Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    2aciP: videl jsem tvoje video z rakouska. slintal jsem zavisti. fakt paradne sestrihane.
    cim natacis, jaky software a hardware mas?

Upravil - xandrew 19 Mar 2004 23:38:08
    Dik, ale zas tak dobré to fakt nebylo - spousty kompromisů, zbytečných smyček atp. Je to celé udělané s minimem záběrů... Faktem je také to, že se mi tohle video dělalo snad nejhůř z těch několika, co už mám za sebou, protože ta auta jela na sněhu zvláštně vláčně, tudíž k tomu pořádně nelícovala téměř žádná hudba. Asi 5x jsem
    to začal a nedokončil...a pošesté jsem to už udělal, jak mi to přišlo pod ruku.
    Jinak mám kamerku canon MV600i a stříhám skoro vše ve video studiu od Pinnacle (verze 8.6...) Do počítače grabuji přes IEE 1394 integrované na zvukovce (sb Audigy) a někdy taky přes TV kartu Asus.

Komentář

• To Milan PB: Tak vidis a uz to video mame vsichni

Hašan

Komentář

• quote:
        To Hamba:Až budu mít FTP tak to tam dam a budeš moct si to ode mě stáhnout.D pátku to bude.

Je patek a furt nic,ja vim jede se Sumava a tak to sledujes ale nezapomen na me diky.

Komentář

• To Castulik Muzu se s kolegou "Hambou" svezt?
          taky si stahnout to hrdinkovo video? Predem Dik

Upravil - bakerik 26 Mar 2004 21:18:58

Komentář

• Nejprve bych rád poděkoval ACIPovi za skvělé video z Janeru. Moc se mi líbilo a považuji ho za nejlepší jaké jsem v poslední době viděl. MOC DÍKY!
            Nenapadlo již někoho uspořádat něco jako hitparádu videoklipů? Například dvě kategorie, domácí produkce ( ČR ) a zahraniční.

Komentář

• To ACIP:na stránkách www.rallymovies.prv.pl jsem našel tvoje video z Třebíče (super video) aj eště jsem tam našel jedno z příbrami, to si taky dělal ty???protože mi nejde přehrát.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• To Honza_x: Mohl bys me rict, na jakym ses hubu? dik

Komentář

• CAU hosi ,take bych si chtel ztahnout toho Hrdinku .Do jakych HUBS chodite ?
                  co mam dat do search ?Hrdinka Rally me nefunguje..ozvete se pls...
                  jinak 4G to je dost Rally:-))

Komentář

• Video z rally Šumava je na hlavní stránce www.ewrc.cz. Doufám, že se vám bude líbit.

MravenecZ
                    MravenecZ

Komentář

• quote:
                      CAU hosi ,take bych si chtel ztahnout toho Hrdinku .Do jakych HUBS chodite ?
                      co mam dat do search ?Hrdinka Rally me nefunguje..ozvete se pls...
                      jinak 4G to je dost Rally:-))

Ja su na CZPRO

Komentář

• quote:
                        Dostalo se mi do rukou video z kabiny T. Hrdinky (je to to, jak už delší dobu koluje na internetu, má 6 nebo 7 rz a z toho první tři v noci a ta úplně první rz začíná slovy:"100,levá 2,3,200,brzda,levá,4,5" a celé to má 32minut,44 vteřin a 166MB.

Neví někdo náhodou z které je to rally?
                        To video je stoprocentne z Horacky rally, posledni zkouska(na videu) je Cernvir-Dolni Cepi.

Komentář

• Je tu nekdo prosim kdo by sem dal to Hrdinkovo video?,ja to mel domluveno s Castulikem ale asi se neco podelalo.Dekuji

Komentář

• quote:
                            To Honza_x: Mohl bys me rict, na jakym ses hubu? dik
                            Pripojim se na ten tvuj hub, napis mi jeho adresu(nevim, jestli by ses na ten nas kolejni pripojil). Ale jak jsem uz tady psal, kompa na kolejich zapinam az v pondeli a do patku. Takze se kdykoliv v tyhle dobe muzem dohodnout.

Komentář

• To Hamba:zatim nemam hotové FTP, takže to tam ještě není.mam i server, ale tam mam jen 50 MB prostoru takže to tam nejde.
                              Zítra to bude.Slibuju.

Bude tam k dispozici asi tak 10GB videií, přes TOP GEAR až po MS a národní mistráky.

Upravil - Častulik 28 Mar 2004 16:23:58
                              http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                                To Hamba:zatim nemam hotové FTP, takže to tam ještě není.mam i server, ale tam mam jen 50 MB prostoru takže to tam nejde.
                                Zítra to bude.Slibuju.

Bude tam k dispozici asi tak 10GB videií, přes TOP GEAR až po MS a národní mistráky.

Upravil - Častulik 28 Mar 2004 16:23:58
                                OK a dekuji

Komentář

Working...
                                X