Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally v TV seriálech a filmech

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally v TV seriálech a filmech

Máte někdo tipy na zahraniční (české žádné neznám a pochybuji, že existují) seriály nebo filmy, ve kterých se děj točí okolo rally? Já osobně si matně pamatuji na nějaký tuším italský seriál z prostředí rally, myslím, že tam jezdily ještě první Lancie Delty, takže mohl být hrubým odhadem někdy z počátku 80. let. Hlavní hrdina se jmenoval snad Marco Besson (pokud tam nebude časový rozpor, nikdo mi nevymluví, že se tvůrci při vymýšlení jména hlavního hrdiny neinspirovali Miki Biasionem :-) ), jeho hlavním rivalem na RZtách byl mj. jeho seriálový bratr. Dávala to myslím ještě Československá televize, ale snad už po roce 1989. Byl jsem ještě dítko školou povinné, tak si z toho tolik nepamatuji, ale asi se to jmenovalo "Vůle zvítězit" nebo tak nějak. Pamatujete si to někdo? Neopakovali to někdy později? Jinak si myslím, že by bylo namístě, kdyby zase někdo z prostředí rally něco natočil, ať už u nás, nebo ve světě, některé posádky by si tam mohly zahrát samy sebe :-) Byla by to dobrá propagace rally!

"devadesát jedna bílých koní" - film celkem o ničem, ale 90 z těch 91 koní patří škodě 130LR, která se tam párkrát mihne...

go škoda go !!!
    go kresta go !!!

Komentář

quote:
      "devadesát jedna bílých koní" - film celkem o ničem, ale 90 z těch 91 koní patří škodě 130LR, která se tam párkrát mihne...

go škoda go !!!
      go kresta go !!!
      To je film,kterej je fakt hóóódně o ničem a ta 130LR snad ani 130LR neni... maximálně nějaký Áčko...

Komentář

A co český pokus o horor ... Upír z Feratu???

http://www.rally-cfd.wz.cz

Komentář

Taxi, taxi... na začátku filmu letí po úzkých francouzských silničkách 306 Maxi, když ho hlavní hrdina Daniel předjede svou tuningovou 406kou.

Komentář

Jasně, tam něco z rally je, i když taky nic moc. Myslel jsem něco zapomenutějšího - něco jako ten seriál, o kterém jsem psal. Tam byla rally absolutně nosným tématem, byly tam celkem akční záběry, zajímavá technika z té doby...

quote:
            A co český pokus o horor ... Upír z Feratu???

Komentář

A hlavně je super,že s tím Maxíkem jede dakarskej Schlesser
              Ten film "devadesát jedna bílých koní" jsem taky hodně dávno viděl, on tam tu škůdku utopil v brodu

ŠKODA rally club * www.src.czechrallyeweb.net
              www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

quote:
                Ten film "devadesát jedna bílých koní" jsem taky hodně dávno viděl, on tam tu škůdku utopil v brodu

Jo a z toho brodu ho musel vytáhnout ten JZĎák s koněm - to bylo tase nosný téma tohodle dílka ))

Komentář

V tom Upiru bylo dost zaběru z Rally Škoda! R5, 130RS,Kadetty apod...to bylo dost dobre!!

www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

quote:
                    V tom Upiru bylo dost zaběru z Rally Škoda! R5, 130RS,Kadetty apod...to bylo dost dobre!!

Páč to bylo natáčený při Bohemce... tehdá tedy ještě Škoda rallye...

Komentář

Jasně, hezká scéna. Pouštím si ten film často pro zlepšení nálady :-) Posádkou P 306 Maxi je ve filmu tuším Jean-Luis Schlesser - Henri Magne, ale nevím, jestli si ve filmu skutečně Schlesser se svým někdejším spolujezdcem Magnem zahráli nebo to byli jen herci. Řekl bych spíš to druhé, jen jména jsou skutečná. Akorát bych řekl, že Schlesser nikdy klasické rally nejezdil, z formule 1 šel snad hned na dálkové rally (Dakar atd.). Klasická spolujezdcova věta z filmu - zaznělo tam něco jako "Jean-Luisi, kopni do vrtule, přece se nenecháš vykouřit dročkou?!?" :-)

quote:
                      Taxi, taxi... na začátku filmu letí po úzkých francouzských silničkách 306 Maxi, když ho hlavní hrdina Daniel předjede svou tuningovou 406kou.

Komentář

Koukám, že jsme s Plhusem nezávisle na sobě psali skoro totéž :-)))

quote:

Komentář

V tom filmu to je opravdu Schlesser - koukni na titulky jsou tam i jiný známý jména v roli kaskadérů jako např. démon Ragnotti a nebo Jutta Kleinschmidtová...

Komentář

Taxi, taxi je zajimavej film plný nerealných veci a hlavne a to me stve nejvice tak nerealneho zvuku, snad krom jedne sceny jak jim projede okolo radaru tak jsem krásne slyšet jak řadí, škoda že je to zvuk ze supertourisma.

Jinak ta 306 Maxi je prvni model co byl udelanej pokud je to skutečné zavodni auto, má jeste Hewland.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Hmm, dobrý postřeh, máš pravdu. Zmátl mě ten knír, znám nějaký fotky, kde J.-L. S. žádný fousy neměl :-)

quote:
                              V tom filmu to je opravdu Schlesser - koukni na titulky jsou tam i jiný známý jména v roli kaskadérů jako např. démon Ragnotti a nebo Jutta Kleinschmidtová...

Komentář

Working...
                              X