Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Koukola Josef
    replied
    Re: Dotaz

Snad nám na tuto zajímavou věc někdo odpoví.

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied

V rámci pokusů jsem si pustil ewrc.cz na smart televizi, kterou mám přes wifi na domácí sítí a tam, světe div se, to funguje bez problémů :-)

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Pořád se učím.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Děkujeme za upřesnění, těmto věcem nerozumím a můj příspěvek byl jen doměnkou.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
    Je to tak, zřejmě tam byla nevhodná diskuze, tak proto.
    ale kulový, jen někdo při reakci na předchozí post umazal část tagu z odkazu a pak se to takhle rozhodí a znehybní, Shacki je asi na Sardošce, takže si na opravu počkáme a nic nevhodnýho tam nebylo

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Je to tak, zřejmě tam byla nevhodná diskuze, tak proto.

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

Staci kdyz si pod jinym clankem vypnes zobrazovani diskuzi Ale na diskuzi pod clankem se fakt nedostanes.. A jedna se asi fakt o chybu systemu (technickyho, ne spolecenskyho)

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Dvojitý agent to asi není. Je možné, že to redakce odstranila, nebo je chyba v systému.

Zanechat komentář:

• Luky_CZ
    replied

Fňuk, a já si ten článek chtěl zrovna přečíst... Není to třeba nějaká záškodnická akce od příznivce autoklubu? Nemáme tu dvojitého agenta?

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

Opet stranka rozhozena komentarem (misto clanku i diskuze jen sedivy pozadi, zobrazeni bez diskuze ok; na hlavni strane se posledni komentar zobrazuje vcetne tagu): zde

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

opraveno

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

To samé i u mě.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

ahoj webmajstři, nezobrazuje se mi tenhle článek: http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...neni-mrtev#kom
    teda, pokud jsem měl u něj vyputou diskuzi, tak jsem ho viděl, po kliknutí na příspěvky zmizelo vše, IE, Liška, Chrom, všechno stejně a přitom příspěvky od jiných přibývají...

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

úplně jedno to není. Typicky po nějaké soutěži se najednou vyrojí 20 většinou nepříliš záživných tiskovek, které moc lidí nezajímají.

Zanechat komentář:

• Michalx
    replied

neuvažujete sloučit všechny rubriky na hlavní straně? myslím si, že většině návštěvníků stránek je jedno jestli to je tisková zpráva nebo aktualita vaše či blog. rozlišujete to přece i v článku, ne? např. zahraniční tiskovky tam visí už bůhvíjak dlouho. kolikrát hledám novinky a říkám si, že konkurence je už má a vy ne a pak ejhle, úplně dole to máte taky! to jen tak, na zamyšlenou. ale každopádně díky za každodenní info ze světa rally!!!

Zanechat komentář:

Working...
X