsme mohli zachlastat.Byli jsme na Savari.Po příjezdu z Semperitky jsme byli trochu pařit.

Liboa
02.11.2004, 09:19
Tož óká. A někdy sa třeba ozvi, až pudete opět prohnat tu osmičku :-))

Thomas***
02.11.2004, 17:34
Dnes jsem projížděl Biskupickou cca.15:00.Závory tam byly ale otevřené.Hnůj byl z části odvezen ale taky je rozahaný po ploše letiště.Zbytek tratě celkem v poho jen na některých místech je natahané bláto od traktorů.

Lalin
02.11.2004, 22:50
Nevíte někdo, kde by se dalo zajezdit v okolí Mladé Boleslavi (šotol i asfalt)? Hlavně mně neposílejte do Bělí, tam se to civilním autem opravdu nedá!
Dík !!!!

stanis
03.11.2004, 00:18
quote:
A co takhle od Litexu v LBC přes Kateřinky pak na Horskou a dál na Českou chalupu a pak dolu do Harcova!!! }:) }:)

Jo, to by mohlo byt taky dobry, i kdyz v tom sjezdu z Cesky chalupy bych se mistama bal to moc pustit :D

Ted jsem si vzpomnel - squely to je z Raspenavy do Oldrichovskeho sedla - ze zacatku tahly rovinky, ale pak jsou docela ostry serpentiny, kdyz nejede nic proti, tak to je fakt pekny.

EDIT: A kdyz uz jsme u tech zatacek a kopcu, tak treba i Bily potok -> Smedava nebo (nejlepe v zime) Jablonec nad Jizerou -> Sklenarice (k hospode Mexiko)

Upravil - stanis 03 Nov 2004 00:29:45

MravenecZ
03.11.2004, 14:58
quote:
Nevíte někdo, kde by se dalo zajezdit v okolí Mladé Boleslavi (šotol i asfalt)? Hlavně mně neposílejte do Bělí, tam se to civilním autem opravdu nedá!
Dík !!!!

Ale dá... ;)

JVK
06.11.2004, 22:47
By mě zajímalo, jestli u Prahy něco takovýho je???
Osobně vim jen o Bělé, ale to je trošku dál...

I love skoda...

www.kitcarsweb.com...Knows more than You know...

Upravil - JVK 06 Nov 2004 22:49:41

pulse
12.11.2004, 15:30
Co Pardubice nebo Hradec Kralove?

WRC 2004
16.11.2004, 15:28
Co tak nějaká cesta kde je garantován sníh,né ted ale třeba později(nejlíp zlín a okolý)

RBR

Liboa
16.11.2004, 17:17
quote:
Co tak nějaká cesta kde je garantován sníh,né ted ale třeba později(nejlíp zlín a okolý)

RBR

Asi myslels okolíííí:-)
Asi zkus typicky - Strání - Březová

Thomas***
16.11.2004, 17:54
Dnes jsem projel a vřele doporučuju.Na úseku Slavičín-Petůvka je naproti motokrosové trati odbočka směr Rudimov-Bojkovice.Ale opatrně docela to klouže.Vzhledem k tomu že se úsek nachází ve výše položené oblasti tak tam nebude o sníh za pár dní nouze.Ale ještě jednou nejde o uzavřenou trať!!!

Karbonyl
17.11.2004, 02:43
quote:
Dnes jsem projel a vřele doporučuju.Na úseku Slavičín-Petůvka je naproti motokrosové trati odbočka směr Rudimov-Bojkovice.Ale opatrně docela to klouže.Vzhledem k tomu že se úsek nachází ve výše položené oblasti tak tam nebude o sníh za pár dní nouze.Ale ještě jednou nejde o uzavřenou trať!!!

On i samotný výjezd na Petrůvku a následný sjezd do Slavexu je celkem maso, bohužel je to na nějaké blbnutí více než hodně frekventovaný úsek. Ale ten Rudimov je taky good :D

http://tycky.velkoobchod.cz/img/maleevo.gif *JH*Zlín*

WRC 2004
27.11.2004, 11:52
Nevíte náhodou jak to je s tou závorou na letiště v Biskupicích je otevřeno nebo zavřeno:Dneska bych tam chtěl jít jezdit tak proto se ptám.

RBR

Thomas***
01.12.2004, 19:14
quote:

Čau Liboa ty jsi byl letos na Deutschlandu?

Liboa
01.12.2004, 19:36
quote:

quote:

Čau Liboa ty jsi byl letos na Deutschlandu?

Bohužel, nezbyl mi čas... Chystám se příští rok, snad mi do toho nic nevleze.

Thomas***
01.12.2004, 22:24
TO: Liboa potřeboval bych nějaké info chcem tam jet

Liboa
01.12.2004, 22:33
quote:
TO: Liboa potřeboval bych nějaké info chcem tam jet

Dvy roky sa tam s kámošem chystáme, nikdy nevyjde čas... Taky bych na léto potřeboval diskutovat a získat potřebné info.

MravenecZ
02.12.2004, 12:42
Až bude čas, tak se klidně ozvěte, na Deutschlandu jsem byl a rád poradím. Takových je tady spousta a určitě nebudete mít o informace nouzi.

MravenecZ

WRC 2004
18.12.2004, 18:31
Včera jsem byl jezdit s Fávem na letišti v Bánově a bylo tam krásně napadlé a hlavně jsem tam byl první takže žádné stopy jen čisté zasněžené letište a byla to bomba.Dnes to ale roztálo takže na víkend sníh asi nebude.Dnes jsem ale byl s Imprezou na Lopeníku(Bíle Karpaty) a to byla bomba 10 cm sněhu na silnici ujetý sníh a žádní policajti to byli Smyky!

RBR

Thomas***
20.12.2004, 15:12
Dnes Biskupice uježděný sníh,místy led byla to bomba

Gery
21.12.2004, 10:57
Nevíte někdo, jak to vypadá na Korábu u Kdyně?? Tam to vždycky bejvalo parádní. Pokud byste tam někdo měli namířeno, ozvěte se, rád se přidám!

voko
28.12.2004, 23:08
maly letiste je na Budech, to je kdyz pojedes z Bakova na Knežmost, projedes Buda a za vesnici asi 800 metru pred Knezmostem mezi polema u takove stodoly se das doprava a tak po 300 metrech zas doprava a ses tam, jen bacha nekdy je tam zavora ale v pohode ji objedes a nekdy jsou na plose letiste naskladany namorni kontejnery, kdyz to mas v ruce da se mezi nima fajn klickovat .....dobre se da jezdit v celem prostoru Kuřivod, ale to chce mit ližinu a nebat se toho ze neco odejde na aute ... jo a taky je fajn nekomu rict kam jedes protoze tam neni nic moc signal a kdyz auto nejede tezko nekomu popisujes kde prave stojis....ja tam jel pro kamose dvakrat, jednou mu na felde odesel snimac otacek, podruhe na tom samem miste na Octavce odesla vana :o) po treti sem tam byl s nim, jedem si tak po ceste a ja mu rikam, hele co to udela kdyz jen tak trosku strejchnes o tu zavej, no on strejchnul, a auto bylo cely v zaveji, bylo to pakarna hrabat ho ven jen rukama - zadna lopata v aute nebyla....

quote:
Dík !!!!

dreky
31.12.2004, 18:36
Ostravákům a severomoravákům dopručuju, bývalou odstavnou plochu letiště Mošnov, je tam i motokárová dráha a je to prostor veliký a dá se na něm pořádně vyřádit, dostanete se tam přes Vesnici Albrechtičky poblíž města Studénka

stanis
03.01.2005, 21:15
quote:
maly letiste je na Budech, to je kdyz pojedes z Bakova na Knežmost, projedes Buda a za vesnici asi 800 metru pred Knezmostem mezi polema u takove stodoly se das doprava a tak po 300 metrech zas doprava a ses tam, jen bacha nekdy je tam zavora ale v pohode ji objedes a nekdy jsou na plose letiste naskladany namorni kontejnery, kdyz to mas v ruce da se mezi nima fajn klickovat .....dobre se da jezdit v celem prostoru Kuřivod, ale to chce mit ližinu a nebat se toho ze neco odejde na aute ... jo a taky je fajn nekomu rict kam jedes protoze tam neni nic moc signal a kdyz auto nejede tezko nekomu popisujes kde prave stojis....ja tam jel pro kamose dvakrat, jednou mu na felde odesel snimac otacek, podruhe na tom samem miste na Octavce odesla vana :o) po treti sem tam byl s nim, jedem si tak po ceste a ja mu rikam, hele co to udela kdyz jen tak trosku strejchnes o tu zavej, no on strejchnul, a auto bylo cely v zaveji, bylo to pakarna hrabat ho ven jen rukama - zadna lopata v aute nebyla....

jj, do prostoru by to chtelo spis tank nez auto :D

http://fotky.stanis.info/rally

zdenda.marcel
03.01.2005, 21:50
nejezdite nekdo na letiste do Panenského Týnce? je to asi 10km za Slanym..

jaryn
04.01.2005, 21:11
co třebíčáci? máte taky něco?

