Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Novej
    replied
    Re: Dotaz

Happy Holidays, Chief!

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

už to snad běží vše, já už jsem ostatně na dovolené

Zanechat komentář:

• paces
    replied

Shacki dík. Už mi fungují služby až na tipovačku. Dobrá práce.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Ano, kvůli fóru, které není kompatibilní s novým PHP, jsme se vrátili na starší verzi. Provider ale něco špatně nastavil a hází to tuhle chybu, urguji to k nápravě.

Zanechat komentář:

• Straka 3
    replied

Já mám tohle i u tipovačky , mám Mozillu.

Zanechat komentář:

• Marek Petráš
    replied

Shacki, nechci kazit radost ale náhodou jsem se dostal na tento článek http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=19185&d=1 a ve všech komentářích uviděl to co je na obrázku. To samé i u ostatních starších článků

EDIT: tak mi to dělá třeba i u dnešních článků
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• internet kavárna
    replied

klucí vy jste šikovní i mě to funguje na XP a prohlížeč INTERNET EXPLORER NA VŠECH POČÍTAČÍCH . DĚKUJEM MOC , BYLA TO TĚŽKÁ PRÁCE A VÝSLEDEK OK super Mám radost .

Zanechat komentář:

• starej pes
    replied

Já plně funkčí všude.Díky.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Původně odeslal Filipes Zobrazit příspěvek
    Nevím jak ostatním, ale mě se diskuze pod články prostě nezobrazuje. Vymazal jsem cookies, projel CC Cleanerem, vyzkoušel IE, Chrom i ohnivou lišku a furt nic.
    Tohle jsem právě opravil, už to jde.

Zanechat komentář:

• Filipes
    replied

Nevím jak ostatním, ale mě se diskuze pod články prostě nezobrazuje. Vymazal jsem cookies, projel CC Cleanerem, vyzkoušel IE, Chrom i ohnivou lišku a furt nic.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Zbytečná práce a asi i nervování...

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Takže ještě jednou a naposled. Tohle fórum není plně kompatibilní s novou verzí PHP a protože ustoupit nechce ani tým PHP, ani vBulletin, tak se musíme vrátit na předchozí verzi. Přitom jde o úplnou kravinu a změnu v jedné jediné funkci, jak jsem psal nahoře. Proto jsem požádal providera, aby zpět nainstaloval starší PHP. Tím se vše zase vyřeší. Dva dny skoro zbytečné práce

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Zkuste to teď, zda to funguje i v IE, už by snad mělo. Vím, kde je problém, je změna defaultního kódování php funkce htmlspecialchars(), zatím jsem to očůral úpravou v nastavení fóra, ale úplně čisté to není.

Zanechat komentář:

• starej pes
    replied

To je v pohodě.Vy jste kluci šikovní a dohromady to dáte ke spokojenosti svojí i uživatelů.Jinak jsem vám chtěl vyseknout poklonu za práci kterou děláte.Díky

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Myslím, že jsem našel, kde bude problém - v novém PHP je jiné defaultní kódování, to bude ten problém. Už jsem to nahlásil providerovi, takže doufám, že to přenastaví postaru. To jsou bohužel věci, za které já moc nemohu. Dám vědět, až dostanu echo, že to je nastaveno jinak.

Zanechat komentář:

Working...
X