Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipovačka eWRC.cz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tipovačka eWRC.cz

Poradi mne nekdo a rekne, kdy se uzavira tipovani na jednotlive podniky? Je to se startem 1RZ, nebo nekdy drive? Diky.

To Firestone: mam pocit, ze to vetsinou byvalo se startem RZ1 ...

Muj dotaz k tipovacce - je mozno svuj tip potom jeste zmenit? Novy design me prozatim docela mate.

Komentář

Tipování na jednotlivé podniky se uzavře se startem SS1. A tip může být změněn jen do této zmiňované chvíle. Připomínkám k designu se rozhodně nebráníme. Co je třeba matoucí a stálo by za změnu ?

Komentář

No prave treba to, ze tam neni volba Zmenit tip

Ale jinak to ma urcite mnohem vyssi uroven nez predchozi model.

Komentář

quote:
          No prave treba to, ze tam neni volba Zmenit tip
          Sakra, jak to ? Je tam "Upravit tip", copak jsem slepý ?

Co používáš za browser ?

Upravil - ppa 06 Jan 2004 09:39:33

Komentář

Muzu tipnout na 1 az 6 misto nekoho kdo neni v rolovacim seznamu, nebo se musim spokojit s nabizenymi 23? Neni preci nemozne aby nebodoval nekdo z hloubky startovniho pole.

Komentář

quote:
              Muzu tipnout na 1 az 6 misto nekoho kdo neni v rolovacim seznamu, nebo se musim spokojit s nabizenymi 23? Neni preci nemozne aby nebodoval nekdo z hloubky startovniho pole.
              Milane, kajícně souhlasím. Od příští soutěže bude nabídka posádek širší, aby pokrývala většinu startovního pole. Pro Janner rally ale už nebudeme nabídku rozšiřovat, protože tipujících lidí už je docela dost. Ať jsou v rámci jedné soutěže stejné podmínky pro všechny tipující.

Proč je tam jen 23 posádek ? Řekli jsme si, že budeme nabízet jen posádky s maximálním startovním číslem 25. Na druhou stranu, pokud se v první šestce objeví někdo, kdo nebyl nabídnut, tak nebude uhodnut žádným z tipujících. Takže nikdo nic nezíská ani neztratí.

Komentář

nesla by treba casem udelat nejaka tabulka, kde by jeste v prubehu tipovani bylo ukazane kolik tipu je na daneho jezdce a jeho umisteni?

Pug205gti

Komentář

quote:
                  nesla by treba casem udelat nejaka tabulka, kde by jeste v prubehu tipovani bylo ukazane kolik tipu je na daneho jezdce a jeho umisteni?
                  Určitě se o tom dá uvažovat. Hlavní problém byl v tom, že času bylo strašně málo .

Komentář

jasne je jsem to myslel jako navrh do budoucna, jenom ze by to mohlo byt takove zejimave kdyz to letos bude probihat v anonymite

Pug205gti

Komentář

Já myslím, že bychom všichni měli především za novou a krásnou tipovačku poděkovat Petrovi Pančochovi "ppa". Určitě si to zaslouží a s "jeho" tipovačkou užijeme letos ještě spoustu zábavy. Takže děkujeme!

Komentář

Tak to teda pekne dekuju,uz treti den neresim nic jineho,nez jak natipovat...

Komentář

poradi mi nekdo, jak se dostat do tipovacky
                          nefunguje mi jmeno a heslo - pritom jsem v diskusnim foru prihlasen. dekuji

Komentář

To fuz:Zkus změnit malé písmeno za velké (začáteční)

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

[quote]
                              mám úplně stejný problém, do tipovačky se nemohu dostat

Komentář

Working...
                              X