Thomas***
19.01.2005, 15:41
2 WRC 2004 tak nám napadlo kdy to půjdeš projet ?

WRC 2004
19.01.2005, 17:32
Dnes jsem byl na letisti v Biskupicich i v Banove a bomba ujetý snih!!!

RBR

ladaj
19.01.2005, 17:57
blbý dotaz: s tím zákazem vjezdu v Biskupicích byly někdy problémy?

Liboa
19.01.2005, 19:10
quote:
Dnes jsem byl na letisti v Biskupicich i v Banove a bomba ujetý snih!!!

RBR

S číms tam byl? Fávem?

WRC 2004
19.01.2005, 21:21
V Biskupicich se Subaru a v Banove tradicne s Favem.

RBR

WRC 2004
19.01.2005, 21:23
To Ladaj:Já jsem tam jeste problem nemel jen jednou jeden namustrovany myslivec,ale to letiste je Zalesi luhacovice

RBR

CFD
19.01.2005, 21:31
Dneska jsem byl "řádit" v Budech na tom letišti, co doporučoval VOKO... sněhu tak akorát + byl jsem tam sám (i když vyjeté koleje tam byly)= super adrenalin!

http://www.rally-cfd.wz.cz

mikezzp
20.01.2005, 14:35
Budu asi prodavat 323GTR, tak kdyby nekdo mel nahodou zajem, tak dejte vedet.

323 GTR

voko
22.01.2005, 15:53
Ja tam byl dnes, mezi RZ Monte, tak trochu sem si hral na rally :o) snih super a nejakej dobrak tam nechal nekolik pneumatik tak sem si dal super slalom :o) je to parada si zadovadet :o)

quote:
Dneska jsem byl "řádit" v Budech na tom letišti, co doporučoval VOKO... sněhu tak akorát + byl jsem tam sám (i když vyjeté koleje tam byly)= super adrenalin!

http://www.rally-cfd.wz.cz

voko
22.01.2005, 15:54
co to je za rok ? jakej je stav ? a hlavne cena ?

quote:

323 GTR

voko
22.01.2005, 15:55
a jeste hloupa otazka, je to ctyrkola ?

quote:

323 GTR

mikezzp
24.01.2005, 09:40
92-93
Stav je umernej stari.Nalitano to ma 195000 a o cene zatim premejslim.

quote:

quote:

323 GTR

323 GTR

mikezzp
24.01.2005, 09:41
Jasne, jestli chces tak muzu dat na web video na snehu.

quote:
a jeste hloupa otazka, je to ctyrkola ?

quote:

323 GTR

323 GTR

pan-x
24.01.2005, 15:21
Ach jo to byly casy kdyz se tu jezdily zavody do vrchu :( obrazek ma 130kB, doufam ze me neukamenujete...i za tu rozsirenou sirku stranky :)

http://pan-x.borec.cz/hambalka.jpg

......pan-x......
http://www.ewrc.cz/images/2004/mcr/kr/pl_a_1_kopecky_1_i.jpg

Upravil - pan-x 24 Jan 2005 15:22:48

mismas
24.01.2005, 18:38
quote:
Ach jo to byly casy kdyz se tu jezdily zavody do vrchu :( obrazek ma 130kB, doufam ze me neukamenujete...i za tu rozsirenou sirku stranky :)

......pan-x......

Upravil - pan-x 24 Jan 2005 15:22:48

Priste dej radeji jen odkaz.

kahan
27.01.2005, 17:35
třeba ve Frýdku-Místku na bývalém dožínkovem hřišti je asfaltový okruh, kde se dá dobře vyblbnout hlavně večer. Onehdy si tam jeden blázen rozflákal svoji 120 škodu...

WRC 2004
27.01.2005, 20:57
Aktualne stav snehu na letisti v biskupicich:Ujety sbih jen mistama jinak led a v zatackach uz jenom asfald.prijezd od Biskupic dost zafoukan hlavne na vrchu zhruba tak 20 az 25 cm navateho snehu ale jsou tam koleje.Momentalne se nejlip jezdi u krestova retarderu k smetaku tam je ujety snih velke zaveje ale protahle pluzenim takze dost velke bariery tam je to fakt super doporucuju.Stav k 17.00

RBR

stanis
30.01.2005, 02:29
Nejaky borci si vcera byli zajezdit na letisti v Hradcanech (u Mimone), tady je par fotek a videi:
http://www.kovarkovoobrabeni.cz/mimon2k5/pic/max/
http://www.kovarkovoobrabeni.cz/mimon2k5/

Rozhodne doporucuju netradicni onboard snowbordaci II.wmv!

Čejda
30.01.2005, 13:08
Tak pokud by byl v zimě někdo poblíž mého města, doporučuji se jít svést na Dlouhou plochou dráhu, kilometroví pískový ovál s klopenými zatáčkami, pokrytý 30 cm vrstvou tvrdého ujeteho sněhu.Drift ve 100 kilometrové rychlosti je fakt paráda!!!!!Jsem tam každý den.

stanis
30.01.2005, 18:55
quote:
Tak pokud by byl v zimě někdo poblíž mého města, doporučuji se jít svést na Dlouhou plochou dráhu, kilometroví pískový ovál s klopenými zatáčkami, pokrytý 30 cm vrstvou tvrdého ujeteho sněhu.Drift ve 100 kilometrové rychlosti je fakt paráda!!!!!Jsem tam každý den.

Tak to ti zavidim! Tady v Brne, navic jeste bez auta, to stoji fakt za prd :angry:

Čejda
30.01.2005, 21:36
To stanis:Je to paráda, ale nikdy tam opravdu nepojedeš naplno, teda lespon já ne, nemam na to ani auto, ani ruce a hlavně tam není prostor pro chybu.Hned tam na tebe čeká bariera, ale ne ze sněhu.Ale je to daleko větší adrenalin, než někde na letišti nebo na velkém parkovišti.

WRC 2004
01.02.2005, 20:51
Nevíte náhodou jak to vypada na letisti v Biskupicich?Byl jsem tam naposled v patek vecer a byl tam docela problem se dostat s Imprezou.A od té doby napadlo aspon 10 cm noveho snehu a porad snezi.Máte nejaké info???

RBR

martinm10
01.02.2005, 21:51
Měl bych zájem, kde je možné ji vidět? Můžu poprosit o foto na martin.milowsky@email.cz

quote:
92-93
Stav je umernej stari.Nalitano to ma 195000 a o cene zatim premejslim.

quote:

quote:

323 GTR

323 GTR

ladaj
02.02.2005, 10:28
quote:
Nevíte náhodou jak to vypada na letisti v Biskupicich?Byl jsem tam naposled v patek vecer a byl tam docela problem se dostat s Imprezou.A od té doby napadlo aspon 10 cm noveho snehu a porad snezi.Máte nejaké info??

