Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jirka ST
    replied
    Re: Dotaz

Stal jsem se obětí malé IT podlosti: nemůžu se přihlásit do diskusí pod články a pod results, protože mi to hlásí, že mám špatné heslo. Cvičně jsem se třesoucí se rukou odhlásil z fóra a normálně jsem se zpět nalogoval s heslem, které je pro ostatní přihlášení "špatné". Vyzkoušeno na Firefoxu i Explorelu. Co s tím. Dík a rally zdar!

Zanechat komentář:

• Arminn
    replied

Zítra to budu řešit u Vodofonu. Jen mně ty sms-ky přišli jednodušší. Přesto díky všem za info.

Zanechat komentář:

• pokec
    replied

např. O2 -jestli máš paušál tak balíček internet v zahraničí 100 MB -100 Kč (300MB-300Kč) to je v pohodě ,horší jestli máš dobíjecí kartu ,tam je to 6,60 za kB .

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Proč si nezaplatíš u providera internet v mobilu v zahraničí a nekoukáš na to na nějaké aplikaci? vyjde to cenově na pár piv

Zanechat komentář:

• Arminn
    replied

Jo, dík. Dnes končím, tak zítra.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Původně odeslal Arminn Zobrazit příspěvek
    To bys byl frajer s velkým "eF", když nikoho neseženu , tak se ozvu Dík za nabídku.
    Do Luhaček se jedu zotavovat po rally.
    Ok.Klidně můžeš i SZ.

Zanechat komentář:

• Arminn
    replied

To bys byl frajer s velkým "eF", když nikoho neseženu , tak se ozvu Dík za nabídku.
    Do Luhaček se jedu zotavovat po rally.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Co bych dělal v Luhačkách?

Zanechat komentář:

• Arminn
    replied

A pak 3 týdny do Luhačovic.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Nóó pokud bych byl na PC není pro mě problém ti házet sms po každé RZ a taky celkové pořadí.Kdysi dávno jsem to taky chtěl a našel se ochotný člověk a od té doby jsem vděčný a ochotný vrátit komukoliv.

Zanechat komentář:

• Arminn
    replied

Jak kilo? To jako, že mně bude někdo posílat sms-ky? Na to každej hodí bobek.
    hujer: Já se nechal ukecat a on-line do Němec, pak vyměním trenky a jedu na Barum, krásná dovolená,ne?

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Kucí já to řešil i bez kila když jsem byl doma a on-line na PC.

Zanechat komentář:

• pokec
    replied

Ano zrušeno ,dej kilo kámošovi a budete spokojeni oba

Zanechat komentář:

• Arminn
    replied

Nikde jsem nenašel , kde se dá objednat sms servis , zasílání výsledků RZ do mobilu. Konkretně na Německo. Nevíte jestli je služba zrušena.

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

Tohle mi prislo od kamose:

nevíš proč když se chci registrovat na ewrc, tak mě tam administrator nechce?

Konkrétně: Administrátor zablokoval vaši email adresu. Pokud jej chcete kontaktovat klikněte zde
    jeho mail kdyztak poslu sz

Zanechat komentář:

Working...
X