Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Dotaz

Novej:

Znovu odmítám nehorázné lži tohoto pána! Chtělo bych znát jeden jedinný důkaz jeho tvrzení, že mě "jezdci a asociace na soutěžích překáží a že nevynechám jedinou šanci se do nich trefit"! Nic než sprostá lež jednoho arogantního náfuky! Nezlobte se na mě, musím to takhle napsat! Já jsem ještě v době působení ve Svazu rallye prosazoval co nejtěsnější spolupráci AJR se SR a s jednotlivými pořadateli a za to jsem ve SR byl i trnem v oku mnohých! S jezdci všeobecně vycházím dobře a neznám žádný případ nějakého nepřátelství! Sprosté a nehorázné lži, nic víc, nic míň! O jakých "udavačských manýrech hodných bolševických komisařů" tady pan "Novej" mluví??? To je taky sprosté obvinění a sprostá lež! A také nevím, o jakém "zazdění na Jeseníkách 09" mluví... Bohužel, takové sprosté lži a sprostá obvinění se tady zřejmě trpí proto, že já jsem "nenáviděný" činovník, které je třeba jakoliv napadat a tepat... Bohužel to tak vidím... Mravenec tady zmiňuje "konfrontační tón"... Já ho vyvolávám? Já ho tady vytvářím? Každý soudný čtenář těchto diskuzí si udělá obrázek sám...

Komentář

Vy dva kohouti, jmenovitě Josef Vrátil a Novej, co kdyby jste se konečně někde potkali osobně a vaše věčné spory pro jednou uzavřeli. Jste oba moji kamarádi, znám vás oba relativně dobře, obou si vás vážím a štve mě, že v každé druhé diskuzi se musíte spolu posekat. Vaše vzájemá animozita mi už pomalu leze krkem. Tak s tím konečně udělejte něco rozumného. Ruda
      Naposledy upraveno RK; 30-10-11, 12:49.

Komentář

RK: plně si stojím za tvojím příspěvkem.
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Souhlasím s volnou diskuzí.
          Pro MravenecZe: problém je v tom, že ewrc je velmi populární a dfco. se vám každý rok násobí počet přístupů. Co by za to jiní dali. Velkou část popularity tento server získal právě možností volně diskutovat a to nejen ve fóru, ale taky v komentech pod články. Je pravdou, že taková popularita sebou nese negativa, o kterých nemá smysl se rozepisovat, protože je všichni vidíme. Ale, pokud to budete chtít "učesat" do roviny formální výměny informací, tak pro spoustu lidí (bohužel) ztratíte lesk. To co lidi zajímá, mimo dění v rally, jsou emoce. Pro to volná diskuze může být takovým Speakers' Cornerem tohoto dění. Já se vůbec nedivím nikomu, že se ozve, je-li něco, s čím nesouhlasí. Protože jsme dfco. na veřejném prostranství, kde se hodně lidí i zná osobně. Nehažte všechny do jednoho pytle, jen rozšiřte mantinely.
          Stále je tady 99,9% lidí, které spojuje láska k rally a to je podstatné. A ve srovnání s diskuzí na jiných serverech (např. o F1) je tohle místo, a bude, pro dospělé.
          Toť můj názor.
          Rychlá šunka znamená tohle http://www.caterham.co.uk/assets/htm...deo_large.html

Komentář

Rudo, bohužel příspěvek nad tím tvým jasně dokazuje, že tvoje přání, nebo doporučení, nemůže být vyslyšeno.
            Původně odeslal RK Zobrazit příspěvek
            Vy dva kohouti, jmenovitě Josef Vrátil a Novej, co kdyby jste se konečně někde potkali osobně a vaše věčné spory pro jednou uzavřeli. ... Tak s tím konečně udělejte něco rozumného. Ruda
            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

GO Novej GO

Komentář

Mě by jen zajímala vzájemná nevraživost pánů Vrátila a "Nového".Je mi sice po tom ho..o ale i tak by to mohlo být zajimavé.Co jsem si všiml tak p.Vrátil obyčejně dává zajimavé informace a "Novej" celkem pěkně glosuje ale jen do doby než se tady utkají.Kua vy vo..vé nechcete toho už nechat??

