Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co dělat, pokud nemůžete psát příspěvky

Collapse
Téma je uzavřeno.
X
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Co dělat, pokud nemůžete psát příspěvky

Jestliže nemůžete psát příspěvky do fóra nebo pod články nebo tipovat v tipovačce, čtěte dále. Denně mi totiž chodí několik e-mailů s prosbou o vyřešení problému ve fóru a ten je stále jeden a ten samý...

Po spuštění fóra jsem všem registrovaným uživatelům posílal na jejich e-mail v profilu zprávu s odkazem pro aktivaci účtu. Pokud jste měli nastavený starý nepoužívaný mail či nějakou ptákovinu, nemuselo vám to přijít. Stejně tak se to mohlo ztratit někde po cestě nebo mezi spamem.

I bez zaktivovaného účtu se však můžete bez problémů přihlásit a, pokud třeba používáte jiný e-mail, tak si ho v Uživatelském panelu změnit.

Pokud aktivační e-mail nemáte, klikněte na tento odkaz: http://forum.ewrc.cz/register.php?do=requestemail a vyplňte vaši e-mailovou adresu, kterou máte nastavenou v profilu. V případě, že se předtím do fóra přihlásíte, e-mail se vyplní automaticky. Po potvrzení se zpráva s odkazem pro aktivaci pošle znovu.

Pokud vám nefunguje posílání aktivačního e-mailu nebo se nemůžete ani přihlásit, napište mi pomocí tohoto formuláře: http://forum.ewrc.cz/sendmessage.php.

Dokud se ve fóru neaktivujete, nemůžete psát příspěvky ve fóru ani pod články, tipovat v tipovačce, nastavit si avatara, podpis či další věci. Původně jsme aktivaci účtu u komentářů pod články nekontrolovali, ale po sérii nechutných příspěvků jednoho právě založeného uživatele jsme museli přistoupit i k tomuto omezení.
    Naposledy upraveno stanis; 27-11-07, 10:44.

Re: Co dělat, pokud nemůžete psát příspěvky

Všem, kteří si ještě neaktivovali svůj účet, jsem poslal mail s upozorněním, aby tak učinili. Stále je spousta takových, kteří tak neučinili a teď se třeba nově nemohou přihlásit do tipovačky...

Komentář

Od minulého týdne nám příliš nefunguje posílání mailů s odkazem pro aktivaci účtu. Pokud nepřišel ani vám, napište mi, třeba pomocí tohoto formuláře a já vám účet aktivuji ručně.

Komentář

Přichází jedna menší změna ohledně registrací.
        Nyní již není možno se zaregistrovat pod mailem z domény gmail.com - důvod je prozaický, s těmito maily se poslední dobou registrovalo ohromné množství spamerů obtěžujících reklamou na viagru a další nesmysly.
        Všech stávajících uživatelů s mailem na gmail.com se tato změna netýká, mohou i nadále fórum používat v nezměněné podobě, jde pouze o nové registrace, kde je zapotřebí zadat jinou mailovou adresu než gmail.com.

Pokud nemáte jiný mail a chcete se přesto registrovat, tak napište na redakce@ewrc.cz a registraci vyřešíme jiným způsobem.

Komentář

Working...
        X