Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• alesk
    replied
    Re: Dotaz

Shacki, jak už psal Tonda H, nefungoval videoportál, nevim teda jak dneska, to jsem ještě nezkoušel, ale včera mě to video nevzalo.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Díky za upozornění, opraveno. Je možné, že jsou nefunkční i některé další funkce, pokud o něčem víte, prosím o informaci. Asi se ptáte, proč tomu tak je. Je to jednoduché, pracuji na zabezpečení stránek proti hackerům, kteří na náš server poslední dobou cíleně útočí. Naštěstí se nedávno objevil jeden "normální" hacker, který mě upozorňuje na techniky a způsoby, odkud a jak se dá náš server napadnout. Díky tomu, že pak vím, jak to dělají, pak mohu stránky zabezpečit. Nevěřili byste, ale kolik způsobů existuje. Pomalu se ze mě stává také hacker amatér

Zanechat komentář:

• Franus
    replied

Chci se zeptat, jestli funguje vyhledavani v Inzerci? Ja se snazim nekolikaty den vyhledavat, ale pokazde to ukaze vsechny inzeraty.

Zanechat komentář:

• Tonda H
    replied

Zdravím redakci, chci se zeptat jestli je vydané nějaké embargo na videa ode mne, nebo je náhoda že se už několikrát i z rozdílné adresy nedostanu do videoportálu? člověka to celkem zamrzí když si dá práci a pak to nikdo nevidí...

Zanechat komentář:

• Ludva
    replied

Jo to je ono díky Medvěde

Zanechat komentář:

• Medvěd
    replied

Pokud myslíš soubory/obrázky, které jsi přidal na forum, tak to bys po přihlášení měl mít možnost upravit sám v "Uživatelský ovládací panel" a pak vlevo dole v tabulce "Přílohy". Tam je seznam, který můžeš dle libosti promazat.
    Pokud ale myslíš něco jiného, tak budeš muset počkat na radu někoho "z vyšších míst" ;-)

Zanechat komentář:

• Ludva
    replied

Dobrý den
    Potřeboval bych vymazat staré přílohy (asi 35 nejstarších) abych mohl přidávat nové.
    Psal jsem SZ Pejdovi, ale nic se neděje. Mohl by se o to někdo postarat?
    Díky Ludva

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

update: stejne se to chova i v praci s generic driverem (taky win7 x64)

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Tohle by na to samozřejmě nemělo mít vliv, je to čistě věc prohlížeče, mrkni na to doma a dej vědět

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

Tak to asi bude chyba na mym prijimaci, presel jsem na novy streva a z xp na 7. Drivery jsem stahnul novy a nastaveni tlacitek jsem neresil, nenapadlo me, ze pro jednu funkci prohlizece tlacitko fungovat muze a pro jinou ne. Po navratu z prace se v tom zkusim pohrabat.

Tak jsem prenastavil tlacitka z generic na forward a backward a porad to samy
    Logitech G5,
    Control center version 6.61.15
    Driver version 5.60.73
    Win 7 x64
    FF 27.0.1

kdyby nekdo vedel co s tim...
    Naposledy upraveno Kenny_pce; 17-02-14, 19:57.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

ať zkouším, jak zkouším, tak mi to funguje, je tu někdo takový další?

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

Nejak mi prestalo ve fotogalerii fungovat tlacitko "vpred" pro posun na dalsi fotku. Jako tlacitko pro posun v historii to samozrejme normalne funguje. Je to jen detail, ale neche se mi odvykat. FF mam aktualni.

Zanechat komentář:

• Fazzy
    replied

Děkuju za odpověď

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

No základní podmínkou tam je, že se uvede svoje skutečné jméno. A protože tvou uvedené "Petr Beďa" se mi nezdá věrohodné, nikdy jsem to neschválil. Ta registrace tam byla proto, aby se zamezilo anonymním kravinám. Když mi do zprávy nebo na mail pošleš svoje skutečné jméno, opravím to a schválím.

Zanechat komentář:

• Sgtr
    replied

Díky ale to už jsem taky zkoušel, ale píše mi to "Žádost jste již odeslal vyčkejte na schválení".Přitom jsem žádost posílal už dávno.Tak nevim,snad mi Shacki odpoví.

Zanechat komentář:

Working...
X