Byli jsme tam v neděli a příjezd byl v pohodě, většina lidí ale přijela "od lesa". Od Biskupic měli kluci s Fáčkem na letních gumách trochu problémy. "Ještěrce" příjezd od Biskupic problémy nedělal. Jinak místy, zejména v okolí zatáček led.

mikezzp
02.02.2005, 16:56
Snazil jsem se, ale mas preplnenou schranku.

[quote]
Měl bych zájem, kde je možné ji vidět? Můžu poprosit o foto na martin.milowsky@email.cz

323 GTR

Plhus
23.02.2005, 09:52
Jak to vypadá v biskupicích??

ŠKODA rally club * www.src.czechrallyeweb.net

Thomas***
23.02.2005, 11:55
Dnes jsem si tam netroufnul:-((( Kdy se chystáš ?

Plhus
23.02.2005, 12:04
V sobotu odpoledne,chceme udělat další kolo slalomu ŠRC cupu!

kubapeugeot205
23.02.2005, 12:51
[quote]
Raf:
PRAHA

Jsem rallycrosový jezdec z Prahy a rád bych Vám poradil ale zase nemám takový přehled o takových místech.Bylo by dobré se takhle vyblbnout a nezávodit.Když vytáhnu mojeho pežota 205 na bežnou komunikaci tak jsou s toho jen problémy.Takže se Vám ozvu jestli seženu nějaký ten plac okolo Prahy.S pozdravem Jakub

Thomas***
24.02.2005, 17:10
quote:
V sobotu odpoledne,chceme udělat další kolo slalomu ŠRC cupu!

V kolik se bude startovat ?

Plhus
24.02.2005, 19:33
Kolem 3... ale podrobnější informace na našich stránkách,v pokecu! Otázkou zůstává,zda se tam vůbec dostaneme v tomto sněhu!!

KROVHAX
07.03.2005, 15:33
Pro Zlín a okolí... pěkné svezení je na cestě ze Želechovic směr Provodov, pod Provodovem jsou pěkné vracáky celé pod sněhem...
http://vsechno-po-vratech.wz.cz/video4.mov

Melmisek
09.03.2005, 10:14
Je tu nekdo z okoli Pribrami? Ve lhote je obrovsky letiste, kdyz je moc snehu, tak se tam neda jezdit, protoze jsou tam zmrzle koleje a stoji to za ho, teda pokud nename ctyrkolo.Co takhle vzit traktor, pluh a udelat si tam mensi okruh, dlouhe zatacky, vracaky, proste vsechno. Je tam na to idealni prostor a myslim, ze lidi by ani tolik nervali. Kdyz by se to udrzovalo, tak by se tam dalo jezdit porad a hlavne bychom to meli jako vse Svedsku, pekne mantinely kolem trati... A jeste otazecka, neznate nejakou peknou silnici nekde kousek od Pribrami? Snazil jsem se hledat a nenasel...

http://melmisek.wz.cz

ufozt
09.03.2005, 10:26
quote:
Je tu nekdo z okoli Pribrami? Ve lhote je obrovsky letiste, kdyz je moc snehu, tak se tam neda jezdit, protoze jsou tam zmrzle koleje a stoji to za ho, teda pokud nename ctyrkolo.Co takhle vzit traktor, pluh a udelat si tam mensi okruh, dlouhe zatacky, vracaky, proste vsechno. Je tam na to idealni prostor a myslim, ze lidi by ani tolik nervali. Kdyz by se to udrzovalo, tak by se tam dalo jezdit porad a hlavne bychom to meli jako vse Svedsku, pekne mantinely kolem trati... A jeste otazecka, neznate nejakou peknou silnici nekde kousek od Pribrami? Snazil jsem se hledat a nenasel...

Čau Melmíšku. Ve Lhotě je přeci z té silnice na obě strany zákaz odbočení!!! Když jsem tam byla naposledy, tak nás odtamtud vyháněli poliši, kteří se tam chtěli taky sklouznout :D

Nebojíš se, že ti ten sníh sleze, než seženeš traktor? V Hořovicích na letišti byl minulý víkend Milan Blahout a bylo to supr pokoukáníčko, bohužel jsem neměla dostatečně způsobilý vůz na tu trať :(

Až někdo nějakou tu silničku v okolí Příbrami odhalí, taky vyrazím.

Melmisek
09.03.2005, 14:04
No, letos uz to asi nema cenu, ale pristi rok by to slo. Pokud jedes ze Lhoty, tak musis odbocit tou druhou, muselo by byt pod znackou 2x, coz tam neni... Tady v Pribrami sou ty zeleny mozky vubec nejaky divny, nedavno, pri vecernim dovadeni na snehu ve meste, jsem dostal pokutu za to, ze nemam lekarnicku, zarovky atd... Hledaji blbobsti, aby mohli cloveku dat pokutu..

Haryk
09.03.2005, 14:12
Melmisku, pokuta je to nejmenší. Před časem jsem se namotal k tomu, když orgán u jedné restauračky zastřelil chudáka cizince. Buď rád a plať. :0

Marek Felt
09.03.2005, 14:14
Hezka byla v posledni dobe klasicka sadecka RZ! Hlavne do Podlesi a z Podlesi smerem k Marile (hristi) to byla bomba. Ta kosa nahore u Lazce, to byla bomba, rozhozene uz pred krizovatkou a bokem az na milimetr ke snehu. Fakt BOMBA. Po sjezdu k Marile je dobre zname parkoviste, kde nekdo vyhrabal takovy maly okruh s mantinely snehu! Hlavne ten nalet z hlavni na parkoviste je uchvatny! Pak kolecko uprostred parkoviste na sirsim placku a hura zpet na Sadek!!!
Jsem z Brezovych Hor a vim, ze tech silnic, kde se poradne svezt je hodne!!!

Minuly tyden jsme byli o vikendu s tymem na letisti ve Lhote! Nebylo to tam zas tak dobre! Je to tam hodne vyjezdene! Snih a nahle asfalt a zase snih a nahle asfalt. Je to tam na prd. Nadherne jsem se svezl, kdyz jsem jel na Sumavu, smerem na Rozmital a pak na Stary, Mlady Smolivec, Nepomuk! parkrat jsem vybocil z trasy a uz to letalo dverma napred!! 8D 8D 8D

Upravil - Marek Felt 09 Mar 2005 14:38:10

ufozt
09.03.2005, 14:28
quote:
No, letos uz to asi nema cenu, ale pristi rok by to slo. Pokud jedes ze Lhoty, tak musis odbocit tou druhou, muselo by byt pod znackou 2x, coz tam neni... Tady v Pribrami sou ty zeleny mozky vubec nejaky divny, nedavno, pri vecernim dovadeni na snehu ve meste, jsem dostal pokutu za to, ze nemam lekarnicku, zarovky atd... Hledaji blbobsti, aby mohli cloveku dat pokutu..

My jsme tenkrát přijeli z druhé strany a není tam zákaz odbočení, ale přikázaný směr jízdy - rovně (vylučuje jakékoli odbočení). Ono se taky dá letiště ve Lhotě pronajmout nebo je to free?

Marek Felt
09.03.2005, 14:37
Da se jezdit maximalne na te spodni casti, jinak pronajmout se urcite da, ale je to urcite hodne, hodne moc drahy!!! Ani nevim, komu vlastne ted to letiste patri. byly tam urcite spory a nevim jak to dopadlo!

Martin
31.03.2005, 13:09
quote:

quote:

Jo, to by mohlo byt taky dobry, i kdyz v tom sjezdu z Cesky chalupy bych se mistama bal to moc pustit :D

Ted jsem si vzpomnel - squely to je z Raspenavy do Oldrichovskeho sedla - ze zacatku tahly rovinky, ale pak jsou docela ostry serpentiny, kdyz nejede nic proti, tak to je fakt pekny.

