Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipovačka eWRC.cz

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Chtělo by se te tipovačce trošku věnovat, a nebo to radši ukončit. Moc to poslední dobou nefunguje.

Komentář

• Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
      Shacki,
      jak je to s celkovým pořadím (MS+Česko)- vůbec se nezobrazuje.
      Už to jde

Komentář

• Původně odeslal Dr.Cvach Zobrazit příspěvek
        Chtělo by se te tipovačce trošku věnovat, a nebo to radši ukončit. Moc to poslední dobou nefunguje.
        Bohužel máš pravdu. Jenže já nemohu slíbit, že se tomu budu víc věnovat, protože jsou věci, které mají větší prioritu. Ale slibuji alespoň, že se pokusím.

Komentář

• Tak až budeš mít čas,tak ještě do hlavičky" Bodů celkem:0,Průměr bodů:0,00,Cekové pořadí:-."
          Děkuji

Komentář

• Tak už i to funguje

Komentář

• Jinak zítra vyhodnotím posledních X kol a začneme rozesílat výhry, máme nové věci na výhry, těšte se

Komentář

• proč když natipuji , pak dám uložit tip , skontroluji ( a vše je OK ) po uzavírce se mi objeví čistá pole , jako kdybych na to místo nekliknul a nenatipoval , dávam si majzla aby jsem tam neměl někoho dvakrát , a přeci se to stává .... teď taky na 6. Rajd Nadwiślański 2018......... Česko jsem nepropásl , nebyla spuštěna tipovačka pro mne už 3x

Komentář

• Jestli to mas u vsech, tak to nevim - to bude na nejvyššího ;-)
                  Ale jestli to mas jen u nekterých jezdců, tak to dělá v případě, když je jezdec přihlášen, ty ho natipuješ a on pak nestartuje - je smazán ze startovky.
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

• Prosím, kdy se cca otevře tipovačka na Hustopeče? Start skoro za dveřma.

Komentář

• A vyhodnocení předchozích kol už proběhlo, nebo jsem něco přehlédl?

Komentář

• Shacki se již vrátil ze Sardošky,takže vyhodnocení Akropolis a Sardinie už je.Hustopeče spustil před chvílí (10 tipů).

Komentář

• Původně odeslal Medvěd Zobrazit příspěvek
                          Jestli to mas u vsech, tak to nevim - to bude na nejvyššího ;-)
                          Ale jestli to mas jen u nekterých jezdců, tak to dělá v případě, když je jezdec přihlášen, ty ho natipuješ a on pak nestartuje - je smazán ze startovky.
                          ok , když nestaruje , jen pak proč je nám odečítan bod ...když ale startuje , nemám jej dvakrát , po uzávěrce tipovačky , nebo v první den zjistím , že tam mám prázdno a vím, že jsem to místo obsadil , taktéž přicházím o bod

Komentář

• Shacki kdy spustíš tipovačku na Pačejov?
                            Zítra před půlnocí odjíždíme směr Finsko a rád bych v klidu natipoval z PC.
                            Vzpomět si až tam a dělat to na šmudláku…...

Komentář

• Velké poděkování za ceny z Millerovy olejárny!

Komentář

• Kdy bude vyhodnocen Pačejov? Nějaké nejasnosti ve vysledcích?

Komentář

Working...
                                X