Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Dotaz

Hezký den,nevím kam to poslat.Ale chci se zeptat.Bude někdo aktualizovat seznam vozů Škoda Fabia S2000 na ewr-result ? Myslím že jste skončili na č.38 a dnes jsme asi na 52 kárách.Díky za odpověď. Roman
    Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 30 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Aktualizaci seznamu Fabií S2000 mám na starosti já, tudíž dotaz spadne na mou hlavu. Seznam pochopitelně budu aktualizovat, ale až v momentě, kdy si budu stoprocentně jistý pravdivostí všech informací.
      Pokud máš jakoukoli ověřenou informaci, která by mi pomohla, pošli mi jí na karel.porsch@ewrc.cz

Komentář

Já tu odpověď trochu rozšířím. Hlavní problém je ten, že na to nemáme čas, ne že bychom nechtěli. Výsledky (pokud nepočítám online, tam se přidává pár lidí navíc) přidáváme do databáze maximálně ve 2-3 lidech a je to opravdu záhul. Hledat ještě ty kastle by bylo tak časově náročné, že bychom museli obětovat výsledky. Co je lepší?

Je to prostě o tom, kdo z vás se přidá, pak to bude dělat on nebo my na to budeme mít více času.

Komentář

Nejjde mě otevřít dole na hlavní stránce harmonogram na Azory. Je chyba jen u mě? Díky.
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Opraveno.

Komentář

Shacki a "Zlý administrátore", pustíte už toho Williho?
              Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                Nejjde mě otevřít dole na hlavní stránce harmonogram na Azory. Je chyba jen u mě? Díky.
                A pro tebe je problém kliknout na Autosport?

Komentář

To není,ale tam je odkaz pouze na ofi stránky a já ty moderní řeči jaxi neovládám.
                  Ale už je tu vše ok.
                  Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal jac Zobrazit příspěvek
                    Shacki a "Zlý administrátore", pustíte už toho Williho?
                    Tak pozor, ihned po banu jsem si s ním mailoval a nabídka byla, že to smažu, ale že se musí zklidnit. Do toho se mu nějak nechtělo a chyby hledal jinde. Od té doby se neozval.

Komentář

Nojo no, třeba měl moc práce s testováním. Teď už by se třeba mohl nechat ukecat, ne? Pošlete jacovi mail, třeba ho ukecá, on je větší diplomat, než já. Nebo Chorda, ten je dokonce i moudřejší, než já.
                      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Já a diplomat,to jsi mne fakt pobavil :-)
                        Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Já tě taky srovnával se sebou, takže ta laťka zase tak vysoko nejni ;-)

EDIT: tuto platí pro chordu ;-)

PS: Najít mě, nebo potka by neměl bejt problém ;-)
                          Naposledy upraveno Novej; 14-07-11, 19:55. Důvod: doplněníčko...
                          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

A já zase nevím, jak si přišel na tu "moudrost". Aby jsi, pokud se někdy někde potkáme osobně (což bych rád), nebyl poněkud zklamán.
                            GO Petter GO

Komentář

Mám dotaz: Německo se kvapem blíží a já bych sem pro všechny zájemce o návštěvu této rally dal rád někam "deníček" z loňského ADAC Rallye. Je to klasický dokument ve formátu .doc s pár fotkama. Velikost je 87 558 KB a v tom je kámen úrazu, protože, když to chci nahrát jako přílohu, řekne mi to "moc velké". Poradí prosím někdo "čo s tým"? Děkuji.
                              GO Petter GO

Komentář

když to pošleš mailem, rád to nahodím jako článek

Komentář

Working...
                                X