Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak na to...

Collapse
Toto téma je prioritní.
X
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jak na to...

Zde budou rady na to, jak co udělat.

První rada - jak vložit video, které se dá rovnou přehrát. V okně přidání příspěvku klikněte na přepnutí do rozšířeného editoru (podtržené A) a tam je ikona (filmové políčko). Naběhne vám jednoduchý formulář pro zadání adresy videa, vložíte a uložíte. Nová verze podporuje videa z youtube, facebooku a mnoha dalších webů.

Teď se přiznám, že nevím, zda to nebylo již ve starém fóru, ale objevil jsem zajímavou funkci. Když někdo upraví svůj příspěvek, můžete si zobrazit, co tam změnil.

Například http://forum.ewrc.cz/forum/rally/me/...vstvi?p=638085 klikněte na to naposledy upraveno a zkuste si to

Komentář

Nn, to je nová věc, na staré verzi jsi mohl napsat jen důvod úpravy a tím to haslo, tohle je vymakanější
      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Jak nahrát avatara. Podle mě tam mají bug, takže jakoby ten odkaz mizí. Zkuste tohle. Klikněte jednou na obrázek, dole se objeví tlačítko Avatar. Pak přetáhněte obrázek na to tlačítko a objeví se vám dialog pro nahrání.

Komentář

Protože neustále řešíte, jak se dostat na konec diskuse, zde jedna konkrétní ukázka

1) Kliknutím na odkaz pod modrou šipkou se dostanete na první stránku

2) Kliknutím na dvojjšipku pod oranžovou šipkou se dostanete na poslední příspěvek

example.jpg

Komentář

Tož totok je tzv. vysvětlení "po lopatě"
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Pro kazdeho uzivatele by ale bylo jednodussi kdyby se na posledni prispevek dostal kliknutim na odkaz pod modrou sipkou
              Pug205gti

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                Protože neustále řešíte, jak se dostat na konec diskuse, zde jedna konkrétní ukázka

1) Kliknutím na odkaz pod modrou šipkou se dostanete na první stránku

2) Kliknutím na dvojjšipku pod oranžovou šipkou se dostanete na poslední příspěvek

[ATTACH=CONFIG]n665575[/ATTACH]
                Takhle už to fungovalo i ve staré verzi, přes tu oranžovou jsem se vždy dostal na poslední příspěvek.
                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Working...
                X