Omlouvám se za výraz "vo..vé" ale jiný mi tu opravdu nepasuje.
                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                  Rudo, bohužel příspěvek nad tím tvým jasně dokazuje, že tvoje přání, nebo doporučení, nemůže být vyslyšeno.
                  Ten příspěvek nad mým byl napsán před tím, než sem se naštval. A můj příspěvek je mimo jiné i reakcí na něj, stejně jako na ostatní zde uveřejněné příspěvky vaší rozhádané dvojice, která do sebe tepe a bije. Myslím si, že pokud by jste při svých znalostech a informacích našli alespoň zčásti společnou řeč, bylo by to ku prospěchu všech, které rally (a nejen ona) zajímá. Takže moje doporučení pro vás dva. Navrhuji dva týdny klidu zbraní na fóru a o to čilejší komunikaci prostřednictvím vzájemných zpráv, případně následně po telefonu. A nejlepší by bylo osobní setkání. Když si dokážu dobře povykládat s jedním i druhým z vás, byl v tom čert, aby jste se nedomluvili taky mezi sebou. Oba dva jste normálně slušní, příjemní lidé se smyslem pro humor, ale oba dva taky mnohdy startujete "na drcnutí". Pánové, vychladnout a jednat. Ruda

Komentář

RK:tenhle příspěvek hodnotím jako úplně nejlepší,jen aby si ti pánové z něho aspoň něco vzali!!!!!!
                    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Vrátil - Tohle je to zazdění na Jeseníkách. Sportovní komisař, který přiděluje náhradní časy, ale nemá čas studovat kdo jak jede. A proto je nejlepší přidělit náhradní čas horší, než jaký čas dosáhla posádka i přes zdržení na RZ. Pořád vám to připadá správné???

Josef Vrátil
                      [5.10.2009 13:42]
                      JanO: Vážený pane Olejníčku, já chápu, že Vy jste zřejmě ten nejchytřejší, s největším přehledem o všem kolem rallye, ale... Pojďte si to zkusit dělat, místo lelkování s videokamerou po závodech dělat sportovního komisaře... Bývalo celé roky zvykem, když došlo k havárii, zastavení erzety a přidělování náhradních časů, že se přiděloval čas posledního odjetého jezdce... Takto se to praktikovalo i v MS... A také se i v minulosti kde kdo cítil poškozený a láteřil, že by zajel určitě čas lepší... Najednou někdo vymyslel nějaké složité počítání a viz. letošní Šumava, kdy zahraniční sporťáci přidělili takto vypočítané časy a zase bylo všechno špatně... Zase někomu ublížili... Když Vám dají do ruky aktuální sjetinu časů a podíváte se na předchozích pět, sedm posádek a jsou mezi nimi půlminutové rozdíly, těžko se volí nějaká optimální varianta... A nezlobte se na mě, nemám čas studovat všechny poháristy, jak kdo kdy a s čím zajel a rozjímat, jak by asi mohl zajet... Další Vámi citovaný přehmat se netýká, jak zajisté víte, sportovních komisařů... Startovní listina, to je věc oraganizátora soutěže. A pokud se kterémukoliv jezdci něco nelíbí, může žádat o změnu startovního pořadí a troufám si tvrdit, že ve všech oprávněných případech je dotyčnému vyhověno...

Komentář

vrci: Nezlobte se na mě, tohle tady bylo rozebíráno mockrát a já už to rozebírat znovu nebudu... Nic jsem "nezazdil", podléháte "někým" vsugerované hysterii... Já nejsem samorozhodující činitel, pokud víte a to jistě víte, rozhoduje trojice sportovních komisařů a to hlavní, nebo "hlavnější" slovo má hlavní sportovní komisař... Problém byl tenkrát konzultován i s hlavním časoměřičem... Spočítáním průměru čtyř nebo pěti odjetých jezdců není nic nemravného, ani zločiného... Natožpak proti pravidlům... Také vím, že v podstatě žádné přidělení náhradního času není úplně spravedlivé, vždycky se někomu nebude něco líbit. Tečka... Dál k tomu nemám co říct...

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                          tomcat: Odkazy, které jsi sem dával, nemají nic společného s rally ani fórem o ewrc. To sem prostě nepatří. Máš li potřebu si s dotyčným nějak vyřizovat účty není to problém zařídit. Stačí mi napsat na mail či soukromou zprávu a rád vám sjednám schůzku. Podobné věci se tady ve foru vždy mazaly a mazat budou.
                          S rally nic společného neměly,podle mne ale s fórem jo.Týkaly se jednoho člena,kterej tady mj. nepodloženě napadal člověka,kterej nemá s rally ani s fórem nic společného.To ti kupodivu nevadilo a nechals to tam.
                          Tak jsem chtěl,aby ti,kdo toho diskutujícího neznaj osobně,věděli o koho jde a jakou váhu mají jeho morální soudy.
                          Tobě přeju,aby ti nikdy nedlužil žádný peníze.

Komentář

Osobně jsem velmi zklamán z toho, jak moc lidí v rally někomu dluží a nehodlá zaplatit. Netahejte to prosím ale sem, tady se stejně nic nevyřeší.

Komentář

Souhlasím , řešte to jinde a jinak.
                              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Milín60:
                                Ptal jsi se pod článkem o startovce ke Golden Stage Rally proč mažeme některé příspěvky.
                                "Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku" - Tvá informace o tom, že Petter Solberg končí s Citroenem pod článkem Škodovky od Kyperské rally, kde sám jsi tutu zprávu označil za OT, myslíš že se to zveřejněného článku týká?

Komentář

Working...
                                X