Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• K.Arno
    replied
    Shacki šlo by přidat do databáze modelů Fabii R5. V nabídce není a modely už se objevují. Díky

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Brzy bude

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    Dobrý postřeh, toho jsem si nevšiml a věřím, že bude aktualizováno.

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied
    Šlo by na hlavní stránce zaktualizovat aktuální soutěže? je tam ještě pořád odkaz na Wales, Prahu a Švajc. DÍKY.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Ano, mám to v plánu

Zanechat komentář:

• SluníčkoE
    replied
    Re: Dotaz

Chtěl bych se zeptat, nešlo by nějak upravit vyhledávání v databázi fotografií, tak aby se po zadání roku zobrazily v kolonce soutěž pouze soutěže z vybraného roku?
    Takhle když hledám všechny fotografie z dané soutěže, tak se to v tom množství ruzných soutěží z různých zemí špatně hledá, protože musím prolistovat všechny roky nazpátek, než najdu danou soutěž.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Kamarád se chce registrovat do fóra a nelze. Není někde chyba?

Zanechat komentář:

• kuře
    replied

nikam, pořád v systému jsou přítomny, jen je třeba to vyhledat podle tagů - u Colina a p. Janeby to fungovalo

Zanechat komentář:

• Nasum
    replied

Ahoj, kam se prosím vytratili články o Colinovi,reporty z cestování po rally,povídání s Pavlem Janebou atd. Dík.

Zanechat komentář:

• RK
    replied

Původně odeslal kuře Zobrazit příspěvek
    tak na Slovači se pro příští rok mění pravidla pro WRC, žel si nepamatuji jak přesně, snad někdo s lepší pamětí doplní
    "Dochádza k čiastočnej zmene v oblasti zaradenia povolených vozidiel. Vozidlá WRC s platnou homologáciou (s objemom 2,0 aj 1,6) ostávajú naďalej povolené, avšak budú klasifikované v skupine Open+, čo znamená, že nebudú hodnotené v absolútnej klasifikácii MSR. Vozidlá WRC so skončenou homologáciou ostávajú zaradené do triedy 11."

Zanechat komentář:

• kuře
    replied

tak na Slovači se pro příští rok mění pravidla pro WRC, žel si nepamatuji jak přesně, snad někdo s lepší pamětí doplní

Zanechat komentář:

• Diesel87
    replied

Tak pak tedy nevím s čím pojede příští rok Melichárek?

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Je to na prodej a pak už je tam jen popis a cena za auto v tomto stavu nebo po generálce

Zanechat komentář:

• Diesel87
    replied

Zdravím chci se zeptat někoho kdo ovládá angličtinu na tento inzerát.Pomocí Google překladače i když trochu zmateně jsem pochopil že je auto na prodej..Víte o tom někdo něco?Je to Melichárkova Fiesta WRC a ten na závěr Pražského rallysprintu říkal že je to jejich poslední letošní závod a že budou připravovat auto na příští sezónu.Tak jsem z toho teď trochu zmatený co se děje?? http://www.rallycarsforsale.net/ads/ford-fiesta-rs-wrc/

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Včera došlo k roztržení uživatelské databáze mezi fórem a ostatními stránkami ewrc a výsledků. Uživatelské účty ale byly zkopírované. Pokud má teď někdo problém s přihlášením na stránky ewrc, kontaktujte mě mailem na tomas.wanka@ewrc.cz nebo na facebooku Tomáš Shacki Wanka

Zanechat komentář:

Working...
X