Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• eee mezi tema videama ted z Turecka je jakej rozdil (by Stacki vs. by TG)??? Teda krom velikosti..predpokladam vyssi rozliseni??? Nebo neco inyho????

......pan-x......
    ......pan-x......

Komentář

• To JVK: ja bych radeji bez hudby, kdyz koukam na nějaké vido tak mi to připadá že si tam v autě prostě pustili radio.Ja klipy s hudbu nemam moc rad.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• video jedine za zvuku motoru.....hudba,no nevim,jen muj nazor
        Alpine

Komentář

• stahnu neco a hned zacne hudba.....vim ze mi to nic nerika,zvuk vozu uz neco znamena
          Alpine

Komentář

• ale asi je to moderni...Cejda ma pravdu
            Alpine

Komentář

• quote:
              eee mezi tema videama ted z Turecka je jakej rozdil (by Stacki vs. by TG)??? Teda krom velikosti..predpokladam vyssi rozliseni??? Nebo neco inyho????

......pan-x......
              TG verze je z digitální tv, takze kvalita je trochu nekde jinde Vyssi je i rozliseni.

Komentář

• Kvalita videa by TG je opravdu někde jinde. Těch pár MB navíc stojí za to (je to hlavně bez šumu), tak se komprimuje co má.

Komentář

• quote:
                  Kvalita videa by TG je opravdu někde jinde. Těch pár MB navíc stojí za to (je to hlavně bez šumu), tak se komprimuje co má.
                  Když má dobrej příjem (jako že na digitální tv jo), tak si v pohodě. Analogovej příjem prostě šum má a prd s tím uděláš, to není o kompresi, ale o vstupní kvalitě. Ten šum není způsoben kompresí, ale už příjmem.

Komentář

• quote:
                    quote:
                    Kvalita videa by TG je opravdu někde jinde. Těch pár MB navíc stojí za to (je to hlavně bez šumu), tak se komprimuje co má.
                    Když má dobrej příjem (jako že na digitální tv jo), tak si v pohodě. Analogovej příjem prostě šum má a prd s tím uděláš, to není o kompresi, ale o vstupní kvalitě. Ten šum není způsoben kompresí, ale už příjmem.
                    Tak to si mě nepochopil, psal jsem, že se komprimuje to co má - to jest obraz a ne přidaný šum z analogu. Šum je pro kompresi to nejhorší co může být. Pak potřebuješ větší bitrate, aby jsi udržel stejnou kvalitu, což asi víš sám nejlíp.

Komentář

• quote:
                      quote:
                      quote:
                      Tak to si mě nepochopil, psal jsem, že se komprimuje to co má - to jest obraz a ne přidaný šum z analogu. Šum je pro kompresi to nejhorší co může být. Pak potřebuješ větší bitrate, aby jsi udržel stejnou kvalitu, což asi víš sám nejlíp.
                      Jo, to máš pravdu. Jinak v Day3 z Turecka jsem zase trochu zlepšil výslednou kvalitu, změnil jsem trochu nastavění jednoho z filtrů a výsledek je lepší. Navíc je tam i vyšší rozlišení.

Komentář

• quote:
                        Klip z Krumlova najdete na adrese http://cacin.bdtel.cz/krumlov.wmv
                        Zdravi
                        HoFi

Upravil - HoFi 03 Jun 2005 10:19:34

Komentář

• to Mravenec: teprve teď jsem si mohl pustit sestřih z krumlova a je fakt super. konečně jsem v tvém videu slyšel svou trumpetu děláš mi radost chlape jen tak dál!

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• v Neděli bude v TV přímej přenos z ME rallycrossu v Sosnový (jak tam pojede taky Emil Triner) nemohl by to někdo prosím nahrát a pak ripnout a dát někam na net ke stažení??? tím někdo asi Shacki nebo stanis ))

Komentář

• quote:
                              v Neděli bude v TV přímej přenos z ME rallycrossu v Sosnový (jak tam pojede taky Emil Triner) nemohl by to někdo prosím nahrát a pak ripnout a dát někam na net ke stažení??? tím někdo asi Shacki nebo stanis ))

Ajaj, budu pryč, ale pokusím se to tu nastavit, aby se to grablo. Nebude pak někdy sestřih?

Komentář

• quote:
                                quote:
                                v Neděli bude v TV přímej přenos z ME rallycrossu v Sosnový (jak tam pojede taky Emil Triner) nemohl by to někdo prosím nahrát a pak ripnout a dát někam na net ke stažení??? tím někdo asi Shacki nebo stanis ))

Ajaj, budu pryč, ale pokusím se to tu nastavit, aby se to grablo. Nebude pak někdy sestřih?

ok pokus se... přímej přenos je přímej přenos,ten stojí vždy za to...jinak kdyby to klaplo a povedlo se ti to nahrát tak moc díky!!!

Komentář

Working...
                                X