EDIT: A kdyz uz jsme u tech zatacek a kopcu, tak treba i Bily potok -> Smedava nebo (nejlepe v zime) Jablonec nad Jizerou -> Sklenarice (k hospode Mexiko)

na trati Harcov - Ceska Chalupa se jezdil lonskej Skoda Motorsport Media Event, je to tam dost siroky a z Bohemky znamy... jinak Lukasov-Harcov forever... predevcirem jsem tam nahoru jel, no jel...:) malem dvakrat vylit, to kdyz jsem tam potkal 2 dodavky v protismeru... a ta sotolina je tam taky o hubu, tuknu do plynu a uz se to hrne :)
Hasane, to ty mas toho stribrnomodryho jednickovyho Golfa vzadu s napisem ewrc.cz, nebo to nejsi ty??

stanis
03.04.2005, 21:22
quote:
na trati Harcov - Ceska Chalupa se jezdil lonskej Skoda Motorsport Media Event, je to tam dost siroky a z Bohemky znamy... jinak Lukasov-Harcov forever... predevcirem jsem tam nahoru jel, no jel...:) malem dvakrat vylit, to kdyz jsem tam potkal 2 dodavky v protismeru... a ta sotolina je tam taky o hubu, tuknu do plynu a uz se to hrne :)
Hasane, to ty mas toho stribrnomodryho jednickovyho Golfa vzadu s napisem ewrc.cz, nebo to nejsi ty??

Jo, ty sotoliny tam je ted jak nas...ypano!
V patek jsem zjistil, ze je celkem pekna silnice z Josefova Dolu do Hrabetic, jsou tam pekne rychle serpentiny a v patek kolem nich byly jeste vic nez metrove snehove mantinely!

http://rally.stanis.info

NNNiki
04.04.2005, 14:51
Všechny amaterské závodníky co se prohání po silních v jakýkoliv škodovce bych rád pozval na celostátní sraz Škodovek do Běšin. Je možné se tam svést na pár kilometrech uzavřených tratí Bližší informace na www.SKODAteam.cz

q_petr
02.11.2005, 16:51
Neměli by jste někdo fotky z Příbrami, je to u mě nejblíž, ale nevim jak to tam vypadá, jestli to má cenu, nebo jet někam dál. Pry je tam závora a když je zavřená, dá se zvednout nebo objet? A hlídá tam někdo.

Rajle
03.11.2005, 10:28
quote:
Neměli by jste někdo fotky z Příbrami, je to u mě nejblíž, ale nevim jak to tam vypadá, jestli to má cenu, nebo jet někam dál. Pry je tam závora a když je zavřená, dá se zvednout nebo objet? A hlídá tam někdo.

Věděl bych o jedný cestě, ale není to moc "košer", když se dostaneš přes závoru na Třemšín. Od Dědku nahoru (a dolů - samo..) je pár vraceček na úzký cestě(silnici?). Lesáci to maj zavřený, ale my, co máme kličky... Moc lidí tam nejezdí. Divím se Pb rally, že tam ještě nezavedli soutěž.

Rajle
03.11.2005, 10:34
Protože to původní téma bylo dost široký a Zlíňáci a Liberečáci (a jiní) se překrývali s ostatníma, tak to zkusím. Uvedu pár příkladů : Letiště na Lhotě, letiště za Lnářema - v zimě dobrý... Každej zamrzlej rybník, pokud sem hodíte odsrk...

Rajle
03.11.2005, 10:36
Ještě přidávám z předchozího tématu : Věděl bych o jedný cestě, ale není to moc "košer", když se dostaneš přes závoru na Třemšín. Od Dědku nahoru (a dolů - samo..) je pár vraceček na úzký cestě(silnici?). Lesáci to maj zavřený, ale my, co máme kličky... Moc lidí tam nejezdí. Divím se Pb rally, že tam ještě nezavedli soutěž.

Rajle
03.11.2005, 13:13
sem musel opravit shodu podmětu s přísudkem!

Hallo
03.11.2005, 13:20
2Rajle,
:D to je taky egál, protože tam toho máš víc :D

Pety
19.11.2005, 20:22
Zima je tady a já pořád hledam vhodnej prostor kolem prahy. Poradíte někdo já mam sice jedno letiště skoro za barákem ale mam pocit že kdybych se proháněl po ranveji v ruzyni mezi boeningama tak by mě asi hnali.

John
19.11.2005, 22:32
quote:
Zima je tady a já pořád hledam vhodnej prostor kolem prahy. Poradíte někdo já mam sice jedno letiště skoro za barákem ale mam pocit že kdybych se proháněl po ranveji v ruzyni mezi boeningama tak by mě asi hnali.

Ty radši za volant nesedej... :-)

http://john.rajce.net
!!!Martin Mühlmeier VEN!!!

WRC 2004
20.11.2005, 08:45
Info z dneska 8:45:V okolí Uherského Brodu od 5 hodin sněží a celou noc moc mrzlo a to napadlo vcera to zmrzlo a dneska k tomu asi 5 cm pripadlo a stale pada vsem doporucuju jezdit nekde pobliz!!!Mozna bude i Biskupické letiště pekne!

http://www.fansforkresta.cz/img/uploaded/abc9f3929b1af7897b7841f60641e3e5.jpg

iggy
21.11.2005, 11:49
Má někdo informaci, kde si zablbnout na sněhu v Ústí n.L. a okolí? Vždycky jsem jezdil na letiště do Úžína, většinu lidí odradila závora, ale ona často byla bez zámku a stačilo jí jen zvednout. Krásný stopami nenarušený prašan, to bylo něco...:-) Jenže teď vede silnice u letiště jinudy, staví se tam D8 do Drážďan a nevím, jestli se vůbec dá na Úžín někudy zajet (?)

Jinak včera v noci jsem si při čekání na zpožděné letadlo zasmykoval na sněhu na kuriózním místě - na střeše podlažního parkingu na Ruzyni :-) Klouzalo to moc hezky, jenom je tam na můj vkus moc překážek (obrubníky, sloupy).

WRC 2004
01.12.2005, 18:27
Davam sem me fotky z jezdeni na Biskupickem letisti kde bylo docela dost snehu a pekne to klouzalo
26.11.2005
http://martinb.rajce.net/Jezdeni_na_snehu/
28.11.2005-http://martinb.rajce.net/Jezdeni_na_snehu_2/

JK racing
14.12.2005, 20:40
Tak sem koukal co tu ještě není. Tak doporučuju z okolí Strakonic letiště v Přešťovicích. Nebo letiště ve Lnářích jak už tu psal Mravenecz. Je tu někdo z okolí Strakonice-Horažďovice-Sušice. Kde jezdíte ?

mezek
16.12.2005, 07:39
Na jednu stranu je u nás v okolí plno krásných úseků a většina z nich už posloužila jako RZ Rally Liberec a Bohemia, ale na druhou stranu /ikdyž sám se občas neudržím/ závodit v běžném provozu je naprostá šílenost...

Kormorán
17.12.2005, 18:55
Nevíte někdo o nějakém pěkném úseku na zlínsku na sněhu? Nemělo by to být moc rychlé... Myslím to upřímě. Děkuji a pěkné svátky. Drobné si nechte.

bohuš
17.12.2005, 19:07
quote:
Nevíte někdo o nějakém pěkném úseku na zlínsku na sněhu? Nemělo by to být moc rychlé... Myslím to upřímě. Děkuji a pěkné svátky. Drobné si nechte.

