Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• prave vytvarim *.iso dvdcka onboardu honzy kopeckeho a filipa schovanka z rally bohemia.
    pokud by mel nekdo moznost zverejnit toto nekde na ftp, ozvete se mi prosim

P.S. ma to 2,74 Gb :-)

Upravil - sala 07 Oct 2004 20:39:16

Komentář

• No jeste bych dodal, ze na delsi dobu, protoze nez tohle stahnu ... :-)
      quote:
      prave vytvarim *.iso dvdcka onboardu honzy kopeckeho a filipa schovanka z rally bohemia.
      pokud by mel nekdo moznost zverejnit toto nekde na ftp, ozvete se mi prosim

P.S. ma to 2,74 Gb :-)

Upravil - sala 07 Oct 2004 20:39:16

Komentář

• To sala: možna by to bylo lepsčí rozkouskovat po jednotlivejch RZ. Jinak se obrat na STANISe. K němu se to určitě vejde :-))

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• Teoreticky by to slo, i kdyz nevim, protoze 2,7 GB je dost velke sousto...

Komentář

• Rally Sardinia, dneska zase ve dvou rozlisenich a velikostech (153/52 M. Enjoy!

http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/R...viD-stanis.avi
            http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/R...viD-stanis.avi

Komentář

• Tak krome poslednich videi ze Sardinie jsem vsechno smazal a uz od Saly stahuju onboard

Komentář

• quote:
                Tak krome poslednich videi ze Sardinie jsem vsechno smazal a uz od Saly stahuju onboard

bohuzel to nebude drive jak v pondeli :-(

Komentář

• Super už se těším na ty ON-BOARDY :-))
                  Doufám,že je slyšet jak čte Filip rozpis?

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• Celkem dost videí z rally,rallycrossu a jízdy do vrchu v norsku je na http://www.wrc.no/index.php?show=26&expand=26

Komentář

• Husty on-bord videjko je na www.hot.ee/vimpsprod
                      a je u toho hudba, pri ktery by i Š 100 zajela bednu na MS

I love skoda...
                      17.10.2004 to začne...
                      www.kitcarsweb.com
                      www.kitcarsweb.com...od fandy pro fandy ...

Komentář

• quote:
                        Husty on-bord videjko je na www.hot.ee/vimpsprod
                        a je u toho hudba, pri ktery by i Š 100 zajela bednu na MS Nejak me to nemaka,a ja se tak tesil.

I love skoda...
                        17.10.2004 to začne...
                        www.kitcarsweb.com

Komentář

• To MravenecZ: Petře, bude vídeo ze Sosnové? Byla tam krásná místa...

Komentář

• quote:
                            To MravenecZ: Petře, bude vídeo ze Sosnové? Byla tam krásná místa...

Krásná místa byla, dokonce si myslím, že jedny z nejlepších, ale computer mi stávkuje přátelé. Vydržte, pracuji na tom.
                            MravenecZ

Komentář

• quote:
                              quote:
                              To MravenecZ: Petře, bude vídeo ze Sosnové? Byla tam krásná místa...

Krásná místa byla, dokonce si myslím, že jedny z nejlepších, ale computer mi stávkuje přátelé. Vydržte, pracuji na tom.
                              To je strasna skoda bylo to tam fakt super a to co Venca predvedl v Sosnovy byla taky krasa

Komentář

• Nez bude video ze Sosnove, tak zatim muzete (diky Salovi) stahovat onboard Honzy Kopeckeho z Rally Bohemia 2004.

http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/onboard.html

Protoze mi nechtel webovy server sezrat ten velky soubor, musel jsem to rozdelit pomoci RARu, najdete ho treba na www.rar.cz. A protoze to video je strasne velke, necham ho na webu tak 14 dni, maximalne do konce rijna. Takze stahujte

UPOZORNENI: Na zadost Honzy Kopeckeho video nechte v puvodni podobe a nijak ho nekomprimujte! Diky.

Upravil - stanis 11 Oct 2004 19:45:31

Komentář

Working...
                                X