Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Koukola Josef
    replied
    Mě se to stává také a v poslední době velmi často.

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied
    Taky tak , mě to někdy odkáže i o dvě stránky zpět.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied
    Shacki, když kliknu v přehledu dnešních příspěvků na dvojšipku posledního postu ve vlákně http://forum.ewrc.cz/forum/rally/mcr...ADn-2016/page7
    tak mě to hodí na začátek předposlední strany a ne na poslední post, dělá to jenom u téhle Barumky, jinak jsem se s tím nepotkal

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    ctrl+F?

Zanechat komentář:

• Michalin STR8
    replied
    Podle jakého klíče jsou seřazeny soutěže ve fotogalerii? Hledám starší galerie z konkrétních závodů sprintrally, ale v tom množství stejnobarevného textu se nějak nedokážu orientovat. Vím, že se na galerie dá dostat z resultů, ale přesto, nešla by ta fotogalerie nějak zpřehlednit? Díky za odpověď.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    Kup si slovník, nebo aktivuj překladač.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Kucí redaktorští nějak nevím jak poslat SZ.Ono to tam na mě háže všecko v anglině.A té nevládnu.Nešlo by to hodit po našem?

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied
    Chlapi děkuji za radu! Díky vám, už sem zase můžu chodit a nemusím se vším prolistovávat.

Zanechat komentář:

• kuře
    replied
    Gurun, osobně na to používám todlecto tlačítko (modré kolečko s dvojšipkou), které je k dispozici u výpisu jednotlivých vláken po rozkliknutí sekce.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Tak ono to funguje kapku odlišně ale dá se to.Taky jsem zpočátku tápal.Ale je tam ve vrchní liště:Nové příspěvky,Dnešní příspěvky,atd.Z toho už se dá odpíchnout.Pak je tam u každého tématu modrý obdélníček s dvojšipkou kdy se dostaneš na poslední příspěvek.Dal bych sem (jak tu říkají screenshot) ale nevim jak se to dělá.Holt učit se s PC až po věku ....sát není taky jednoduché.

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied
    Co musím udělat,abych si mohl číst nové příspěvky ve forech od mé poslední návštěvy? Ve starém foru jsem to dal a četl jsem. Tady to musím pracně listovat od první strany v každém tématu a přemýšlet,co jsem četl naposled.Jsem totálně ztracený a přiznám se, že už sem kvůli tomu ani nechodím. Opravdu si s tím nevím rady. Děkuji za radu.

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied
    Tondo upravuje, resp dodělává se. Bude mimo provoz cca 2 dny

Zanechat komentář:

• rallymodels
    replied
    Zdar Tome, nejede sekce modely. Přístup odmítnut!

Nemáte právo pro přístup do požadovaného adresáře. Buď neexistuje žádný dokument s obsahem (tzv. index), nebo je adresář chráněn proti čtení.
    Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.
    Error 403

www.ewrc-models.com
    Apache/2.4.10 (Debian) mpm-itk/2.4.7-02 OpenSSL/1.0.1k

Zanechat komentář:

• rallymodels
    replied
    Zdar Tome, nejede sekce modely. Přístup odmítnut!

Nemáte právo pro přístup do požadovaného adresáře. Buď neexistuje žádný dokument s obsahem (tzv. index), nebo je adresář chráněn proti čtení.
    Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.
    Error 403

www.ewrc-models.com
    Apache/2.4.10 (Debian) mpm-itk/2.4.7-02 OpenSSL/1.0.1k

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Dnes nebo zítra modely tak na 2 dny vypnu. Musím je konečně dodělat, ten web stále není úplně dodělaný. V rámci toho se tam objeví i všechny zbývající vozy. Mimochodem, uvítal bych pro ten web nějaké adminy, sám na to všechno nestačím.

Zanechat komentář:

Working...
X