Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Motokáry a jiné naše další závodění

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Motokáry a jiné naše další závodění

Tak jak je to dnes s tím Radotínem,platí to ?

Ja klidne prijdu, ale nevim jak ostatni:-(

Komentář

a coz takhle nejake to klouzani:-))

Komentář

Mááro, neprovokuj! Tady v Brně haldy sněhu a auto mi stojí doma v Liberci...

Komentář

No my, co spolu bydlíme na Praze 6, se večer jedem klouzat na Strahov jako vždy, ale asi tam bude tradičně dost plno. Nicméně berem i pekáče a boby, aby bylo co zapřáhnout za auta

rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

A mají v Radotíně otevřeno? podle mě tam měli něco poškozeného vichřicí. Do práce jsem se dneska klouzal víc než dosta asi se budu klouzat i z práce. To víte, "Kalamita jak na Sibiři, tři centimetry sněhu a u muzea čtyři..." Ale až pojedu domů, tak se asi někde kontrolovatelně půjdu sklouznout.
            MravenecZ

Komentář

Jojo. Já mám tenhle týden auto v servisu na laku, takže místo poježdění na sněhu můžu akorát klouzat na silnici na dvoukolce nebo vedle ní s dětmi na saních. Star.

Starosta

Komentář

Dnes je v Radotine cely den volno!!! Volal jsem tam! Tak co, pujdete nekdo?

Komentář

Já se stavím.
                  MravenecZ

Komentář

Já taky...budu tam pd 18.00

Komentář

Mluvil jsem dneska s Claarem, říkal že přijde. Já bohužel dneska nemůžu, tak ty drby proberte beze mě

Komentář

Tento ctvrtek! Motokary Radotin, cas, jsou dve moznosti. Budto od 18.00 nebo od 19.00hod. Dle hovoru s Radotinem, je tam tento den volno.

Ucast prislibili: Máára, milanpb, Pepa Drevo, claar, pejda, mozna i Tymak, mozna i bros. Ovsem tyto dva nemam potvrzene. A to hlavni na zaver:-)) Jakasi osubka z Moravy:-)) Zetko, alias ppa:-)

Upravil - Marek Felt 30 Jan 2007 15:50:17

Komentář

Mam jen takovy dotaz,Pepa Drevo...to uz je syn slavneho Pepika?
                          Alpine

Komentář

Jo je to tak

Komentář

Ok,diky
                              Alpine

Komentář

Working...
                              X