Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipovačka eWRC.cz

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Monte je spuštěno. Mimochodem, stále se nepřihlásilo o výhru dost výherců z loňska. Došlé maily eviduji a v nejbližších dnech začnu rozesílat výhry.

Komentář

• Mám dotaz,bude se letos počítat ME do celkových výsledků ano nebo ne?

Komentář

• Shacki co je to za fó v tipovačce na Valašku 5? jen Daňhel,proč tam nejsou 6?

Komentář

• No ty vole, takovej omyl. Všichni přetipovat, mělo to být 6, netuším, kde se vzala 5

Komentář

• Původně odeslal Robbakk Zobrazit příspěvek
            Mám dotaz,bude se letos počítat ME do celkových výsledků ano nebo ne?
            Ne, jen MS a české

Komentář

• No, ale ta změna třídy na Valašce tedy nebyla moc regulérní. Já takhle mám za třídu 5 třikrát mínus bod. To jsem celkem výrazně zklamán.

Komentář

• Miloši,ale Shacki na moje upozornění to změnil a ještě 23. dal na hlavní stránku výstražný článek,aby všichni přetipovali.

Komentář

• Hm, článek mi nějak unikl... Lépe informovat asi nešlo, to uznávám. Nedá se nic dělat, co už... Naštěstí pro mně alespoň konkurence ve skupině taktéž nepřetipovala :-)) i když samozřejmě to zklamání ze ztráty poměrně velkého množství bodů je, zvlášť když se mi Valaška jinak docela podařila...

Komentář

• Štve mě to a dost možná anuluji výsledky ve třídě

Komentář

• Shacki dva dny do Šumavy a tipovačka zatím nic?
                      Čekáš kdo pojede v 5kách

Komentář

• spuštěno dal jsem raději trojky

Komentář

• Boduje Lukyanuk do českého šampionátu? Asi ano, tak jsem ho přidal

Komentář

• "Národní sportovní řády

F. AUTOMOBILOVÉ RALLY
                            1. ŘÁD MISTROVSTVÍ ČR V RALLY
                            1.1 Všeobecná ustanovení
                            1.1.1 Autoklub Mistrovství ČR v rally (dále jen MČR) se mohou zúčastnit soutěžící, jezdci a spolujezdci s platnou mezinárodní a národní licencí vydanou AS AČR.
                            Zahraniční jezdci s licencí jiné ASN se mohou podniku zúčastnit bez nároku na body.
                            Tito jezdci musí mít povolení startu od své mateřské ASN. Dále mohou bodovat do MČR pouze jezdci ze zemí EU, kteří splňují podmínky dle čl. 2.3.9 MSŘ FIA 2018.

MEZINÁRODNÍ SPORTOVNÍ ŘÁD 2017 (letošní jsem na stránkách AČR nenašel, ale snad se to proti loňsku nezměnilo)
                            2.3.9
                            Národních soutěží probíhajících v zemích EU nebo v asimilovaných zemích se mohou zúčastnit a získat body za stejných podmínek jako držitelé národních licencí příslušné země, profesionální soutěžící EU, nebo profesionální jezdci EU."

Snad tu hatmatilku čtu správně, ale mně z toho vychází, že bodovat nemůže. Nepochází ze země EU, ani ze země asimilované. Své licence RUS se asi nevzdá, to by ho vystěhovali, střídat jí v jednom roce taky nemůže, že by u nás jel s naší a v Evropě s ruskou licencí, takže to bude nejspíš jenom honění si trika, že na fabriku má, ale reálně může bejt každýmu buřt, kolikátej ten kozáček dojede.
                            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Docela by me zajimalo, jak to teda je. S. Wagner loni jezdil vsechno (napr. Rzeszow) s CZ licenci? A Tidemand ma body z Hustopeci skrtnuty proc? Maji je skrtnuty i ostatni, co se zucastnili jen jedny souteze, ale v paragrafech se mi nechce hledat. A co je to proboha asimilovana zeme? Napada me treba Slezsko, ale to asi nebude ono...

Jinak svuj tip nemam duvod menit

Komentář

• Wagner je Rakušan, Rakousko je v EU
                                Tidemand jel jenom jednu soutěž a proto se mu body nepočítaj, musíš startovat minimálně 2x, jinak prostě neboduješ (ale body, o který jsi připravil toho za sebou se mu už nevracejí), což platí pro každýho
                                asimilovaná bude pravděpodobně otrockej překlad, možná je myšleno přidružená/čekatelská, i když to Slezsko je dost dobrej nápad
                                Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Working...
                                X