Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• SluníčkoE
    replied
    Mám dotaz ohledně vyhledávání fotografií. Nešlo by vyhledávání nějak inteligentně upravit, tak, aby se nemuselo vše znova zadávat? Příklad: hledám fotografie např. Škody Octavie wrc a chtěl bych, aby se mi zobrazily všechny fotografie, ne jenom ve vybraném roce (aby byla možnost vyhledávat fotografie bez vybrání roku - takhle musím při změně roku znovu vybrat jaké auto hledám)

Zanechat komentář:

• liposh
    replied
    Která aplikace? Ta na android? Kde je chyba nevím, ale vím, že ta už nemá žádnou podporu, neboť byla udělána fandou a byli jsme vyzváni, ať místo toho používáme tu appku Rally4now. (resp., že samotný webovky resultů jsou optimalizované i pro mobily)

Zanechat komentář:

• satyr
    replied
    Přestala mi fungovat aplikace eWRC !!!! Nevite kde je chyba !!! dik

Zanechat komentář:

• pačes
    replied
    Nevím, jestli jen Opera ale po přečtením příspěvku se mi nezmění barva. Zůstane to tak? Možná by Shacki
    neškodil malý popis změn. Docela dlouho jsem hledal vstup do inzerce apod, než jsem zjistil, že už nemohu klikat na nadpis ale na lištu nahoře. Stejně jako tápání u videoportálu. Jinak super na mobilu.

Zanechat komentář:

• Tonda H
    replied
    Díky, akorát mi pořád nejde nikde na hlavní stránce kliknout na videoportál jako tomu bylo dřív, asi bude chyba někde u mne...

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Ano, dají.

https://www.ewrc.cz/videoportal/

Novinkou jen je, že dříve zadávaný nadpis se používá jen jako doplňkový popis, protože nadpis samotný se natáhne přímo z youtube.

Zanechat komentář:

• Tonda H
    replied
    Tak se nám zase změnil vzhled stránek, jak je to teď s videoportálem? Dají se pořád vkládat videa?

Zanechat komentář:

• bomber
    replied
    Zdravím.Prosím o radu. Ch si odlít nějaké věci z RESINU. Nevite kde se dá rozumně sehnat?

Zanechat komentář:

• K.Arno
    replied
    Ani já ne, řešilo se, ale asi nevyřešilo. Už jsem si zvykl :-/

Zanechat komentář:

• SQUUGEE
    replied
    Vím že se to tu už řešilo.Ale když přidám obrázek tak ho sám nevidím.Jde to nějak vyřešit.Díky Squeegee

Zanechat komentář:

• stik
    replied
    Mel bych dotaz....nefunguje mi mobilni aplikace vysledku ewrc.results. po otevreni appky to pise : nepodarilo se stahnout data. Drive fungovala bez potizi az ted nejake dny zpet to nejde....Diky za odpoved

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied
    Také se hlásím ke stejnému problému v tématu o Barumce, co mají ostatní.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    mrknu na to

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Je to od ty doby, co kure presouval nekolik postu z jinyho tematu, uz jsem to psal. Dela to i z odkazu na indexu.

Zanechat komentář:

• Poky
    replied
    Já se taky připojím. Dělá mi to taky. Zajímavé je, že jenom u letošní Barumky.

Zanechat komentář:

Working...
X