Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Čtenářská fotosoutěž

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Čtenářská fotosoutěž

Posílal jsem do fotosoutěže na Šumavu 5 fotek, zobrazilo se mi jich pouze 2. Jak to? Co dělám špatně?

No jo ja jsem si zase nějak nevšimnul, že se jich tam může dát jen 6 a ty poslední nejlepší už se mi tam nevešli Prosím může se ozvat nějaký správce teto sekce. Hledal jsem nějaký odkaz a neuspěl jsem.

Komentář

V pravidlech je napsáno, že redakce má právo vybrat k publikaci jen ty nejlepší, proto se tam neobjevují všechny. Pokud máš vyloženě zájem o publikaci některé fotky, tak nám napiš kterou.

MatesXIV: zkus ty nejlepší poslat mailem i se jménem, pod kterým tam jsi. Nahradím je.

Komentář

Aha. OK.
        A ještě: Takže teď můžu poslat třeba ještě 3 fotky a když se bude v redakci líbit, přibude k těm mým dvěma?

Komentář

Tak jsem je poslal přímo tobě. Dík

Komentář

Ano

quote:
            Aha. OK.
            A ještě: Takže teď můžu poslat třeba ještě 3 fotky a když se bude v redakci líbit, přibude k těm mým dvěma?

Komentář

Shacki, teď jsem chtěl poslat další fotky, ale odmítlo mi to s tím, že už jsem zaslal 5 fotek. Co teď?

Komentář

Máš číst pravidla Pokud chceš nějakou fotku nahradit, tak mi ji pošlí mailem

Komentář

Až tam budou moje obrázky z Vysočiny tak omluvte chybu že jsem prohodil jména Trojana a Semeráda. A kdyžtak bych chtěl poprosit admina o přejmenování

Předem díky.
                  Naposledy upraveno stanis; 06-09-07, 00:30.
                  ---
                  www.pavelmaly.com

Komentář

prosím, přehlédnul jsem, nebo ještě nebylo vyhodnocení divácké soutěže o FOTO roku 2006?
                    Nevíte negdo?
                    Bude negdy?
                    Nebo nigdy?

s pozdravem za sec/km kratššší

Komentář

Už bylo:
                      http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=5079

Komentář

Ďď

s pozdravem za sec/km kratššší

Komentář

pěkně brzy jste zavřeli diváckou fotosoutěž pro barumku.....nedá se, jste rychlejší...

Komentář

Neuzavřeli jsme fotosoutěž brzo, ale stejně jako u jiných kol týden po skončení samotné soutěže.

Komentář

Nevíte někdo jak dlouho po uzavření je vyhodnocena fotosoutež? Čekám na vyhodnocení z Horácké rally a stále nic.

Komentář

Working...
                              X