Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nemá záběry, jak nás po RZ 15 v Pohořelicích tahá z "parkoviště" traktor(bleděmodré Mondeo). Viděl jsem tam lidi v bílých foto-vestách Barum rally jak to točili, tak si myslím, že to někdo bude mít. Rád bych se na to s odstupem času podíval, poté co vyprchal vztek.

"To je rallye, voe!" - K.Loprais
    "To je rallye, voe!" - K. Loprais

Komentář

• quote:
      Chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nemá záběry, jak nás po RZ 15 v Pohořelicích tahá z "parkoviště" traktor(bleděmodré Mondeo).
      A které auto ten traktor vytahoval ???

Komentář

• quote:
        quote:
        Chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nemá záběry, jak nás po RZ 15 v Pohořelicích tahá z "parkoviště" traktor(bleděmodré Mondeo).
        A které auto ten traktor vytahoval ???

Jako ten traktor(nevím jaké značky, asi Zetor) vytahoval civilní Mondeo, tak jsem to myslel

"To je rallye, voe!" - K.Loprais
        "To je rallye, voe!" - K. Loprais

Komentář

• Na www.mediasport.cz přibyl onboard Tondy Tlusťáka ze Sosnové. Určitě stojí za stáhnutí, emotivní spolujezdec dělá prostě své....

= fórum eWRC.cz

Komentář

• quote:
            Na www.mediasport.cz přibyl onboard Tondy Tlusťáka ze Sosnové. Určitě stojí za stáhnutí, emotivní spolujezdec dělá prostě své....

= fórum eWRC.cz
            Něco podobného jsem ještě neviděl. Dál to radši komentovat nebudu. Viděl jsem pár minut a jsem zralej na Chocholouška...
            MravenecZ

Komentář

• quote:
              Na www.mediasport.cz přibyl onboard Tondy Tlusťáka ze Sosnové. Určitě stojí za stáhnutí, emotivní spolujezdec dělá prostě své....

= fórum eWRC.cz
              Když sem kdysi poprvý viděl onboard od Vojtěcha,tak sem si řikal,že poslouchat hlas M. Ernsta bych asi dlouho nevydržel.Ale tohle je ještě mnohem horší..

roušík
              roušík

Komentář

• Už to samotný video je docela na infakrt a co teprve naživo? Kdybych ho měl poslouchat, tak to asi brzo pošlu pravým bokem o strom alá Markko...

http://rally.stanis.info

Komentář

• Slyšel jsem, že Tonda Tlusťák nikdy moc k nastartování nepotřebuje, je prostě trochu vznětlivý. V tom onboardu mi to ale přijde, že udělá-li jednu chybku, tak ho mitfára bez milosti z auta vyhodí a vezme to sám. Evidentně je to ale styl, který Tlusťákovi vyhovuje. Nejvíc se mi líbí, jak ho mitfára povzbuzuje: "Neboj se." Nemyslím, že by se zrovna Tlusťák bál. Je to skvělý, ještě jsem nic takového neslyšel.

Komentář

• quote:

= fórum eWRC.cz
                    Na video jsem se dodíval asi před 8 minutama a doteď jsem si utíral slzy. Syn stojí za mnou a bojím se, že otevřená huba je stav neměnný pro dalších 15 minut.

Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• Sháním nějaký zadarmový program na střih a editaci videa. Nemusí to být nic extra, stačí mi něco jako Windows Movie Maker (na tom mi vadí že se tak různě seká a celkově není moc stabilní - ostatně je to součást Windows, tak co bych měl asi čekat, žejo )

Co mi doporučíte? Díky

EDIT: jo, a ještě detail - potřebuju aby to umělo příponu .wmv

www.skodateam.cz

Upravil - Luky_CZ 03 Sep 2006 14:53:14

Komentář

• quote:
                        Sháním nějaký zadarmový program na střih a editaci videa. Nemusí to být nic extra, stačí mi něco jako Windows Movie Maker (na tom mi vadí že se tak různě seká a celkově není moc stabilní - ostatně je to součást Windows, tak co bych měl asi čekat, žejo )

Co mi doporučíte? Díky

EDIT: jo, a ještě detail - potřebuju aby to umělo příponu .wmv

www.skodateam.cz

Upravil - Luky_CZ 03 Sep 2006 14:53:14
                        já používám pinnacle studio 9,je výborné,dobře se s ním dělá

Komentář

• quote:

já používám pinnacle studio 9,je výborné,dobře se s ním dělá

To není zadarmo,ne?No nevím,jestli nějakej dobrej freeware existuje.Snad jen Avid Free DV je zdarma,ale nidky sem s nim nedělal,tak netušim,jak se s nim pracuje.Každopádně to bude asi dobrej program..

roušík

Upravil - rousik 03 Sep 2006 21:35:28
                          roušík

Komentář

• quote:

= fórum eWRC.cz
                            Tohohle mitfátu bych asi za třetí zatáčkou vysadil, to se nedá poslouchat. )

Komentář

• Tak už sosám ten Avid Free DV, tak uvidíme jak mi to s ním půjde...

www.skodateam.cz

Komentář

• quote:
                                Tak už sosám ten Avid Free DV, tak uvidíme jak mi to s ním půjde...

www.skodateam.cz
                                Tak pak dej info,jak se ti s tim dělá a vůbec jaký to je..

roušík
                                roušík

Komentář

Working...
                                X