Na Biskupickém letišti a na přilehlích cestách,ale tam asi sníh nebude

Upravil - bohuš 17 Dec 2005 19:09:11

WRC 2004
18.12.2005, 09:40
Prave naopak v Biskupicich vcera byla sice mala a stala vrstva snehu bylo to super ale mozna to uz bude rozjezdene ale snih tam je!!!

mezek
18.12.2005, 19:16
quote:

Hašan

1. Šimonovice - Rašovka - Proseč pod Ještědem
2. Frýdštejn - Malá Skála
3. Mojžišův pramen /Vratislavice/ - Milíře - Rádlo /je možná varianta přes Jeřmanice na Milíře/
4. Malá Skála - Sněhov - Dalešice - Pulečný
5. Rychnov nad Nisou - Pelíkovice - Hodkovice
6. Hodkovice - Záskalí
7. Železný Brod - Bozkov
8. Semily - Háje nad Jizerou - křižovatka Jilemnice/Víchová nad Jizerou
9. Kořenov - Vysoké nad Jizerou
10. Sychrov - Třtí - Vrchovina - Sedlejovice - Husa /varianta Hodkovice/kostel/ - Sedlejovice - Husa

Martin
20.12.2005, 14:04
quote:

quote:

Hašan

1. Šimonovice - Rašovka - Proseč pod Ještědem
2. Frýdštejn - Malá Skála
3. Mojžišův pramen /Vratislavice/ - Milíře - Rádlo /je možná varianta přes Jeřmanice na Milíře/
4. Malá Skála - Sněhov - Dalešice - Pulečný
5. Rychnov nad Nisou - Pelíkovice - Hodkovice
6. Hodkovice - Záskalí
7. Železný Brod - Bozkov
8. Semily - Háje nad Jizerou - křižovatka Jilemnice/Víchová nad Jizerou
9. Kořenov - Vysoké nad Jizerou
10. Sychrov - Třtí - Vrchovina - Sedlejovice - Husa /varianta Hodkovice/kostel/ - Sedlejovice - Husa

koukam snad skoro vsechny useky se jely jako RZ- bud Bohemka (Skoda), Paramo nebo Akuma...
jeste bych doplnil:
Liberec-Ceska Chalupa
Vratislavice-Horni Prosec
Hranicna-Bedrichov (zadem)
Loucna-Arnika-Kralovka
Lucany-Maxov
Plavy-Haratice-Zlata Olesnice
a plno dalsich skvelejch useku...vsechno je to tu ted pod snehem, takze luxusni:)
denne ted jezdim pracovne z JBC do LBC Harcovem a tam je to taky bomba, cista stopa me tam nejak neuspokojuje;)

mezek
20.12.2005, 15:55
Víceméně všechny projíždím. Ale ne kvůli tréninku /ani už rozpis nepotřebuju :o), jen tak pro radost.
Tady na Liberecku je vůbec jeden úsek hezčí než druhý...

Haryk
20.12.2005, 16:54
Tak a mně se splnil sen. Pořídil jsem chaloupku na trati erzety! Jen škoda, že byla na Bohemce v minulých letech ta z plonkových a proto se už letos a snad ani vloni nejela :-( Kdykoli jedu dolů, tak si vzpomenu, jak Loprais s tatrou houknul na diváky a ti prchali z náspu v domnění, že jede rychlík :-))

Martin
20.12.2005, 16:58
quote:
Víceméně všechny projíždím. Ale ne kvůli tréninku /ani už rozpis nepotřebuju :o), jen tak pro radost.
Tady na Liberecku je vůbec jeden úsek hezčí než druhý...

ja taky... kdyz se mi zda, ze prebejva v nadrzi, coz nebejva zas tak casto:(, tak jen tak vyrazim se vyblbnout na zminovany useky... nedavno jsem mel namale pri sjezdu z Jindrichovskyho sedla(Severak-jih) dolu do Loucny... pri podrazovani na dvojku do jednoho pravyho vracaku se mi to jaksi nechytlo, kola proklouzly a uz jsem se videl v lese... nastesti za pet dvanact, no spis ve dvanact se draply...

Martin
20.12.2005, 17:03
quote:
Tak a mně se splnil sen. Pořídil jsem chaloupku na trati erzety! Jen škoda, že byla na Bohemce v minulých letech ta z plonkových a proto se už letos a snad ani vloni nejela :-( Kdykoli jedu dolů, tak si vzpomenu, jak Loprais s tatrou houknul na diváky a ti prchali z náspu v domnění, že jede rychlík :-))

tak to gratuluju, ktera RZ se tam jezdila?? obcas neni vyhodou mit chalupu u trati RZ, jeden znamej by moh vypravet... Tatrovka a la Dakar jezdila po startovnim poli tusim nejakej rok 1998 na Rally Akuma Sever...

stanis
20.12.2005, 17:21
quote:
.. nedavno jsem mel namale pri sjezdu z Jindrichovskyho sedla(Severak-jih) dolu do Loucny... pri podrazovani na dvojku do jednoho pravyho vracaku se mi to jaksi nechytlo, kola proklouzly a uz jsem se videl v lese... nastesti za pet dvanact, no spis ve dvanact se draply...

Jo, tam se mi to moc libi, ale radsi se tam krotim, je to o drzku... Vcera jsem si ale dal "Svedsko" pres Vysocinu, to byla parada - nikde ani zivacka, ani zrnko pisku na silnici, to se to jelo :-)

http://rally.stanis.info | WRC splits & radio http://rally.stanis.info/splits

Martin
20.12.2005, 17:42
quote:

quote:
.. nedavno jsem mel namale pri sjezdu z Jindrichovskyho sedla(Severak-jih) dolu do Loucny... pri podrazovani na dvojku do jednoho pravyho vracaku se mi to jaksi nechytlo, kola proklouzly a uz jsem se videl v lese... nastesti za pet dvanact, no spis ve dvanact se draply...

Jo, tam se mi to moc libi, ale radsi se tam krotim, je to o drzku... Vcera jsem si ale dal "Svedsko" pres Vysocinu, to byla parada - nikde ani zivacka, ani zrnko pisku na silnici, to se to jelo :-)

jj, nejlepsi je takovej ten krupavej snih kdyz mrzne jak blazen... to se to pak jezdi! nejhorsi jsou takovy ty rozsoleny brecky jako ted u nas... uz jsem z toho usap jednu zasterku:(

John.m
20.12.2005, 17:55
Na sever od Jablonce, Plavy-Haratice-Zlata Olesnice a nejlepe protahnout az do Vysokyho nad Jizerou, krasnejch 12 km zatacek. Za komancu se tam melo jezdit ZAV, ale s koncem komancu skoncilo i to, pry by se tam lidi nemeli jak dostat domu. Alespon tam udelali poradny svodidla, clovek se hned citi tak nejak v bezpeci :-).

stanis
20.12.2005, 23:50
quote:
Na sever od Jablonce, Plavy-Haratice-Zlata Olesnice a nejlepe protahnout az do Vysokyho nad Jizerou, krasnejch 12 km zatacek. Za komancu se tam melo jezdit ZAV, ale s koncem komancu skoncilo i to, pry by se tam lidi nemeli jak dostat domu. Alespon tam udelali poradny svodidla, clovek se hned citi tak nejak v bezpeci :-).

Pekny je to taky z Jablonce nad Jizerou nahoru do Mexika, pripadne cela cesta az do Prichovic, tam to v zime byva parada... Uz se tesim :-)

Martin
21.12.2005, 22:26
quote:

quote:

Pekny je to taky z Jablonce nad Jizerou nahoru do Mexika, pripadne cela cesta az do Prichovic, tam to v zime byva parada... Uz se tesim :-)

je fakt, ze tam ze zacatku kolem Haratic jsou vsude baraky, ale vrchy tam...??to by bylo neco, zvlast ty dva divacky vracaky na louce!ted tam je tusim polozenej asfalt...
Zas by to chtelo neco obnovit, toho tady bejvalo -Vysker, Benecko, Zaskali ...vsechno je uz davno v...* udelal bych zavody dovrchu z Hrabacova na Zlaty Navrsi-to by byla mrda a ochranari by dostali infarkt

Lobo
02.01.2006, 13:44
Praha Strahov ohromne parkoviste

Plhus
21.01.2006, 21:28
Pár fotek z našeho sobotního ježdění....

