Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Mazání příspěvků

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mazání příspěvků

Chtěl jsem se hochů z eWRC zeptat,jaký je jejich zájem na tom určovat kdy a jaká informace se může na foru objevit???Psal jsem k p.Charouzovi a jeho nákupech u Mitsubishi,startu Romana s Vaškem v těchto vozech již před 14 dny,co je na tom špatného,že jste několik mých příspěvků týkajících se tohoto smazali???
    Naposledy upraveno stanis; 08-11-07, 22:06. Důvod: přesunuto z Pražského rallysprintu 2007

Re: Pražský rallysprint 2007

Milý hochu (vasha). Nevím jak jsi přišel na to, že ti někdo něco smazal. Pokud si pako a nevíš kam si co napsal, tak to nesváděj na lidi z eWRC. Nikdo nemá důvod tvoje komentáře mazat.
    Chybí ti snad tyhle tvoje příspěvky?: http://forum.ewrc.cz/search.php?searchid=17202
    Naposledy upraveno MravenecZ; 07-11-07, 13:59.
    MravenecZ

Komentář

Vášo Bonde, taky jsem si říkal, že jsem to někde četl a vono taky jo, ale ve vláknu u Kresty. Takže by omluva byla na místě a troška klidu by taky neškodila. Rudej MravenecZ totiž vůbec nevypadá hezky
      Naposledy upraveno dřevěná srnka; 07-11-07, 14:07. Důvod: Teď vidím, že MravenecZ updatoval svůj příspěvek a můj se stal zbytečným, jak se tu teda maže? Aspoň po sobě :-)
      ... a přeci se točí!

Komentář

No Mravenecz trochu vytekl (on už takový je)hlavně v souvislosti s údajným mazáním, který neproběhlo
        MravenecZ

Komentář

Ne jedná se konkrétně o jeden kde jsem odpovídal na dotaz jednoho uživatele,jak jsem na údajný start Romana s Vaškem přišel.Napsal jsem tam,že p.Charouz byl na nákupech.Ať hledám jak hledám nikde tento mnou zmiňovaný příspěvek nemohu najít.Tak co si mám pak o tom myslet,když se prostě vypařil...

Komentář

Jo po večerech když nemáme co dělat mažeme příspěvky, kde někdo píše že pan Charouz byl na nákupech No dobrý. Pobavili jsme se a teď zase vážně.
            MravenecZ

Komentář

Tak tomu bych i věřil.

Komentář

No, upřímně, se mi tu taky o víkendu ztatily příspěvky (jeden plus dotaz proč) a na PM jsem odpověď nedostal...

Komentář

Mazani prispevku je tema, ktere se sem periodicky vraci uz dlouha leta ... obcas se ukaze, ze si nekdo neco smazal/zeditoval sam, obcas to udela moderator v ramci nejake snahy o moderovani, a obcas se k tomu nikdo neprihlasi ... jsem zvedav, co se dohleda v novem foru

Jinak jsem si vzpomnel na Hyundaie WRC a Silhanka/Pro racing, vylezlo to na povrch pred ctyrmi lety, taky pred Prazskym sprintem ...

Komentář

Mirek-607:Tohle neni téma o mazání příspěvků,tak si ho založ a netahej to sem.
                    http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

Ronin: Já k tomu fórum nepotřebuju, na dotaz přes PM jsem odpověď nedostal. A když se to tu řeší celou stránku přede mnou, tak jsem se připomněl. Vadí to moc? Proč Ti nevadilo těch 7 příspěvků přede mnou?

Komentář

2: Ronin; ...bez stylu neznamená nic.... nejenom rychlost, tak o tom popřemýšlej

Komentář

Sloní kýta:Určitě si chytřejší,tak mi na to můžeš odpovědět ty?
                          http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

No opravdu, "něco" naznačující příspěvky od agenta Vashy jsem našel na předposlední stránce o Romanovi...

Komentář

Původně odeslal Ronin Zobrazit příspěvek
                              Sloní kýta:Určitě si chytřejší,tak mi na to můžeš odpovědět ty?
                              bylo myšleno k tomuto;....Mirek-607:Tohle neni téma o mazání příspěvků,tak si ho založ a netahej to sem

Komentář

Working...
                              X