Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• hujer
    replied
    Re: Dotaz

Tak používej IE a jsi v poho

Zanechat komentář:

• ZED
    replied

Tak hoši nevím, jestli teda nědo máte podobný problém, ale já prostě pořád na základní stránce ve firefoxu nemám po kliknutí na nějaký článek žádný text toho článku. Na základní stránce je vše, ale jak kliknu na článek, zůstanou jen reklamy, ale článek nikde, jen bílá obrazovka uprostřed. Přitom v IE vše ok :-(

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Ano. Měl jsem okamžitě celý profil v sypaném čaji a muslima na profilové fotce. Už jsem přišel i na původ. Stažený program na čištění RAM. Staženo 14:42, účet změněn 14:48. 6 minut po nainstalování Malware jsem byl vymazán. Antivir se tvářil jako profesionální hráč pokeru. Poker face byla jediná reakce.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Já to mám denně na stole, viz

Dobrý den,

kolegové administrátoři mě informovali, že na Vašem serveru Ewrcvps byl proveden pokus o sqlinject.

V logu Apache:
    ewrc.cz 196.217.60.243 - - [15/Dec/2013:16:18:12 +0100] "GET
    /ewrc/show.php?id=999999.9%20union%20all%20select%200x31 303235343830303536--
    HTTP/1.1" 200 9228 "-" "Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)"

Ta IP adresa je z Maroka... Celé to info jsem zkrátil, ale neustále se nás někdo pokouší shazovat, proniknout do databáze apod. Místo toho abych vymýšlel zajímavé funkce, se neustále zabývám tím, jak odolávat hackerům, kteří z toho mají asi jen *****...

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Když tady Shacki odhalil původ problémů, tak jsem si položil otázku pro hacker napadl eWRC. To jsem netušil, že o pár dní si budu klást stejnou otázku u mojí osoby. Včera večer mi hacker napadl můj FB účet. Porotože jsem odpíračem altasu hub, tak tam nechodím. Kdyby mi Dan nezavolal, tak o tom prostě nevím. Hodinu jsem bojoval s přenastavením účtu. Hlavně s nastavením nového hesla na e-mailu, kde mi ho také ukradl. Po cca hodině, kdy jsem si dál účty dopřádku a přenastavil hesla, tak jsem asi 2 hodiny odrážel opakované útoky. Představte si, že šmejdi umí přeposílat autorizační sms. Seděl jsem s telefonem v ruce a musel rychle mazat sms a odesílat své autorizace na změnu. Fuj. Nešlo mi o ůčet na FB. Ten klidně zruším. Šlo mi jen o vátězství v bitvě. Ne valce. A proč to píšu? Jako vyjádření pochvaly Shackimu. Jak je těžké s tím bojovat a jak na to přijít jsem si včera ověřil. Buďte velmi opatrní na své údaje.

Zanechat komentář:

• pokec
    replied

ok Shacki ,díky jsi borec !

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Paráda!Shacki si borec.Díky.

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Funguje. I mobilní fórum jede automaticky. Super. Good job. Dokonce jsem se nemusel ani přehlašovat.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Já furt hledám avizované chybné přihlášení a přitom jde o odkaz. Už jsem to pochopil, našel a opravil, funguje?

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

A teď to píše tohle:
    .
    --------------------------------------------------------------------------------

vBulletin zpráva

Téma neexistuje. Pokud jste následoval link, upozorněte prosím webmastera

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

pokecřesně tak.
    píše to toto:Objekt nenalezen!

Požadované URL nebylo na tomto serveru nalezeno. Zdá se, že odkaz na odkazující stránce je chybný nebo zastaralý. Informujte, prosím, autora této stránky o chybě.

Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.

Error 404

www.ewrc.cz
    Fri Dec 20 18:48:09 2013
    Apache/2.2.22 (Debian)

Zanechat komentář:

• pokec
    replied

Shacki jak píše HUJER ,na hl .straně přes odkaz vpravo dole přihlásit nejde ale nahoře Forum fachčí

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Vše normálně funguje, ať zkouším, co zkouším.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Vidíš ne?Malé a velké písmena.Jinak mi to píše Error 404 Apache/2.2.22(Debian).A páč je pro mě PC zatím ještě španělská vesnice tam nevím co a jak.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Míro, jaké čudlíky jsi si spletl a kde jsi se spletl ?

Zanechat komentář:

Working...
X