Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipovačka eWRC.cz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Tipovačka eWRC.cz

Nechci mluvit za tvůrce KO, ale domnívám se, že 1. ano, 2.ano
    GO Petter GO

Komentář

Já jsem to také pochopil 2x ano.

Komentář

Potvrzuji - ano + ano.

Komentář

Mno, docela by mně zajímalo, zda se najde někdo, kdo dá do tipovačky na Deutschland start. č. 131 (když už jej máme v nabídce).
          GO Petter GO

Komentář

Takže KO otázka na Německo jasná
            Citroen Xsara KIT CAR...
            ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Dotaz k KO na Barum: Je tím myšleno zbylé dvě posádky dohrmomady? Děkuji.
              GO Petter GO

Komentář

Ano, si dovolím tvrdit.

Komentář

Čekal jsem otázku, Valoušek vs. Kostka

Komentář

Mám v tom titulu guláš takže nevím co mám tipovat na Rally Příbram - KO "Stane se Václav Pech celkovým mistrem v MMČR? Ano nebo Ne?"

Kdo ještě bude bojovat o titul a jaké jsou šance ?
                    > ŠkodaMotorsport <

Komentář

tak ještě ho může ohrozit Kopecký ale nevím přesně jaké má šance ale co sem se zhruba díval tak i kdyby Kopecký vyhrál a Pech byl hned za ním tak by to Vaškovi vyšlo (ale je to bez záruky opravdu jenom tak zhruba) ale myslím že tam hodně může rozhodovat Mira Tarabus kdyby se třeba nacpal mezi Kopeckého a Pecha zase by to možná mohlo být jinak..uvidíme pokud někdo ví jak přešně to je s bodama tak sem napiště
                      MH RACING

Komentář

Myslím, že ne.
                        Pan Kopecký má 306 bodů, pokud vyhraje obě etapy, tak +80 = 386 bodů.
                        Pan Pech má 347 bodů, pokud dojede druhý v každé etapě (i celkem), tak se mu nepřipočítá ani jeden bod, bude mít 347 bodů.
                        I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Výborně to popsal (když opravil mé zjednodušující tvrzení) Tomáš Tkadlec: Venca může vyhrát a Honza Kopecký klidně skončit až třetí a titul stejně nemusí mířit do Plzně. Příklad: 1. den bude pořadí Kopecký, Pech, 2. den může mít Kopecký např. problém (defekt, ...), ztratit 2-3 minut a dojet celkově třetí (v rámci druhého dne třeba čtvrtý). Pech získá za soutěž 73 bodů (škrtne 60) a je na celkových 360. Kopecký by získal takto 56 bodů (25+12+19) a byl by na 363 b. Takže pravidlo, kdo dojede vepředu, ten vyhraje titul, neplatí. Pro Vencu je jediná jistota - vyhrát oba dva dny a tedy i celkově!
                          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Díky za perfektní rozbor a komentář k problematice.
                            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Tak to já věřím Honzovy
                              > ŠkodaMotorsport <

Komentář

Názor Experta, kterým je Luboš Sychra, si tak odporuje, neboť má že ANO, titul získá Pech, a v pořadí má na 1. místě Kopeckého.

Komentář

Working...
                                X