Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Setkání příznivců rally v Plzni

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Setkání příznivců rally v Plzni

Když jsem v diskusi k článku o tom, kde je nejvíce příznivců rally, nadhodil, že bychom se jako Plzeňáci mohli někde sejít a pokecat, nečekal jsem, že se ozve tolik lidí. Takže je vidět, že máte chuť, ostatně s manželkou si doma o rally asi moc nepokecáme, že? Já bych to viděl na někdy na lednový pátek, zamluvit někde hospůdku a pokecat. Pozvali bychom pár jezdců a tak, něco si promítli, pokecali a popili. Co vy na to? Čekám vaše návrhy...

Re: Setkání příznivců rally v Plzni

To je skvělý nápad, jen nevím do kterého podniku se tolik lidí vejde
    http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

určitě dobrý nápad. napadají mne ale jen samé malé hospody.

Komentář

V Prazdroji Na spilce je moc dobrá hospoda a i velikost by počtu nadšenců rally odpovídala :-)
        MravenecZ

Komentář

A máte v hospodě co probírat .
          http://www.rally-mania.cz/index.php?...detail&id=4159

Komentář

Na rovinu si myslím, že by se nás reálně sešlo tak 20-30, takže Spilka by nebyla třeba.

Komentář

Čau chlapi (holky ?? ) - myslim, že to je prima nápad... Se spoustou z vás se znám přes forum a určitě se i potkáváme na jednotlivejch soutěžích, takže bych aspoň poznal, kdo je kdo. A třeba bych nás (vás) protlačil i do regionálních novin - kultura musí bejt... Jinak Spilka by určitě šla, mimoto bych navrhnul třeba Alfu na Americký...

Komentář

Jsem pro. Mmj. já si s manželkou o rally docela popovídám, ale každou změnu rád uvítám

Komentář

Původně odeslal aldi Zobrazit příspěvek
                  Jsem pro. Mmj. já si s manželkou o rally docela popovídám, ale každou změnu rád uvítám
                  Sakra, Aldi, neříkej, že v Tejně je nějaká ženská, se kterou si popovídáš o rally!

Komentář

No a jak byste si to představovali? Jen tak pokecat nebo to s něčím spojit?

Komentář

velmi rád bych také přijel, s alkoholem mam ještě nějaké nevyřízené účty
                      já bych byl pro pokecání + nějaké promítáníčko. taková pohodička ...
                      chlebíček - furt ve smyku

Komentář

Původně odeslal maevad Zobrazit příspěvek
                        Sakra, Aldi, neříkej, že v Tejně je nějaká ženská, se kterou si popovídáš o rally!
                        Jesi ta diskus nevypadá takhle :
                        On : Chci na rally, miláčku, myslíš, že bych moh´?
                        Ona : Nikam, budeš doma!
                        On : Ale tys mi slíbala, že...
                        Ona : Nic, nikam, víš že jsi zase přišel tuhle až ráno!
                        On : Ale ...
                        Ona : Nikam, ještě jsi nenasekal dříví, tak žádný rally! Pak bys zase přijel jako drak a víš, že to naše auto už sotva leze. A navíc - musíme jet k mamince. Tos mi slíbil zase ty! A už o nějakým rally nechci ani slyšet!

Komentář

A můžou se zúčastnit také "konkurenti" z kraje středočeského? V Plzni se totiž poměrně často vyskytuju a na pokecání bych rád dorazil Ikdyž leden je pro mě zrovna blbej měsíc...
                          FANS OSEK !!!

Komentář

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
                            A můžou se zúčastnit také "konkurenti" z kraje středočeského? V Plzni se totiž poměrně často vyskytuju a na pokecání bych rád dorazil Ikdyž leden je pro mě zrovna blbej měsíc...
                            Samozřejmě jsou vítáni i bratia odjinud Případně by se to mohlo uspořádat i den před Šumavou, to tady bude lidí.

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                              Samozřejmě jsou vítáni i bratia odjinud Případně by se to mohlo uspořádat i den před Šumavou, to tady bude lidí.
                              To je fakt, to bude plnej Štruncák Ale Šumava se jede až za půl roku - to do tý doby nevydržíme...

Komentář

Working...
                              X