Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Gurun
    replied
    Re: Dotaz

Arabáč, pronikl i ke komentářúm pod výsledky? Pokud ho napíšu a odešlu, tak vidím samé hlouposti.

Zanechat komentář:

• IMPREZA MG
    replied

Obdivujem a držím všetky palce v boji s dementami!!!

Zanechat komentář:

• Milan Panuška
    replied

Díky, a hodně štěstí v boji s Arabem.Je to masakr tak častý útoky.Klobouk dolu k Tvé práci pro tyto stránky.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Já Ti věřím a jsem také optimista

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Začínám být optimista...

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Tak dnes jsem dostal pěkně na ***** od nějakého Araba, půl druhé ráno a až teď jsem dal fórum zase dohromady. Jsem zase chytřejší, ale stále jsem pozadu. Co jsem mohl udělat užitečného mezitím....

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Shacki:neposer,bojuj:držím všechny palce.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Jak říkám, soustavně jsem pod útoky a já jsem stále o krok pozadu. Nejhorší je, že podle všeho je to hacknuté přes fórum, které má bezpečnostní díru v nové verzi. Bych se posral....

Zanechat komentář:

• kruty
    replied

Tak už ti parchanti dostali i stánky EWRC.CZ , jen a pouze černá stránka a text ve smyslu že jsou stránky v držení hackera ze Saudské Arabie

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Tak naštěstí jsem zjistil, že jde nějakou díru v aplikaci samotné, nejsem v som sám, viz samotné oficiální fórum programu

http://www.vbulletin.com/forum/forum...how-white-page

Po několika dnech jsem zjistil (si myslím), že díra je pravděpodobně v nahrávání avatarů, proto jsem je od včera zakázal, dokud na to autoři nevydají nějakou oficiální opravu.

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
    Útoky na forum pokračují a já zatím prohrávám.... Nerad prohrávám, dál bojuji....
    Bojuješ dobře. Včera kromě bílého fora mě to nic neukazovalo a dnes...jsem tady!

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Díky za bojování a přeji hezké a klidné vánoce, nejen Shackimu, ale všem.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Útoky na forum pokračují a já zatím prohrávám.... Nerad prohrávám, dál bojuji....

Zanechat komentář:

• ZED
    replied

Mám firefox verze 26. F5 jsem zkoušel, smazání cookie taky. myslím že to bude něco s těma zásuvnýma modulama. FF je teď nějak blokuje, ale zatím jsem nepřišel na to co teda změnit. IE sice funguje, ale nemám ho rád:-)

Tak už jsem na to přišel. Mám ve firefoxu nainstalovaný doplněk na blokování reklam AdBlock+, a když ho zakážu tak to funguje. To jsem si nemyslel, že články jsou brány jako reklamy....
    Naposledy upraveno ZED; 23-12-13, 08:13.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Původně odeslal ZED Zobrazit příspěvek
    Tak hoši nevím, jestli teda nědo máte podobný problém, ale já prostě pořád na základní stránce ve firefoxu nemám po kliknutí na nějaký článek žádný text toho článku. Na základní stránce je vše, ale jak kliknu na článek, zůstanou jen reklamy, ale článek nikde, jen bílá obrazovka uprostřed. Přitom v IE vše ok :-(
    Zkoušel jsi reload přes F5? V jakém prohlížeči tě to nejde? Má někdo stále ještě ten problém? Pokud ano, vždy uvádějte prohlížeč a jeho verzi.

Zanechat komentář:

Working...
X