Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Problémy s novou verzí fóra eWRC.cz

Collapse
Toto téma je prioritní.
X
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Problémy s novou verzí fóra eWRC.cz

Hlaste zde prosím všechny problémy a nedodělky na nové verzi fóra eWRC.cz. Pokusíme se je vyřešit k vaší spokojenosti. Děkujeme

Aktuálně vím o jedné chybě, a to v sekci Technika http://forum.ewrc.cz/forum/rally/tech se zobrazuje nadpis Lidé kolem rally, i když je sekce správně. Nemohu už dva dny na to přijít proč, snad na to přijdu

Komentář

V sekci Foto a video v tématu http://forum.ewrc.cz/forum/rally/fot...%3F%ADm-rally=
      Mi nejde načíst jiná než první strana.
      ondrejtichy.com

Komentář

V sekci modely 1/18, 1/43 to samé. Pouze první strana. Navíc při pokusu o přihlášení vidím jen modrou stránku.
        www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Původně odeslal otichac Zobrazit příspěvek
          V sekci Foto a video v tématu http://forum.ewrc.cz/forum/rally/fot...%3F%ADm-rally=
          Mi nejde načíst jiná než první strana.
          Opraveno. Pouze dej celé fórum načíst znovu a už to půjde. Tento problém bude u více starých diskusí, jdu to napravovat.

Komentář

Tak prvni ukol se mi podaril, nasel jsem policka k přihlášení do fora

Shacki, že ty to musíš vždycky všechno tak přeházet . S novým forem, nová "imidž"? Na tom obrázku ti to obzvlášť sluší (budou ti původní "avataři" či jak se to jmenuje?)

Chci se zeptat, jestli by čísla stránek, která jsou nyní jen na dolní stránce fora nemohla být i nahoře?

Naposledy upraveno Medvěd; 07-02-16, 09:41.
            www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Původně odeslal K.Arno Zobrazit příspěvek
              V sekci modely 1/18, 1/43 to samé. Pouze první strana. Navíc při pokusu o přihlášení vidím jen modrou stránku.
              Opraveno, ale jak říkám, je třeba reloadnout fórum, pak už to půjde.

Komentář

Nevím, jestli je to chyba, ale když nejsem přihlášen, objevuje se "nad forem" takový rámeček "s ničím" - viz. foto.

EDIT: A nevím, jestli se ta fotka nahrála, neb když na ni kliknu, tak ji nevidím.
                Přiložené soubory
                www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Rámeček s ničím opraven a fotka je také vidět.

Komentář

Původně odeslal Medvěd Zobrazit příspěvek
                    Tak prvni ukol se mi podaril, nasel jsem policka k přihlášení do fora

Shacki, že ty to musíš vždycky všechno tak přeházet . S novým forem, nová "imidž"? Na tom obrázku ti to obzvlášť sluší (budou ti původní "avataři" či jak se to jmenuje?)

Chci se zeptat, jestli by čísla stránek, která jsou nyní jen na dolní stránce fora nemohla být i nahoře?

Já to nepřehazuji úmyslně. S novým fórem přišel i nový vzhled, ten náš původní vzhled nebyl kompatibilní. Avataři by snad měli fungovat. Ty čísla nevím, zda dokážu dát i nahoru. Ale nahoře je přepínání stránek, ne?

Komentář

Já vím, že to neděláš úmyslně (a ani to neměla být kritika), to spíš byla narážka na to, že to co člověk udělal nebo našel automaticky, teď "není" a chvilku potrvá než se zorientuje (ale třeba nepochopím, co je skvělého na tom, když se někde musí člověk logovat a odhlašovat, dělat to přes rozbalovací menu, když to šlo dřív jedním kliknutím a teď jich musím udělat x... To není naráža na forum, ale na trend všeobecně, mění se to postupně na více webech.)

Aha, takže chyba bude "na našem přijímači", mně se ta příloha/obrázek nezobrazuje.

Komentář

Shaki tak jsem se opět zkusil přihlásit a znovu naskočila modrá stránka. Buď jsem pako a nepamatuju už si heslo, nebo jevím...
                        www.karno-rallymodely.cz

Komentář

malý překlep je ve vítací hlášce, kde je "možní" místo možné: Vzhledem k velké aktualizaci je možní, že ne vše bude fungovat podle vašich představ
                          Jo a ještě pár drobností. Nevím jak ostatním, ale mě se vlákno neoznačí jako přečtené poté, co si jej přečtu (tj, ve výpisu vláken je vlákno furt zvýrazněno jako nečtené)
                          A poslední drobnost, když chci nastavit avatara, tak mi uskakuje tlačítko, že na něj nejde kliknout.
                          Vše je testováno na Opeře 35.0
                          Naposledy upraveno kuře; 07-02-16, 12:18.
                          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Ty oranžové čárečky pod nickem souvisí s počtem příspěvků?

Komentář

Původně odeslal K.Arno Zobrazit příspěvek
                              Shaki tak jsem se opět zkusil přihlásit a znovu naskočila modrá stránka. Buď jsem pako a nepamatuju už si heslo, nebo jevím...
                              Vůbec netuším, jak to může to modré okno vypadat, udělej prosím screenshot

Komentář

Working...
                              X