Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tipovačka eWRC.cz

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Tipovačka eWRC.cz

Nějaká menší změna se připravuje, ale nic zásadnějšího to asi nebude. Více se určitě dozvíte od shackiho.

Komentář

Jakto, že nemá vyloučení Meeka ze Skotské rally vliv na k.o. v tipovačce?
      Proč se započítávají jeho vyhrané rz, jenž vyhrál se stejným vozem, který pak neprošel technickou prohlídkou?

Komentář

Vyloučen byl na konci soutěže, takže jen nefiguruje v konečných výsledcích.

Komentář

Na tom jsem prodělal kalhoty tak i tak...

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
            Vyloučen byl na konci soutěže, takže jen nefiguruje v konečných výsledcích.
            Jasně, že byl vyloučen až na konci soutěže. V průběhu soutěže se snad ani žádná kontrola ze strany komisařů nedělá ne?
            Ale ty rz přeci vyhrál s autem, které neodpovídalo předpisům!!! O to jde.
            Teď to přeženu, ale je to stejné jako kdyby jel celý závod s autem o třídu vyšším (což by v tomto případě bylo asi WRC), vyhrané rz by se mu počítaly, pouze by byl vyloučen z celkového pořadí.

Neřeš prosím, jak by mohl jet IRS s WRCem

Komentář

S takovým rozdílem aut by jistě nebyl připuštěn

Ber to tak, že prostě vyloučení na technické předpisy je až po

http://results.rallyscotland.tv

Komentář

Sakra, já věděl, že tak velkÝ rozdíl nemám v mém příkladu uvádět a že se toho určitě chytneš
                Já to hlavně beru tak, že ty rz vyhrál s vozem, který neodpovídal předpisům. A právě proto jsem napsal, že je to vlastně to samé, jako kdyby jel s WRC.

Komentář

Tak za necelé 3 týdny nám startuje Monte a s tím i spuštění nového ročníku Tipovačky.
                  Zajímalo by mne,jaké budou (jestli budou) změny v roce 2010
                  http://www.trtrally.estranky.cz

Komentář

Změn bude hned několik. Kola jsou už založená.

Tipovačka bude mít svého sponzora, nechte se překvapit.

Ohledně pravidel - bude se tipovat prvních 8 místo dosavadních 6, body za jednotlivé uhádnuté pozice budou trochu odlišné, vše oznámím se spuštěním tipovačky na Monte a to nebude dříve než 10. ledna, na kdy je posunutá uzávěrka přihlášek.

Komentář

Super Shacki! Prvních 8 je super a sponzor taky, to jsem zvědavý, čím nás ještě překvapíš.

Komentář

Tipovačka na Monte spuštěna (super). Bude i zveřejněno nové bodování?
                        V pravidlech tipovačky je to psáno ještě po šestku, ale tipuje se už osmička.

P.S. (po 40 min): Děkuji, už to tam je.
                        Naposledy upraveno Sklera; 11-01-10, 20:19. Důvod: poděkování

Komentář

Všechno měním, za chvilku to všechno bude v článku na webu.

Komentář

Nový sponzor tipovačky dobrý,ale když jsem si klikl na reklamu abych si vsadil na Rally a ona žádná nabídka.Tak mě to přijde kontraproduktivní.Jim tam z redakce napište ať to dají dohromady.

Komentář

http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...-2010-spustena

Komentář

Bodové ohodnocení pořadí se mně zdá málo diferencované, je to taková nivelizace a ztrácí se význam přesného uhádnutí umístnění jezdce.
                                Hodnocení KO je zase velmi vysoké a tak se spíš hraje o to - uhodneš nebo neuhodneš KO - a tohle bude naprosto rozhodující pro celkové výsledky tipovačky. Ano tipovat KO mně nikdo nenutí, ale bez tohoto tipování není šance na celkový slušný výsledek.
                                Z tipování pořadí se tak stalo tipování jedné záludné otázky. Tím, že se tipy rozšířily na osmičku se to jen trochu zabalilo, při minulém systému kdy se tipovala šestka by tohle nešťastné řešení bilo do očí mnohem víc.
                                Jen můj názor, Shaki díky za tipovačku, hrát budu dál.

Komentář

Working...
                                X