http://www.src.czechrallyeweb.net/

moose
22.01.2006, 10:14
od Jindřichova k severáku je to krása. :)
na silvestra sme upoutali 4 boby za transportera a to byla jízda :o))) lítali sme z pangejtu do pangejtu, v kolejích vydřenejch od aut s retezama nás to rozhazovalo... a ten magor s náma jel 55km/hod :-D dobrej zážitek :))

jinak klasika je to na studnici ;)
- viz foto č.7 :) s Mikešem :)) nezapomenutelný !
http://moose.album.cz/moose

fuci

Filip Němeček
22.01.2006, 11:25
My zas jezdíme na duších z trolejbusu.. Jede to jak sviňa, a když to zapřáhneš za auto, tak sou to supr zážitky. Naskládají se na ni od 1 do 4 lidí. A nejlepší je na tom že je ta duše parádně měká, takže když v zatáčce putuješ směrem do bariéry tak to zas moc nebolí a ještě se odrazíš na zpátek :))) A aj normálně ze svahu s tím dou skákat nehorázné skokánky... A nebo s tím dou dělat také kokotiny že se zkulíš do klubíčka do vnitřku duše a pak se odrazíš a kutálíš se... :)

moose
22.01.2006, 13:30
ta duše musí mít tu výhodu no... ani si nedovedete představit jak nás po těch pouhých 5ti kilácích bolely prdele :-D

fuci

Filip Němeček
22.01.2006, 13:56
Včil k večeru by sme měli jít jezdit (pokud to něco nepřekazí) na duších za autem.. Minule jsme jezdili poblíž RZ Pindula, ale ještě nevím kam pudem dneska.. Ale u nás je teďka -15,6, tož se bojím aby pak mě nemuseli rozmrazovat švajcem.. :)))

Peter_
22.01.2006, 14:08
Prosím nevíte někdo, jak to ted vypadá v Příbramy na letišti. Je tam sníh?

be happy

Filip Němeček
22.01.2006, 14:15
Tak daleko ze Zlína nevidím ani z toho největšího kopca.. :)))

GardeKMD
23.01.2006, 00:02
Pánové, vy všichni, co chodíte jezdit na černo na Biskupické letiště. Chtěl bych Vás upozornit a zároveň poprosit, aby jste toho nechali, poněvadž je letiště soukromým pozemkem.V současné době je díky těmto černým jízdám velmi nejistá budoucnost celého ročníku autoslalomu, který se zde jezdívá. Majitelé nechtějí dál pronajímat pořadatelům plochu z důvodu černých jízd.

mezek
23.01.2006, 11:13
Tohle jsem už jednou někde vysvětloval - jakékoliv letiště je tabu. Jednak soukromé pozemky, jednak na letišti /na ploše/ nemá žádné auto co dělat. Když už se jedná o sportovní letiště s "uzavřeným" provozem přes zimu, tak si předem vyjednat povolení od majitele.
Jinak jsem včera projížděl Jablonec - Sněhov - Malá Skála - Frýdštejn a je to tam o hubu. Samý led. I na trojku a skoro bez plynu kola hrabala a v zatáčkách jsou výtluky od řetězů.

Martin
23.01.2006, 22:59
Verim...Snehovem dolu je to dost o hubu i tak, neprehledny vracaky +led... a nahoru na Frydstejn jak by smet, tam bych ted pustil naky wrco s hrebama(to by ochranari nadavali)

quote:
Tohle jsem už jednou někde vysvětloval - jakékoliv letiště je tabu. Jednak soukromé pozemky, jednak na letišti /na ploše/ nemá žádné auto co dělat. Když už se jedná o sportovní letiště s "uzavřeným" provozem přes zimu, tak si předem vyjednat povolení od majitele.
Jinak jsem včera projížděl Jablonec - Sněhov - Malá Skála - Frýdštejn a je to tam o hubu. Samý led. I na trojku a skoro bez plynu kola hrabala a v zatáčkách jsou výtluky od řetězů.

mezek
24.01.2006, 07:40
Ten Sněhov ještě jde, jezdí tam autobus tak to udržují /trochu.../. Ale nahoru na Frýdštejn to je na hřeby. Dvakrát jsem tam potkal auto dolů a měli jsme co dělat se vyhnout i ve velice pomalé rychlosti. Na rovince před Jílovým jsem zkusil zastavit z 50 km/h. Asi 150 metrů....

Martin
24.01.2006, 16:03
to jde... ted uz je to parada, jak mrzne -20, tak ten snih je takovej ten krupavej, ten je nejlepsi... jenom to rano natocit:/

Hašan
29.01.2006, 09:28
Pokud si někdo chce zajezdit a vyzkoušet co v něm je tak se muže přijet sklouznout na Car Winter Cup - www.cwc.cz

www.SkodaCarsWeb.com

stanis
11.11.2007, 23:41
Zima se nám tenhle víkend už pěkně ozvala (tady v Brně na těch 10 čísel sněhu na silnici opět všichni čuměli jak černoši v Africe 8D), tak co takhle oprášit tu vrstvu prachu z téhle diskuze? Sice už je ten sníh zase skoro dole, ale on určitě brzy napadne další...

Nevíte o nějakém šikovném místě tady poblíž Brna (Krpole), kde by se dalo se příjemně sklouznout? }:)

gonzo
12.11.2007, 06:58
Taky se vždy těším na sníh jako malé dítě:D.Ne k vůli lyžím,ale prostě miluju to klouzaní,hrabání,smykování,ručky atd.Ovšem všeho s mírou.

MravenecZ
12.11.2007, 08:01
To Stanis: Když jsem v Brrrrně studoval, tak jsem s prvním sněhem jezdil na přehradu. Jsou tam po obou stranách taková větší parkoviště. Občas nás tam sice lustrovali četníci, ale vysvětlili jsme jim, že máme výcvik ve zvládání vozu, který pak zúročíme na silnicích. No a když bylo sněhu víc, jezdili jsme někam za Medlánky, kde jsme si udělali krátkou RZ a tu jezdili na čas. Sestava "soutěžních" vozů tehdy byla dost kuriozní. Kde jinde proti sobě závidili Škoda 120-130, Moskvič, Wartburg 1,3, Lada 2101 a Tatra 613 :-) Většinou měl navrch kamarád s Tatrou, ale já jsem výkonový handicap doháněl "mrštností" mého žigula s betonovým obrubníkem v kufru :-)

stanis
12.11.2007, 14:04
Betonový obrubníky byly zrovna včera docela zákeřný, protože byly zasypaný a člověk se bál, aby nějakej bokem nechytnul... To ježdění nahoře v Medlánkách je opravdu tak na ty starý pelechy - třeba panelová cesta přes kopec do Bystrce je v ukrutným stavu a pokud je pole vedle jenom trochu pevný, jezdí se raději po něm :) U prýglu to příště zkusím, teď už bohužel jsou na silnici jenom zbytky :(

alesk
12.11.2007, 14:36
Tak obuj sliky a mužes se klouzat i na mokru ;)

Jan Nídl
12.11.2007, 15:48
Tak obuj sliky a mužes se klouzat i na mokru ;)

Stačí pořádně sjetý letňáky

Petr Ptáček
12.11.2007, 17:53
Já vám všem poradím, jak si zajezdit a pořádně zaklouzat. Půjčte si nebo kupte FIATA PANDU nechte na ní origoš pneu a jedem. Je jedno jestli je sucho nebo mokro, klouže to stejně a nemusíte si vybírat ani speciální dráhu. Zkuste to bude to zábava.

stanis
12.11.2007, 20:22
Nic proti vašim nápadům, ale mám rád, když občas taky můžu včas zastavit - ne po kilometru nebo o něco...

Jan Nídl
13.11.2007, 00:04
Já vám všem poradím, jak si zajezdit a pořádně zaklouzat. Půjčte si nebo kupte FIATA PANDU nechte na ní origoš pneu a jedem. Je jedno jestli je sucho nebo mokro, klouže to stejně a nemusíte si vybírat ani speciální dráhu. Zkuste to bude to zábava.

