Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Díky všem co se jim video líbí, i mě se ty předvedené průjezdy líbily. Jenom lituju toho, že jsem tam nemohl těch krásných průjezdů dát víc. Skutečně třeba jízda Bergra, Wagnera, Vrbeckého, Bryndy i dalších by si zasloužila prostoru daleko víc, ale nejsme ČT a místo na serveru je jenom omezené. Pokud by někdo měl zájem o nějaký konkrétní záběr nějaké posádky, nebo přímo posádka, tak se klidně ozvěte a něco "spíchnem". Jinak velkou pochvalu si zaslouží i historici. To byla pastva pro oči i pro sluch. Naleštěné kapoty na litrech, které mi vrhaly odlesky do hledáčku, to byla bomba. Dravej žigul a třeba Fiátek 128 to byla paráda...

MravenecZ
    MravenecZ

Komentář

• Ja bych se primlouval za historiky. Nepospicha to, casem bych vymenil soucasne video ze Sosnove, za nove.
      quote:
      Díky všem co se jim video líbí, i mě se ty předvedené průjezdy líbily. Jenom lituju toho, že jsem tam nemohl těch krásných průjezdů dát víc. Skutečně třeba jízda Bergra, Wagnera, Vrbeckého, Bryndy i dalších by si zasloužila prostoru daleko víc, ale nejsme ČT a místo na serveru je jenom omezené. Pokud by někdo měl zájem o nějaký konkrétní záběr nějaké posádky, nebo přímo posádka, tak se klidně ozvěte a něco "spíchnem". Jinak velkou pochvalu si zaslouží i historici. To byla pastva pro oči i pro sluch. Naleštěné kapoty na litrech, které mi vrhaly odlesky do hledáčku, to byla bomba. Dravej žigul a třeba Fiátek 128 to byla paráda...

MravenecZ

Komentář

• quote:
        Díky všem co se jim video líbí, i mě se ty předvedené průjezdy líbily. Jenom lituju toho, že jsem tam nemohl těch krásných průjezdů dát víc. Skutečně třeba jízda Bergra, Wagnera, Vrbeckého, Bryndy i dalších by si zasloužila prostoru daleko víc, ale nejsme ČT a místo na serveru je jenom omezené. Pokud by někdo měl zájem o nějaký konkrétní záběr nějaké posádky, nebo přímo posádka, tak se klidně ozvěte a něco "spíchnem". Jinak velkou pochvalu si zaslouží i historici. To byla pastva pro oči i pro sluch. Naleštěné kapoty na litrech, které mi vrhaly odlesky do hledáčku, to byla bomba. Dravej žigul a třeba Fiátek 128 to byla paráda...

MravenecZ
        No ja bych uvital video cely jizdy Venouse Pecha neo pokud mozno co nejvetsi cast z jeho jizdy :-)

Komentář

• quote:
          quote:

MravenecZ
          No ja bych uvital video cely jizdy Venouse Pecha neo pokud mozno co nejvetsi cast z jeho jizdy :-)

Není problém, napiš mi na sebe mail a domluvíme se.
          MravenecZ

Komentář

• MravencZi, je to skvele! Bobma jsou hlavne ty prujezdy sotolinou na okruhu, skvele je i zaverecne Vaskovo kolo, to bylo neskutecne, co tam provadel
            Na ty historiky bych se taky rad podival, v akci jsem je bohuzel nestihal

Komentář

• quote:
              quote:
              quote:

MravenecZ

Není problém, napiš mi na sebe mail a domluvíme se.
              2Mravenecz: muj meil je pee-wee@seznam.cz nebo icq 274609711

Komentář

• ad onhoardy Honzy Kopeckyho:
                Ahoj, mam vsechno stazene, ale potreboval bych poradit co s tim dal, asi nejspis jak z toho udelat nejaky soubor co pujdde prehrat nebo tak neco.
                Normalne otevrit se mi totiz dari jet ten soubor s priponou .rar a to se mi prehraje jen asi prvnich 8 minut a pak uz je to na konci a potreboval bych tak vedet, jak k tomu pripojit ty dalsi soubory 00,01,...
                Prehravace mam snad na vsechno mozny ale ani jeden se nechyta.

Komentář

• quote:
                  ad onhoardy Honzy Kopeckyho:
                  Ahoj, mam vsechno stazene, ale potreboval bych poradit co s tim dal, asi nejspis jak z toho udelat nejaky soubor co pujdde prehrat nebo tak neco.
                  Normalne otevrit se mi totiz dari jet ten soubor s priponou .rar a to se mi prehraje jen asi prvnich 8 minut a pak uz je to na konci a potreboval bych tak vedet, jak k tomu pripojit ty dalsi soubory 00,01,...

No rekl bych podle toho co pises, ze je to rar rozdeleny na nekolik souboru a musis je tedy rozbalit vsechny najednou

eWRC.cz team | pravdafoto.cz

Komentář

• quote:
                    ad onhoardy Honzy Kopeckyho:

na te strance, ze ktere jsi to stahl je odkaz www.rar.cz . tam si stahnes programek, kterym to vse rozbalis. pokud mas windows commander, staci oznacit soubor *.rar a zmacknout kombinaci alt+f9

Komentář

• To MravenecZetře, to video je absolutní bomba, nádherná podívaná, super místa, prostě super.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• Petre, video super!!! Ze mne privezes ve ctvrtek na káry (teda jestli prijedes?) nejake zabery meho stesti!? Dekuji

Komentář

• quote:
                          Petre, video super!!! Ze mne privezes ve ctvrtek na káry (teda jestli prijedes?) nejake zabery meho stesti!? Dekuji

Díky, ale zatím nevím jestli ve čtvrtek dorazím. Záběry samozřejmě dodám Jedete Třebíč? V přihláškách jsem nikoho nenašel...
                          MravenecZ

Komentář

• Jde vám stáhnout video toho Tomášova incidentu??? Mě bohužel ne, píše mi to že se daný file na serveru nenachází...

Komentář

• Petre, Trebic nikdo nejede! Vypada to az na prazsky sprint!! Tam opet budeme, ale ohledne Czech National teamu, tak muzes i v Trebici! Vsak vis, o cem je rec, ze?

Komentář

• Jsem hrozně vděčný za ty onboardy, sice to budu stahovat hooodně dlouho, ale aspoň nejsou komprimované, díky moc!

<body>

</body>
                                </html>

Komentář

Working...
                                X