Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bermudský trojúhelník po česku

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Bermudský trojúhelník po česku

Zde prosím řešte když vám z vašeho okolí něco zmizí, například příspěvek do fora eWRC. Společnými silami se jej pokusíme dohledat, případně vyhlásíme celostátní pátrání.
    MravenecZ

Re: Bermudský trojúhelník po česku

Ahoj, ne že by šlo o něco vážného, spíš mi vadí, že namísto odpovědi byl smazán i následný dotaz proč.

V sobotu jsem pod článek o Duvalově budoucnosti vložil příspěvek s jeho výsledkem v první etapě Condroz rally. Asi za hodinu vyšel článek o Condroz a můj příspěvek zmizel. V záplavě výkřiků do tmy typu "Barumka bude supééér" zajímavý výběr k cenzuře. Následně jsem se pod tím samým článkem v neděli ráno zeptal, z jakého důvodu byl příspěvek smazán. Ovšem tento dotaz byl vzápětí smazán taky. Šlo o Shackiho článek, tak jsem mu poslal PM s dotazem, co to má znamenat. Na tu jsem ale nedostal odpověď.

Vůbec mi nejde o dohledávání příspěvků, jen o princip. Proč se nikdo nenamáhá alespoň odpovědět a dotazy, proč k tomu došlo, se mažou taky...

Komentář

To je těžké, když tady pletete jablka s hruškama, články s fórem. Co a jestli bylo pod Duvalem za příspěvek už nikdo nezjistí, na rozdíl od fóra, kde se "smazané" příspěvky pouze skryjí před zraky lidí, ale nadále zůstávají v db. Proč (by) to někdo mazal, to ti také nepovím.

Pokud jsi se rozhodl psát Shackimu přes PM a on ti dlouho neodpověděl, proč jsi mu raději neposlal mail? Třeba na fóru několik dní nebyl, co já vím...

Komentář

S Shackim se dá docela dobře spojit přes ICQ, většinou na něm sedí.

Komentář

gut, nejprve jsem si myslel, že si "Zlatovláska" dělá kozy a že vše, co se zde napíše, se po chvíli mázne..
          ale fakt, funguje to.. prvního "tazatele" jste úspěšně společnými silami poslali do..
          ..patřičných mezí (Rajleho nepočítám)
          p.s.: pro moderátory, od stanise až po švarce: tento je možno smazat..

Komentář

Problémy vás nespokojenců bych fakt chtěl mít....

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
              Ahoj, ne že by šlo o něco vážného, spíš mi vadí, že namísto odpovědi byl smazán i následný dotaz proč.

V sobotu jsem pod článek o Duvalově budoucnosti vložil příspěvek s jeho výsledkem v první etapě Condroz rally. Asi za hodinu vyšel článek o Condroz a můj příspěvek zmizel. V záplavě výkřiků do tmy typu "Barumka bude supééér" zajímavý výběr k cenzuře. Následně jsem se pod tím samým článkem v neděli ráno zeptal, z jakého důvodu byl příspěvek smazán. Ovšem tento dotaz byl vzápětí smazán taky. Šlo o Shackiho článek, tak jsem mu poslal PM s dotazem, co to má znamenat. Na tu jsem ale nedostal odpověď.

Vůbec mi nejde o dohledávání příspěvků, jen o princip. Proč se nikdo nenamáhá alespoň odpovědět a dotazy, proč k tomu došlo, se mažou taky...
              Tak omlouvám se, že píšu až teď, ale já mám poslední dny starosti se stěhováním a na netu jsem minimálně. Nic jsem nemazal, PM vidím až teď, na foru jsem poslední dny skoro nebyl, když už jsem se na netu objevil, tak jen něco rychle napsat. Opravdu není důvod podobné příspěvky mazat.

Komentář

hádanka; kam mizí příspjevky, gdyž nee v propadlišti času?

Komentář

Původně odeslal sloní kýta Zobrazit příspěvek
                  hádanka; kam mizí příspjevky, gdyž nee v propadlišti času?
                  Pokusím se rozvinout hádanku. Možná bychom to mohli pojmout jako anketu a výherce by vyhrál jízdu ve WRC s Arminem.

a) žere je kamenožrout
                  b) jsou unášeny do zahraničí a berou z nich orgány
                  c) ondáší si je mravenec do mraveniště jako zásoby před tuhou zimou
                  d) smažou si je sami autoři
                  e) ??? kdo ví...
                  MravenecZ

Komentář

No přece C je správně !

A kde mám vzít zásoby na zimu já ?
                    www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Původně odeslal Medvěd Zobrazit příspěvek
                      No přece C je správně !

A kde mám vzít zásoby na zimu já ?
                      Zkus si taky něco smazat, třeba si něco nahrabeš.
                      MravenecZ

Komentář

Když on Medvěd nemůže. Nikdo si svoje příspěvky mazat nemůže. Takže zásoby na zimu musí dravá zvěř (medvědi, sloni, srnky, kuřata atd.) shánět jinde...

Komentář

Takže já si fakt nemůžu smazat svůj plk, když se třeba rozhodnu, že je to mega plk? No bych se na to podíval, zatr sakr...Hned to zkusím.
                          MravenecZ

Komentář

Ale jde to, teď jsem právě sám sobě smazal jeden pokusný příspěvek a nic tu neni
                            MravenecZ

Komentář

Mravenci jsou hmyz votravnej, a ty můžou...

Aby bylo jasno, svoje příspěvky mohou mazat pouze lidé s primární skupinou eWRC.cz, příspěvky ostatním mohou mazat pouze moderátoři (já, pejda, Shacki, Norri).

Komentář

Working...
                              X