Půjčit si ji můžete ode mě, Petře to není fér. :-)

Horsey
20.11.2007, 21:58
To je stejně nanic...Brzo zas napadne sníh,a nebude kde se vyblbnout....Novinka na příbramském letišti mě opravdu nepotěšila-dát skoro 300 stovky za půl hoďky blbnutí je celkem dost...:-( A o nějakém podobném místě v okolí vážně nevím...

Foly
20.11.2007, 23:55
8. 12. pořádá Vonka nějaké to tradiční klouzání za 500,- - viz http://www.vonka.cz/indexcz.php?category=rsm

stanis
21.11.2007, 01:05
Škoda, že je to v termínu Prahy. A navíc, stejně určitě zase nebude sníh... :(

ppa
01.01.2008, 12:13
Ted jsou perfektni podminky pro klouzani na letisti v Biskupicich... Doporucuji ;-). Jinak tolik stop po krizovkach na prijezdovach jsem snad jeste nevidel

bohuš
01.01.2008, 12:41
jj my tam byli včera a super

lys
01.01.2008, 15:21
Já jezdil včera v okolí Slušovic a taky dobré, ale až na zničený ráfek a tlumič :-(

OndraRS
10.01.2008, 15:58
Poradí někdo, kde si dobře zajezdit v Ostravě, příp.blízkém okolí (např. Frýdek-Místek, Havířov atd)?

dalva
10.01.2008, 18:08
Ted jsou perfektni podminky pro klouzani na letisti v Biskupicich... Doporucuji ;-). Jinak tolik stop po krizovkach na prijezdovach jsem snad jeste nevidel

Radši mi ani nemluv nejaká ta krizová stopa tam bude i odemne:)

Lada.s
16.04.2008, 04:50
Nemáte někdo tip kde si zajezdit v okolí Brna?

Rajle
16.04.2008, 11:44
podívej se na předchozí stránku:D

stanis
16.04.2008, 12:52
Nemáte někdo tip kde si zajezdit v okolí Brna?

Záleží na tom jak zajezdit. Na normální (i když rychlejší, díky malému provozu) svezení je moc pěkný úsek Jehnice - Vranov - Adamov (http://www.mapy.cz/#x=138147840@y=133167104@z=12@mm=ZP@sa=r@st=r@srq= route(fast,toll):%C4%8D%C3%A1st%20obce%20Jehnice,% 20Brno%3Eulice%20Fibichova,%20Adamov,%20okres%20Bl ansko). Zrovna včera jsem tu první část jel a docela lituju, že už se nejezdí Brněnský/Tišnovský sprint kolem Adamova. Myslím, že by to byla moc pěkná RZ...

alesk
16.04.2008, 13:48
Zrovna včera jsem tu první část jel

Takže nový rekord RZ? ;):D A bez spolujezdce :-0:P

stanis
16.04.2008, 14:40
Ne, jen jsem se chtěl rozloučit se starými gumami :D

Lada.s
16.04.2008, 15:39
Záleží na tom jak zajezdit. Na normální (i když rychlejší, díky malému provozu) svezení je moc pěkný úsek Jehnice - Vranov - Adamov (http://www.mapy.cz/#x=138147840@y=133167104@z=12@mm=ZP@sa=r@st=r@srq= route(fast,toll):%C4%8D%C3%A1st%20obce%20Jehnice,% 20Brno%3Eulice%20Fibichova,%20Adamov,%20okres%20Bl ansko). Zrovna včera jsem tu první část jel a docela lituju, že už se nejezdí Brněnský/Tišnovský sprint kolem Adamova. Myslím, že by to byla moc pěkná RZ...

to zkusím. Ted jsem koukal do mapy a je tam celkem dost zatáčkovitých silniček. Např. Bílovice - Adamov - Křtiny. Asi to zkusím :)

stanis
16.04.2008, 20:33
Z Adamova do Křtin je asi tři roky nový asfalt, takže je to pěkné. Ale bacha, tam jezdí spousta cyklistů! Občas i já.

JanO
16.04.2008, 20:41
Z Adamova do Křtin je asi tři roky nový asfalt, takže je to pěkné. Ale bacha, tam jezdí spousta cyklistů! Občas i já.
CHKO Moravský kras a rally, to k sobě moc nejde...

stanis
16.04.2008, 20:45
To asi jakékoliv CHKO. Tam to chápu, ale spíš vojáci by mohli otevřít svoje lesy...

Chalupar
16.04.2008, 22:41
A co ADAST ? Ještě stojí?

Lada.s
17.04.2008, 19:56

tak jsem si dneska párkrát sjel ty serpentýnky z Adamova na Vranov a musím říct že paráda, potkal jsem jen asi jedno auto, ale zatáčky super. Hlavně směrem nahoru :)

Michal C.
01.05.2008, 17:51
...taky není špatný jet z Adamova směr Křtiny, ale odbočit na Olomoučany. Provoz minimální, nad ránem žádný. Nikdo tam nikomu nepomáhá ani nechrání. Jen je nutno počítat s tím, že člověku sem tam skočí do cesty nějaká ta srnka!!!

alesk
02.05.2008, 06:55
Jen je nutno počítat s tím, že člověku sem tam skočí do cesty nějaká ta srnka!!!

....dřevěná??:P}:)

Michal C.
02.05.2008, 09:50
Výtečně využitá nahrávka na smeč:), už v okamžiku kdy jsem ten příspěvek psal jsem tušil, že musí od někoho zákonitě přijít dotaz podobného zaměření. Ještě bych doplnil úsek Račice->Bukovinka->Bukovina, taky krásný svezení.
P.S. Pozor na vysokou (ne školu) zvěř!!!

Michal C.
11.05.2008, 11:13
...taky není špatný jet z Adamova směr Křtiny, ale odbočit na Olomoučany. Provoz minimální, nad ránem žádný. Nikdo tam nikomu nepomáhá ani nechrání. Jen je nutno počítat s tím, že člověku sem tam skočí do cesty nějaká ta srnka!!!

Obec se nejmenuje Olomoučany, jak jsem chybně uvedl, ale Olomučany.
Omlouvám se!!! Ovšem k tomuto zjištění jsem dospěl zcela náhodně po cca osmi letech vcelku pravidelného ježdění oním krajem...

Maca
11.05.2008, 17:01
Na trase Zlín Příluky když pojedete nad příluky po cestě k bývalemu JZD tak prave od JZD vede cesta na Štákovy Paseky ze začátku asfalt boužel je tam i par dir takze mužete testovat slalom bez kuželů a dale vede pekna sotolina takže od JZD mate necelé 2km asfalt a 5-6km sotolina. Doporucuji jed ve vsedni dny v podvecernich hodinach.

dřevěná srnka
11.05.2008, 18:17
V dopoledních hodinách by hrozilo, že záchranka přijede moc brzo. O víkendu můžeme jed aplikovat po celý den, nebezpečí záchrany nehrozí.

Doporucuji jed ve vsedni dny v podvecernich hodinach.

stanis
11.05.2008, 18:45
A co je tím jedem? Srnčí bobky? :D

dřevěná srnka
11.05.2008, 18:49
Třeba, ale jen navečír a o víkendu, na to prosím nezapomeň!

