Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipovačka eWRC.cz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• K tipovačce na Šumavu, Kalista určitě nejede ve třídě 3, ale 13.
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Shacki,
      prosím tě,proč se proč se nezobrazuje "MS+Česko celkově"?

Komentář

• Ahoj, myslím, že ve vyhodnocení Portugalska je chyba - Teodesio odstoupil na RZ 11, ve vyhodnocení ho máte jako třetího, tím pádem to přičítá bod, ačkoli by za to mělo být -1.
        Dále bych chtěl poprosit, ikdyž se nevyhlašují vítězové, zda by nešlo zapnout hodnocení ČR+WRC, jen pro zajímavost a porovnání. Díky za vyjádření.

Komentář

• Původně odeslal WRCkoŇ Zobrazit příspěvek
          Ahoj, myslím, že ve vyhodnocení Portugalska je chyba - Teodesio odstoupil na RZ 11, ve vyhodnocení ho máte jako třetího, tím pádem to přičítá bod, ačkoli by za to mělo být -1.
          Dále bych chtěl poprosit, ikdyž se nevyhlašují vítězové, zda by nešlo zapnout hodnocení ČR+WRC, jen pro zajímavost a porovnání. Díky za vyjádření.
          Připojil bych se k prosbě za znovuzavedení celkového hodnocení WRC+ČR...
          Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Taky bych se připojil k žádosti o celkové pořadí, dříve jste se tomu trošku víc věnovali, teď to tak nějak jen přežívá. Nejde mi o ceny, ale fungovalo to líp. Chtělo by to dát na strosti někomu, koho to bude i bavit.

Komentář

• Je to škoda vždy mě to bavilo,byla to první věc na co jsem nesměl zapomenout kdykoliv jsem přišel z práce,natipovat zjistit kdo co a jak ještě druhý den ráno a letos jen pár soutěží... to jak rally bez pohárů,věnců,hostesek....

Komentář

• Zdravím,

co tipovacka na Bohemku??

Komentář

• Zdravím, kam zmizela v tipovačce Rallye Slaska, co se jela teď o víkendu v Polsku?

Komentář

• Abych to vysvětlil - tipovačka se stala taková mezinárodní věc, takže polskou tipovačku si vedou polští kluci u nás v týmu na resultech. A jen jsem zaslechl něco, že celou letošní polskou tipovačku snad chtějí anulovat, zkusím zjistit proč.

Komentář

Working...
                    X