Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

DOTAZ

mám dotaz na eWRC.
    mohli byste dávat nějaké články kde budou ukázky navigace (rozpisů) některých jezdců př. rozpis nejaké RZ Jana Kopeckého,Štěpána Vojtěcha atd... děkuji

Michal Palásek
    VV Rally Vyškov - http://rallyvyskov.cz

Komentář

junáku, už jednou jsem ti psal, abys míň zakládal vlákna a víc hledal. vše tu už je, tak hledej. dekuju.

Komentář

Původně odeslal sloní kýta Zobrazit příspěvek
        Díky v bodě tři(blbý víc než jste si mysleli)(já) v bodě 1-2 bude?
        tak mě smázněte, odpovědi se nedočkám, ať tu zbytečně nevisím...

Komentář

Kýto, fórum je tu nainstalovaný jako aplikace od providera, takže si můžem měnit maximálně ten banner vlevo nahoře. A kvůli nemožnosti přístupu k databázi nemůžeme přejít na nějaké jiné. Teda pokud nechceme začínat s prázným fórem...

Komentář

Mám prosbičku:Nevím,jestli jste to tady někdo už řešili,ale chtěl bych samolepku eWRC.Dráždí mě,když stojím na semaforu a přede mnou stříbrný Mondeo a na něm ta samolepka a já nic:-).Jak bych jí mohl získat?Díky Michal

Komentář

Myslim,že se musíš stát vyvoleným a být přijat do eWRC klubu )

Komentář

já sci taky nálepku!

Michal Palásek

Komentář

nalepíme ti ji přes pusu a druhou ti uděláme na rukou palčáky, abys nemohl klobat do kláves

Komentář

Ještě něco na nohy by to chtělo... bůhví jak je šikovnej - třeba umí psát nohama...

Komentář

Myslim,že se musíš stát vyvoleným a být přijat do eWRC klubu )
                      Kvůli samolepce a potažmo reklamě serveru se musím stát členem?No budiž,ale jaké jsou k tomu předpoklady?

Komentář

No hele to se musíš zeptat někoho kdo v tom klubu je,ale myslim,že je to taková uzavřená společnost takže máš asi smůlu... Ale nevim to nabeton!

Komentář

Samolepky opravdu nerozdáváme jen tak komukoliv, je to přeci jen znak toho, že dotyčný má s eWRC něco společného. Ale připravujeme něco pro naše fanoušky

Komentář

tak mi jednu pošlete na ti pusu a jednu na ruky. PS: Nohama fakt psát neumím! hh rofl xD thx
                            Michal Palásek

Komentář

Dobře.Já taky nemluvil o tom,že jí chci zadarmo.Já si jí klidně zaplatím.A myslím si,že každý tady máme s eWRC něco společného:-)))Ne,tak dělám si srandu,ale mohli by jste to brát,jako určitý druh propagace,ne?Vždyť už máte i partnera,tak by se to dalo určitě nějak promyslet,ne..

Komentář

Si jí nech udělat v reklamce když po ní tak toužíš.Udělej jich víc a rozstřílej to mezi lidi ať se ti vrátí náklady.

Komentář

Working...
                                X