Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Můj první video počin je zde: http://inpublicill.unas.cz/video/pohar.WMV sestříhal jsem video z loňský sezony Českomoravského poháru. Veškerej materiál jsem našel na netu takže jestli tam někdo pozná svůj záběr (např Jarda-rs:-) a bude mu to vadit rád to od tuď odstraním.

Komentář

• To bmwman: Myslim, ze se ti to celkem povedlo.

Hašan

Komentář

• Prosím nevíte, kde se dá splašit video Kuzajovy rány z Barumu 2003? Nemáte to někdo? Měl jsem to doma, ale jaxi se to ztratilo a samozřejmě si už nevzpomenu, odkaď jsem to stahoval. Byl to on-board klip z Rakové...

*JH*Zlín*
        To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• Pokud chcete pekne crashiky zkuste tohle ftp: crashin.mine.nu username a password: crashin
          Houmr

Komentář

• Je tam toho nekolik giga
            Houmr

Komentář

• quote:
              Pokud chcete pekne crashiky zkuste tohle ftp: crashin.mine.nu username a password: crashin
              Já se tam nedostal - myslíš, že je v tom nějaká krpa, nebo má dotyčný prostě jenom vyplý comp?

*JH*Zlín*
              To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• quote:
                Prosím nevíte, kde se dá splašit video Kuzajovy rány z Barumu 2003? Nemáte to někdo? Měl jsem to doma, ale jaxi se to ztratilo a samozřejmě si už nevzpomenu, odkaď jsem to stahoval. Byl to on-board klip z Rakové...
                Už jsem to našel (ve fóru Barum Rally )

*JH*Zlín*

Komentář

• to Karbonyl: Jeste vcera jsem se tam dostal v poho, ale ted jsem to zkousel a nic.TAk si to zkus dat do ftp a cas od casu to zkus.Stoji to fakt zato.
                  Houmr

Komentář

• Hod me link na toho kuziho
                    Houmr

Komentář

• quote:
                      Hod me link na toho kuziho
                      Tady to je: http://www.slon.pl/download/kuzi_10ss_barum2003.avi

*JH*Zlín*

Komentář

• dival jsem se na stranky www.crashin.nu. Pisou tam,ze meni harddisk a nastaveni toho serveru, aby zvysili prostor pro ty videa.Takze to bude mozna nekolik dni trvat, nez se to rozjede.Zkus to teda za par dni.
                        Houmr

Komentář

• quote:na http://www.rallymovies.prv.pl/
                          v sekci klipy-zagraniczne jsou klipy z ceských soutěží (barumka, třebíč, příbram, sosnová)a spousta dalších...
                          Chce to po me nejaký heslo abych mohl stahovat a jeste ke vsemu to stahuje velmi ale velmi pomalu obcas vůbec.A to mam rychlý pripojení

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                            Chce to po me nejaký heslo abych mohl stahovat a jeste ke vsemu to stahuje velmi ale velmi pomalu obcas vůbec.A to mam rychlý pripojení
                            Tak v tom je asi nějaká chybka - já na těch stránkách byl včera a ty videa se daly přímo spouštět...

*JH*Zlín*

Komentář

• Sem si prave sehnal video no spis dokument 50 let rally to je parada. Vsem doporucuji.

Komentář

• To MatesXIV: No a mohl by ses o nej podelit?Pokud je to nekde na netu.Dik.

Hašan

Komentář

Working...
                                X