Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Medvěd
    replied
    Re: Dotaz

Pokud myslíš komentáře pod články na ewrc a pod výsledky na ewrc-results, musíš projít ještě "doregistrací" zde - http://www.ewrc.cz/ewrc/registrace.php

Zanechat komentář:

• Sgtr
    replied

Mám dotaz na Shackiho.Jsem tu registrován několik let a pořád nemam oprávnění psát komentáře.Nešlo by s tim něco udělat,nebo dělam něco špatně já?

Zanechat komentář:

• Fazzy
    replied
    Re: Nemáte práva na komentování online

Mám dotaz, nevím jestli už se na to někdo neptal, ale bylo by složitý v resultech mít možnost vyhledávat výsledky soutěží napsáním názvu? Stejně jako u jezdců? Protože hledat něco v tý kilometrový roletě neni sranda. Tím spíš že leckterá soutěž změnila název nebo jich má víc, takže člověk někdy ani neví u jakýho písmena začít. A druhá cesta přes volbu země a výběru mezi 30 soutěžemi v daný zemi taky není nejrychlejší..

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Na to je odpověď celkem jednoduchá. K údajům o Fiestách R5 se dá dostat, jsme v kontaktu i s M-Sportem, kteří s námi ochotně spolupracují. Když se na kastli zeptáš v ŠM, tak je to prý top tajná informace, kterou nemohou poskytnout. Takže se to skládá pomalu a oklikama. Ale ano, chceme to dát dohromady.

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied

To Shacki: Chci se jen zeptat.Kdy se někdo pustí do historie vozů Škoda Fabia S2000.Neboť nam pomalu toto auto "dojíždí" a tak se ptám kdo to dá do kupy.Vím- není to jednoduché.Ale za poslední dobu tam těch kár moc nepřibylo.Díky za odpověď.
    Vím,že jak říka můj znamý práce je hodně a času málo.Díval jsem se na historii vozu Fiesta R5 a máte ode mě velkou pochvalu,chlapi.Díky

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

http://www.ewrc.cz/ewrc/glossy/estonia.png

404, nezobrazuje se vlajka v tipovacce

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Tak děkujeme za přání Uvidíme, není to jednoduché, lidí málo

Zanechat komentář:

• Michalx
    replied

Tak jsem zjistil, že na začátku ledna jsem měl kulatiny sledování eWRC, tak bych si přál, aby stránky fungovaly ještě min.stejně dlouhou dobu co tady takřka denně "špízuju".

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Původně odeslal FiŠ Zobrazit příspěvek
    Mám nováčkovský dotaz. Registroval jsem se zde už před nějakou dobou a účet byl schválen. Teprve teď jsem se zkusil přihlásit taky na ewrc-results.com, kde mě to nabádá použít účet z forum.ewrc.cz, ale po přihlášení mi to píše "Nemáte práva na komentování online". Tak jsem zkusil nějaký článek na ewrc.cz a tam to píše "Nemáte právo psát do diskuse". Takže ten účet je aktivní jenom pro fórum? Jak se dá přispívat i do diskuzí? Díky.
    Musíš ještě udělat toto

http://www.ewrc.cz/ewrc/registrace.php

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Najdi si kontakt na "Shacki" což je nejvyšší šéf zde webu a zkus meilem:http://www.ewrc.cz/ewrc/tym.php

Zanechat komentář:

• FiŠ
    replied
    Nemáte práva na komentování online

Mám nováčkovský dotaz. Registroval jsem se zde už před nějakou dobou a účet byl schválen. Teprve teď jsem se zkusil přihlásit taky na ewrc-results.com, kde mě to nabádá použít účet z forum.ewrc.cz, ale po přihlášení mi to píše "Nemáte práva na komentování online". Tak jsem zkusil nějaký článek na ewrc.cz a tam to píše "Nemáte právo psát do diskuse". Takže ten účet je aktivní jenom pro fórum? Jak se dá přispívat i do diskuzí? Díky.

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied

Shacki, hlásím tedy zhůvěřile-mlaskavě drobnou poruchu: Od cca 28. 12. nemůžu sledovat web ewrc.cz na wifi TV Samsung. Jdu-li ze vstupního webu (který se načítá bez problémů) kliknutím na link článku, otevře se mi nové okno, ale článek se nenačte. Nefunguje to od cca 28. prosince. To je tak asi jediné hlášení, co mě napadá ;-).

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Návrat z lyží a stránkování opraveno

Zanechat komentář:

• pačes
    replied

Dej si volno. Pod výsledky nejdou stránky back. Nevrátím se na komenty na předchozích stranách. Až se vrátíš z dovolené. Schefe. OK schefe 2 Je to hloupej zvyk.
    Naposledy upraveno pačes; 04-01-14, 15:21. Důvod: a ani my ostatní je nebudeme citovat

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

to byl důsledek povypínání některých funkcí kvůli arabáčovi, stejně jako chvíli nešly mobilní výsledky. Možná nepůjde i něco dalšího, kdyžtak to hlašte...
    Naposledy upraveno pejda; 04-01-14, 13:08. Důvod: ani šéfredaktor necituje poslední příspěvky

Zanechat komentář:

Working...
X