Maca
12.05.2008, 11:17
Nojo a kdyz pojedete treba vecer ve vsedni den a nikdoho ste tam v tu dobu nikdy nevidely tak zrovna kdyz poletite trochu kladu tak se tam muze nejaky chodec obevit a co pak?????:-0
Proto i tak si davat majzla;)

MravenecZ
12.05.2008, 13:11
Mě z vás trefí. Teď po mě kolegové v kanceláři nechápavě koukají, proč jsem se najednou začal tak tlemit...:):D:D:D

stanis
12.05.2008, 19:13
Máš pracovat a ne čučet na fórum ;)

manina
12.05.2008, 20:01
Okolo Fryštáku je cest kde se dá blbnout.Já jezdím někdy Žabárna - Fryšták.

stanm3
13.05.2008, 10:29
Žabárna - Fryšták - to musi byt celkem o "hubu" vzhledem k provozu na tehle ceste...pokud teda nejezdis v nedeli v 2h rano8D

manina
13.05.2008, 15:51
Je tam i zadní cesta z Žabárny do Fryštáku,příjezd u rybníku v horní vsi.
Provoz 5-10 aut za den.

stanm3
13.05.2008, 16:20
Jo taak, no me to bylo hned divne, diky za tip, nekdy urcite vyzkousim8D

Hany
08.06.2008, 17:18
Kluci nevíte někdo o něčem přístupném a zajímavém na olomoucku?? jen na takové malé testování.Předem díky

stanm3
11.06.2008, 15:50
Nemate nekdo kontakt na majitele letiste v Biskupicich? Jde o to, ze by se tam mohl poradat sraz majitelu MB a kdyby se pres Biskupice prodirala flotila vozu s tricipovou hvezdou, tak by to asi pozornosti neuniklo a byl by pruser, takze je treba to domluvit... Dik moc

gonzo
17.10.2008, 21:05
Tak jsem si byl projet bývalý úsek Barumky z Halen dolů do Napajedel,na novém asfaltu.Někdy v roce 1998 tu šel přes boudu Prášil s Mirou Tarabusem.A musím říct ,že to klouže jak.....nový asfalt.I jedna krizovečka byla ,v roce 2000 tam na defektu točil hodiny Kulig a mě taky moc nechybělo.

cibin
18.10.2008, 20:04
Jsem tama jel onehdá a možná by nebylo špatné ho opět zařadit.A klůže to fakt pěkně.

Wladimeer
30.10.2008, 14:12
Tak Haleny pojedu "osahat" co nejdříve, mám to co by kamenem...
Jinak ta Žabárna - Fryšták je neskutečné letiště, tam toho asi moc neužijete, ale co...
Znám ješte zajímavé cestičky kousek od Fryštáku, ale je to dost složité na popis tak jestli někdo toužíte tak spíš soukrom mesidž :o) (je to komplet v zákazu, lesem, ale šotka, zatáčky různého charakteru, horizonty, odbočka na ručku lze taky - někdy ale i nějaký ten nedělní výletník - už jsme tam dělali i nějaký ten noční pretěk)

Jenik81
13.12.2008, 12:02
A nevěděl by někdo náhodou kde by se nechalo užívat si jízdu někde v okolí Seče nebo Ronova nad Doubravou?

Harald Ludanek
05.01.2009, 14:15
Dneska jsou ideální podmínky pro svezení, nevyrazí někdo někam v Praze a okolí?

stanis
05.01.2009, 15:27
Dokonce i v Brně je spousta sněhu (2-3 cm...), ale auto stojí doma v Liberci. Už aby byl víkend a co nejmíň soli na silnicích.

dřevěná srnka
05.01.2009, 17:10
Jen abys ho o víkendu nemusel hledat minolovkou. Zatím padá tak, že na něm budeš mít sněhovou mohylu a až někde vespod zmrzlou "slepici" :D:D:D

Lada.s
14.01.2009, 09:28
Neobjevil někdo nějaké nové místo na Brněnsku? Pročetl jsem celé téma, ale nic vhodného jsem nenašel, a sníh padá a padá :D

stanis
15.01.2009, 10:09
Včera dopoledne se dalo klouzat po celém Brně :) Ale jinak bohužel o ničem nevím. Sněhu je tady moc máááálo...

Lada.s
15.01.2009, 10:49
Ja jsem jen chvilku zablbnul na parkovišti pod ustř. hřbitovem, aspon neco :)

gonzo
17.01.2009, 15:36
Tak jsem si dnes cestou na Brdo projel úsek od Jankovické šotoliny až na Bunč.Cesta krásně neudržovaná,ze začátku vyjeté koleje na jedno auto a pak už jen lehce ujetý sníh prostě paráda.Kdo si chcete zablbnot doporučuju,ale bez zimních gum asi 2-3 úseky nesjízdné, tahat auto bych tam někde z příkopy nechtěl a provoz naprosto minimální.

Plhus
17.01.2009, 16:39
Ale pane, tady vúkol se nerozděluje sjízdnost na letní či zimní gumy, ale na zimní a nebo zimní s hrotama :D

Chalupar
17.01.2009, 17:49
Asi tak bych to taky řekl zimní nebo zimní s hrotama a potom ještě s jakýma hrotama ...

gonzo
17.01.2009, 17:54
Ale pane, tady vúkol se nerozděluje sjízdnost na letní či zimní gumy, ale na zimní a nebo zimní s hrotama :D

Máro by ses možná divil,ale i auta s letníma tam byla,ale jak se jim tam podařilo dostat nevím. Mmch penzion na Bunči dostává komplet nový kabát,to pro ty co tam traví čas mezi RZ na Barumce.

Chalupar
17.01.2009, 18:24
Dobrý nápad , zajedu se tam dnes podívat , myslím na Bunč , ne na rekonstrukci-úpravu.

gonzo
17.01.2009, 18:39
Trošku OT.Je tam nákres po opravě,bude to vypadat slušně a otevření plánováno na 31.3.09

stanis
17.02.2009, 01:56
Jestli někdo uvidíte podezřelé vyjeté stopy na poli nad medláneckým letištěm, tak... vězte, že lepší (rovnější) je to tady (http://www.mapy.cz/#x=138055487@y=133003199@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq= Loc:%2049%C2%B014'57.304%22N,%2016%C2%B034'10.834% 22E@sss=1@ssp=138025424_132993696_138070448_133028 848) :D Do těch 15 cm sněhu by to ale chtělo spíše nějakou čtyřkolku nebo výkonnější zadohrab... :P

gonzo
17.02.2009, 08:24
S čím jsi tam řádil? Já si jedu projet Komárov,než to silničáři uklidí.

Rajle
17.02.2009, 08:47
Jestli někdo uvidíte podezřelé vyjeté stopy na poli nad medláneckým letištěm, tak... vězte, že lepší (rovnější) je to tady (http://www.mapy.cz/#x=138055487@y=133003199@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq= Loc:%2049%C2%B014'57.304%22N,%2016%C2%B034'10.834% 22E@sss=1@ssp=138025424_132993696_138070448_133028 848) :D Do těch 15 cm sněhu by to ale chtělo spíše nějakou čtyřkolku nebo výkonnější zadohrab... :P

Hmmm, rovné to je, dvě zákruty taky, ale gdě je sněh??? :D

gonzo
17.02.2009, 11:44
S čím jsi tam řádil? Já si jedu projet Komárov,než to silničáři uklidí.

Tak jsem si to projel,celá RZ pod sněhem jen lehce proplužená,malé bariéry,pěkné poježdéní,ale trošku mě chyběl nějaký ten kardánek dozadu :D

Aleee
17.02.2009, 13:29
..tak želechovice - provodov, o víkendu to bylo boží, pak to kvuli autobusu solí.. Ale když spadne, toš mňamka

SteFi-RT
17.02.2009, 14:41
Úsek Janovice - Petřkovice - Perná - Vysoká, obzvlášť pak z Perné do Vysoké a Jasenice je to pod souvislou vrstvou sněhu, jen prohrnuté. Docela pěkné klouzání :)

Plhus
17.02.2009, 21:59
Dneska kedkoliv :P

hafieror
17.02.2009, 22:06
Ovšem musí být s čím. V mém případě u služebního mondea nefunguje ruční, služební punto je rádo že dejchá a s mojí raketou bych mohl fungovat tak leda jako shrnovač :-)

stanis
20.02.2009, 20:17
http://www.e-auto.cz/ostatni/sobotni-klouzani-na-letisti-i-pro-verejnost-jiz-zitra-jako-v-norsku.htm

hafieror
20.02.2009, 20:32
No do***ele. Konečně se v okolí Pelhřimova něco děje a já jedu na Moravu. Mě snad trefí šlak.