Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• hujer
    replied
    Re: Dotaz

pŘI PŘIHLÁŠENÍ Z HLAVNÍ STRANKY MI TO PÍŠE CHYBA,OBJEKT NENALEZEN,KONTAKTUJTE WEBMASTERA.pŘIHLÁSIT JE MOŽNÉ POUZE UPLNĚ DOLE PŘES ODKAZ .Omluva:spletl jsem si čudlíky a už se mi to nechce opisovat.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Zatím ne. Ten mobilní skin vypadá v pohodě a teď jsme ho dokázali nastavit jako automatický při otevření fóra z mobilu.

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
    Máš pravdu, mobilní verze fóra je novinka.
    A co Tapatalk ? Neuvažuješ o tom? Vcelku šikovné. Hlavně sledování a odběry novinek.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Ještě jsem vám vrátil původní avatary.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Máš pravdu, mobilní verze fóra je novinka.

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Prave pisu z mobilni verze fora. Vsechno zle je k necemu dobre. A nebo jsem si na starem foru mobilni verze nevsiml?

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Dnešní doba není jednoduchá a věřím tomu, že někomu vadíte. Díky za tvůj čas věnovaný opravám a úpravám.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Dnes dopoledne bylo forum opět shozeno, ale tentokrát jsem už konečně našel proč. Nějaký hacker vpašoval na server část kódu, díky níž pak stačilo nahrát jistý obrázek na fórum, tím vyvolat jistou akci, vykonat vložený kód a shodit forum. Proč to někdo dělá je otázkou, asi někomu vadíme. Doufám, že přijatá další opatření budou stačit a už to zase konečně budu fungovat jak má.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Ano, částečně je to anglicky, protože v nové verzi jsou části, co nejsou přeložené. Uvidím, zda se dostaneme k dopřekladu.

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied

Díky, Shacki, za Tvůj statečný boj s hydrou veškerého programování a nastavování. Na mě to ještě mluví resp. píše částečně anglicky (ve spodní - tmavěmodré liště se objevuje Forum Home, New posts atd.), ale jinak je to fajn.
    A nejen Tobě, ale i redakci a všem klábosilům na foru pěkné Vánoce.

P. S. napsal jsem si Kladno do rubriky auto a zjevuje se to na příspěvku dobře, jakkoliv je to blbě :-). Užívám si Firefoxu.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Pokud máte někdo přehozené ta bydliště a auta, tak si to upravte v nastavení uživatele. Je nainstalována o několik verz novější verze a je tu leccos jinak.

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Shacki jedna drobnost. Já bydlím stejně jako všichni v autě. Nějak se posunuly údaje u jmenovky.
    Milane patřím mezi old many. O to víc mne to štve. No holt už bude jenom hůř.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Tak Milan byl rychlejší. Budu jej muset trochu přibrzdit, když máme oba službu tak je rychlejší v přihlášení. Je to opravdu škoda, mohli jsme popovídat o různých věcech. Tak příště se musíš ozvat.

Zanechat komentář:

• Milan55
    replied

Pačes, nevím kolik Ti je let a je to škoda, že jsi se neozval. On by to Pepa asi uvítal.

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
    Přesně tak, buďme rádi funkčností fóra a musíme poděkovat za uvedení do provozu. Byl jsem na noční a bez něho to bylo dlouhé.
    A já byl celý minulý týden ve Zlíně a neměl jsem s kým na pivo. Že bych zavolal mne ale vůbec nenapadlo. Shacki jsou vánoce. Příští rok je dost dlouhý na centrování funkcí.

Zanechat komentář:

Working...
X