Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Již asi 3dny neběhá vyhledávání fotografií. Je to dočasné? Nebo jste starší fotky vymazali?

Komentář

Opraveno, omlouvám se. Moje chyba. (jako vždy...)

Komentář

Muzete mi sem hodit link na forum o p. Kmentovi a Svetu motoru? Jsem asi slepy, ale nemuzu ho nikde najit. Diky.

Komentář

Myslím, že tady o něm byla řeč:

http://forum.ewrc.cz/topic.asp?which...&TOPIC_ID=1328

Komentář

Měl i samostatné fórum, ale zaboha jsem ho včera nemohl najít...

Komentář

To Danys: Neni to teda to forum, ktere jsem myslel. ale diky. Hledal jsem to, ktere se jmenovalo nejak jako P.Kment a Svet motoru?? Uz to presne nevim, ale tykalo se konkretne Sveta motoru.

Komentář

Bohužel, barbane, tohle téma už zde není. Fakt netuším, kdo a hlavně proč ho smazal...

Komentář

stanis: Sice me potesilo, ze teda nejsem slepy, ale na druhou stranu me mrzi, ze je to forum pryc, podle me bylo docela zajimave.

Komentář

Jak mám udělat z obrázku v podpisu hyperlink???
                    Zkoušel jsem to podle vzoru v FAQ, ale nějak to nefungovalo.

Komentář

quote:
                      Jak mám udělat z obrázku v podpisu hyperlink???
                      Zkoušel jsem to podle vzoru v FAQ, ale nějak to nefungovalo.
                      To bohužel máš smůlu, nejde to :-(

Komentář

Po zadání příspěvku do fóra a klepnutí na nabídku zpět na forum se mi zobrazí základní nabídka fóra ne vlastní fórum. Není chyba ve mně??

Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

quote:
                          Po zadání příspěvku do fóra a klepnutí na nabídku zpět na forum se mi zobrazí základní nabídka fóra ne vlastní fórum. Není chyba ve mně??
                          Neklikej, přesune tě to samo správně

Komentář

asi jo

Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

shacki někde je chyba. Pokud neklepnu tak skončím na http://forum.ewrc.cz/post_info.asp

Komentář

Chyba musí být někde u tebe, po přidání příspěvku tě to má přesměrovat na stránku, na které jsi byl. Jak automaticky, tak tím odkazem.
                                Každopádně pokud ti to nefunguje, můžeš na to maximálně tak nadávat - ani ty, ani my s tím nic neuděláme.

Komentář

Working...
                                X