Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    To ACIP:na stránkách www.rallymovies.prv.pl jsem našel tvoje video z Třebíče (super video) aj eště jsem tam našel jedno z příbrami, to si taky dělal ty???protože mi nejde přehrát.

klipy ktere aciP dela jsou z Barumky, Pribrami, Trebice, Setkani mistru v Sosnove, Janer, vsechny jsou www.rallymovies.prv.pl , jsou delane v divx 5.1, nejlepsi je na ne prehravac primo od divx

Komentář

• quote:
      Video z rally Šumava je na hlavní stránce www.ewrc.cz. Doufám, že se vám bude líbit.

MravenecZ
      To víš že jo! Nádhera. Na tom skoku to muselo být super. Ášín tomu dával co proto. Zajímavé, že jedině Romanovo Subaru dopadlo na všechny čtyři.
      Paráda, dík.

Komentář

• To ACIP:na stránkách www.rallymovies.prv.pl jsem našel tvoje video z Třebíče (super video) aj eště jsem tam našel jedno z příbrami, to si taky dělal ty???protože mi nejde přehrát.

Tak to máš ještě celkem dobrý, já odtamtud nemůžu vůbec nic ani stáhnout.

Komentář

• quote:
          quote:
          Video z rally Šumava je na hlavní stránce www.ewrc.cz. Doufám, že se vám bude líbit.

MravenecZ
          To víš že jo! Nádhera. Na tom skoku to muselo být super. Ášín tomu dával co proto. Zajímavé, že jedině Romanovo Subaru dopadlo na všechny čtyři.
          Paráda, dík.
          Na tom skoku jediné auto, které letělo bylo Subaru. Ostatní auta dopadala jako pytel xxxxxx.
          MravenecZ

Komentář

• To antZ - máš fakt super záběry, radost pohledět... Bylo by možné je od tebe získat v lepší kvalitě (plný PAL) a použít je v klípku? Můžu ti je "čenžnout" za své (7 míst, cca 1 hod. 15 min) - ale asi ne tak atraktivní jako tvoje - především skoky a ta táhlá široká zatáčka se ti zvlášť vydařily...).

to antZ+ALL: Mohu poslat MiniDV, vypálené na DVD (případně přehrané na VHS), nebo přes FTP.

Komentář

• quote:
              To antZ - máš fakt super záběry, radost pohledět... Bylo by možné je od tebe získat v lepší kvalitě (plný PAL) a použít je v klípku? Můžu ti je "čenžnout" za své (7 míst, cca 1 hod. 15 min) - ale asi ne tak atraktivní jako tvoje - především skoky a ta táhlá široká zatáčka se ti zvlášť vydařily...).

to antZ+ALL: Mohu poslat MiniDV, vypálené na DVD (případně přehrané na VHS), nebo přes FTP.

Jsem Mravenecz, ne antZ. Jinak s tou výměnou videa bych byl pro, ale viděl bych to asi na konec sezony, až bude skutešně co stříhat. Ne? Mě se tvůj nápad se směnou videa líbí, sám jsem o tom taky přemýšlel. Jinak se totiž nedá udělat atraktivní sestřih eventuleně podbarvený hudbou typu Raven. Kontaktuj mě někdy na rally a můžem to probrat.
              MravenecZ

Komentář

• quote:
                quote:
                To Honza_x: Mohl bys me rict, na jakym ses hubu? dik
                Pripojim se na ten tvuj hub, napis mi jeho adresu(nevim, jestli by ses na ten nas kolejni pripojil). Ale jak jsem uz tady psal, kompa na kolejich zapinam az v pondeli a do patku. Takze se kdykoliv v tyhle dobe muzem dohodnout.

Ja su na czpro.no-ip.com, vetsinou tam bejvam kazdej den, jen nevim, jak to ted bude vypadat, nerad bych presvihnul limit Jinak kazdej den su na ICQ (IRC jen vyjimecne).

Komentář

• To huDY: OK, tak se zejtra dohodnem, ale az vecer, mam skolu do pul osme. (

Komentář

• To Hamba:tak už mam FTP, pošli mi na mejl číslo na mob.Pošlu SMS s IP

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• To sala:Zkusim to.

Komentář

• Je možné se k tomu také dostat?
                        quote:
                        To Hamba:tak už mam FTP, pošli mi na mejl číslo na mob.Pošlu SMS s IP

Komentář

• To ginger:jasně že je možné se k tomu dostat udělej stejnou věc jako jsem psal pro hamba

Víš jak se tam připojit???Polde mě to jde jen přes Commandera.

Upravil - Častulik 28 Mar 2004 22:52:44

Komentář

• To MravenecZ: To vídeo je fakt famózní Petře, krásný pokoukání takhle po ránu :-)

Komentář

• To MravenecZ: Připojuji se k Lukiho příspěvku. Peťane, skvělé pokoukání po ránu. Už se těším třeba na sestřih celé sezóny a la Raven .

Komentář

• To mravenecZ: Fakt supr video, pripojuju se k ostatnim, jen tak dal...

Komentář

Working...
                                X