Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Virtualdub?
    quote:
    Nevíte někdo jak dostat z videklipu zvuk? Chtěl bych si něco vypálit na audio CD a mám to v souboru *.avi
    Teď sem na to hledal nějakej prográmek a nenašel.

323 GTR
    webinfo.sweb.cz/rbrgt/

Komentář

• No.... malinko

quote:
      To mikezzp: To asi bylo mireni na me :-)))

www.skodacarsweb.wz.cz
      323 GTR
      webinfo.sweb.cz/rbrgt/

Komentář

• To mikezzp:

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• Nemáte někdo včerejší reportáž z GB, nějak jsem nestíhal.

Komentář

• Myslím, že stanis to urcite nahrál a zpracuje to i pro nás....teda aspoň doufám :-))))

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• Chlapi nemáte to někdo nagrebované GB z CT2 Něják jsem to promarnil v TV :-(

Komentář

• Samozrejme, ze to mam Jenom jsem se jeste nedostal k tomu, abych to zkomprimoval a uploadnul na web, takze to bude asi az nekdy zacatkem pristiho tydne.

Komentář

• to Stanis: Tak to super, už se moc těším, všichni básní že to byl nejlepší sestřich+komentář ze světovejch rally na CT2 :-)

Komentář

• Tak jsem si nasel asi 5 minut volneho casu, abych s tim videem neco udelal. A protoze byl upload na chellu dneska nejaky rychly, je to online uz ted :-)
                    Opet jsem to udelal ve dvou verzich, vetsi ma kolem 180 MB, druha necelych 90 MB. Min uz to snad ani nema smysl...

http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/W...viD-stanis.avi
                    http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/W...viD-stanis.avi

Komentář

• to Stanis: Díkes ti moc, už to tahám a moc se těším na zhlédnutí :-)

Komentář

• Je připraveno video z rány Pepy Petáka v Příbrami. Brzy by mělo být na www.ewrc.cz

MravenecZ
                        MravenecZ

Komentář

• to MravenecZ: Video z Příbramy je parádní.Chtěl jsem se prosím zeptat odkud jsou vždy první záběry WRC-ček kromě Š.Vojtěcha

Komentář

• quote:
                            to MravenecZ: Video z Příbramy je parádní.Chtěl jsem se prosím zeptat odkud jsou vždy první záběry WRC-ček kromě Š.Vojtěcha

Díky, záběry jsou z vesnice, kde bořil Peták. Je to první ves za Tochovicema, tuším, že se to tam jmenuje Hořčápsko. RZ 1
                            MravenecZ

Komentář

• To MravenecZ: A neni to Stara Voda? Ty zabery, kde to Petak vykulil do potoka?

Jinak zabery a video jsou super!!

Komentář

• quote:
                                To MravenecZ: A neni to Stara Voda? Ty zabery, kde to Petak vykulil do potoka?

Jinak zabery a video jsou super!!

A víš, že možná jo? Já fakt nevim jak se to tam jmenuje. Ale Hořčápsko to asi není, tam se jelo loni...

MravenecZ
                                MravenecZ

Komentář

Working...
                                X