Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jo Kudrnáč je taky borec.
    MravenecZ

Komentář

• kde se dá ten kudrnáč ztáhnout?

Komentář

• Já měl taky nutkání sem o Dido napsat, ale bál jsem se, abych nebyl nařčen ze zaplácávání fóra Ale když už to tu je, tak vězte, že za jejími sto tisíci hlasy nestojí nikdo jiný, než studenti "jedné pražské univerzity", kteří využili špatného zabezpečení nováckých stránek a vymysleli skripty, které favoritce DIDO přidávaly několik desítek hlasů za vteřinku. (Vím o tom víc než hodně )

*JH*Zlín*
        To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• [quote]
          Já měl taky nutkání sem o Dido napsat, ale bál jsem se, abych nebyl nařčen ze zaplácávání fóra Ale když už to tu je, tak vězte, že za jejími sto tisíci hlasy nestojí nikdo jiný, než studenti "jedné pražské univerzity", kteří využili špatného zabezpečení nováckých stránek a vymysleli skripty, které favoritce DIDO přidávaly několik desítek hlasů za vteřinku. (Vím o tom víc než hodně )

A jinak dělá u nás v kauflandu na pokladně.

Komentář

• quote:
            A jinak dělá u nás v kauflandu na pokladně.
            A to vis z nejake diskuze, nebo si ji opravdu videl?

Komentář

• To Milan MB:to si děláš srandu ne?Po netu je shánky na její tel. číslo.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                To Milan MB:to si děláš srandu ne?Po netu je shánky na její tel. číslo.
                Mám, chceš?

*JH*Zlín*
                To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• A osazenstvo našich kolejí taky chystá "trestnou výpravu" do MB - oficiálně jdem samozřejmě na exkurzi do škodovky

*JH*Zlín*

Komentář

• quote:
                    A osazenstvo našich kolejí taky chystá "trestnou výpravu" do MB - oficiálně jdem samozřejmě na exkurzi do škodovky
                    Určitě napiš, jak jste dopadli. Její školní fotku už tam mají.

Když jsem tu ten odkaz dával, tak jsem netušil, jak to zapůsobí.

Co takhle zase trochu rally? Finská jízda po čumáku : http://auto.impuls.cz/video/bouracky/JNK/finsko03.mpg

Komentář

• Ta je dobrááá!!! A Kudrnáče si taky sežeňte, je to prdééél!

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• kterej je ten kudrnáč????? co zpíval???

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• Ve světě rally se toho teď moc neděje, a protože jak vidím je zde několik lidí, kteří stále ještě neměli možnost vidět a nebo si chtějí připomenout slavné Doremi s Václavem Perglem a jeho kamarádem "Krupkou Jiřím" alias "Kudrnáčem" posílám na něj přímý link. Video má 9:05 minut a necelých 35 MB a opravdu to stojí za to.

Pro ty, kteří se mě chystají ukamenovat, za to že to sem nepatří, a že to nemá se světem Rally nic společného a že plním fórum nesmysly mám dobrou zprávu:
                          Z důvodů častého překročování limitu pro download během špičky budu správcem sítě dočasně odpojen, takže je toto na delší domu můj poslední příspěvek.

http://mirror.septem.cz/zabava/Blbus...ld1/doremi.asf

Upravil - Milan MB 03 Mar 2004 16:33:47

Komentář

• Na adrese http://www.geocities.com/turbolimo/t2.htm je spousta shotů z nabušeného pořadu BBC Top Gear, stojí to za to, i když nejde o rally.

*JH*Zlín*

Komentář

• Karbonyle ty mě jen těšíš, mam už čtyři plné CD TOP GEARU a ted to mam na dalších pět, díky a pokud by si ještě našel nějaké TOP GEARY tak to sem dej.Je to super a všem doporučuju stáhnout to video Top Gear Hyundai WRC je to mazec.Vlastně všechny Top Gear videa jsou mazec.

Upravil - Častulik 05 Mar 2004 20:48:01
                              http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• Jojo, je to maso, vůbec se tam s těma kárama nemazlí. Platí to taky BBC, že

(To Častulík: jaktože máš tak moc zelený hvězdičky? Kolik špenátu jsi snědl??? )

*JH*Zlín*

Komentář

Working...
                                X