Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipovačka eWRC.cz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Taky jsem chtěl tipovat Acropolis a dozvěděl jsem se, že soutěž již probíhá.

Komentář

• No jo, tak jste to holt prošvihli, jako já Argentinu...
      www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

• Pardon, chyběl zadaný časový harmonogram. Už to jde.

Komentář

• Aha Mae se probírá se svatební oslavy
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Oslavy, snad svatební noci, ne?
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Ve startovce na ofi stránkách je místo Semeráda Firla.
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                Ve startovce na ofi stránkách je místo Semeráda Firla.

Změněno, kdo měl natipovaného Semeráda, má teď Firlu

Komentář

• Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
                  Děkujeme. Pořadí ve skupině bude taky nebo jsem jen slepej a neumím hledat?

Asi bych to měl také dodělat

Komentář

• Dotaz k HA na Vltavu. V nabídce pro třídu E6 je i Š Favorit. Je to překlep ve startovce, nebo tam opravdu patří? Třída E6 je pro vozy sk. B s objemem 1300-1600. Favorit měl pokud se nemýlím objem 1289cm. Nebo je možné zvětšení objemu?
                    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kde je ten formulář na ty nálepky? Jako jestli ho někde nepřehlížím, zatímco on tu někde je. Natipoval jsem na obě soutěže, v hodnocení Šumavy jsem byl celkově 49. , tak to jsem ty nálepky asi vyhrál, nebo nee? Já jsem z toho jelen.
                      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• 97. misto se pocita? Predpokladam, ze se o nej delim s dalsima hodne lidma, nicmene nemuzu najit vic nez prvnich 30.

Komentář

• Dovolím si předpokládat, že "vyhodnocení" tipovačky je jako myšlen obvyklý článek na ewrcu "Golemtech Tipovačka – vyhodnocení – Rally XYZ". Takže až se objeví článek s "vyhodnocením" tipovačky, předpokládám, že v něm budou pokyny pro úspěšné tipéry.
                          www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

• Můžete dát pravidla Tipovačky i do češtiny? Děkuji..

Komentář

• A a a když někdo nebude do TOP100.Mohl by si ty samolepy koupit?
                              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• předpokládám, že na Targu Florio ještě půjde tipovat, když začíná až 6.5.?

Komentář

Working...
                                X