Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Video staženo na přání soutěžícího. Opětně zveřejněno bude poté, co si jej prohlédne policie.
    quote:
    Jde vám stáhnout video toho Tomášova incidentu??? Mě bohužel ne, píše mi to že se daný file na serveru nenachází...

Komentář

• Take moooc dekuji za onboardy. Vyborna kvalita, cele RZ, no proste neni co dodat. Pak mam jeste dotaz:
      1) co nedelni etapa? netocilo se?
      2) jsou natoceny i dalsi rally? bude mozne je opet ziskat?

Komentář

• Prave uploaduju Svet motoru se Sosnovskym rallysprintem. Za takove tri hodiny to bude kompletni, velikost to ma 127 MB. Kvalita neni nijak vytecna, ale koukat se na to da

Jinak Petr Krutsky tam ma dobry komentar k Tomasovi: "Rozmíška obou aktérů měla divoké vyvrcholení, které podle dostupných informací bohužel psychicky nezvládl zmíněný policista." To jsem se fakt bavil

http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/A...viD-stanis.avi

Komentář

• Mám dotaz k onboardu Honzy Kopeckého. Budou ty jednotlivé části fungovat i samostatně? Pokud jo tak která z těch šesti částí je nejlepší? Vzhledem k mému pomalému připojení budu totiž stahovat jenom jednu část, i tak to zabere celý den. Je mě jasné, že to každý napřed spojil a až potom se na to díval, takže určit která část je nejlepší půjde jenom hrubým odhadem, přesto bych byl rád kdyby se o to někdo pokusil, díky.

Komentář

• quote:
            Prave uploaduju Svet motoru se Sosnovskym rallysprintem. Za takove tri hodiny to bude kompletni, velikost to ma 127 MB. Kvalita neni nijak vytecna, ale koukat se na to da

Jinak Petr Krutsky tam ma dobry komentar k Tomasovi: "Rozmíška obou aktérů měla divoké vyvrcholení, které podle dostupných informací bohužel psychicky nezvládl zmíněný policista." To jsem se fakt bavil

http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/A...viD-stanis.avi

trvalo mi to stahnot 11s )

......pan-x......
            ......pan-x......

Komentář

• quote:
              Mám dotaz k onboardu Honzy Kopeckého. Budou ty jednotlivé části fungovat i samostatně? Pokud jo tak která z těch šesti částí je nejlepší? Vzhledem k mému pomalému připojení budu totiž stahovat jenom jednu část, i tak to zabere celý den. Je mě jasné, že to každý napřed spojil a až potom se na to díval, takže určit která část je nejlepší půjde jenom hrubým odhadem, přesto bych byl rád kdyby se o to někdo pokusil, díky.

stahnout to budes asi muset vsechno pac je to zkomprimovany jeden soubor onboard_rb_2004.iso cili obraz DVD....takze zadny casti,zadny nekompletni stahovani

......pan-x......
              ......pan-x......

Komentář

• quote:
                quote:
                Mám dotaz k onboardu Honzy Kopeckého. Budou ty jednotlivé části fungovat i samostatně? Pokud jo tak která z těch šesti částí je nejlepší? Vzhledem k mému pomalému připojení budu totiž stahovat jenom jednu část, i tak to zabere celý den. Je mě jasné, že to každý napřed spojil a až potom se na to díval, takže určit která část je nejlepší půjde jenom hrubým odhadem, přesto bych byl rád kdyby se o to někdo pokusil, díky.
                stahnout to budes asi muset vsechno pac je to zkomprimovany jeden soubor onboard_rb_2004.iso cili obraz DVD....takze zadny casti,zadny nekompletni stahovani
                Presne tak, je to kompletni DVD a protoze Honza nechce, aby se to nejak komprimovalo nebo s tim delalo neco jineho, tak si to budes muset stahnout cele.

Komentář

• Měl bych k vám lidi velkou prosbu. Najde se nějaká dobrá duše, která má stažený ten onboard a vypálí mi ho na DVD a pošle. Samozřejmě to zaplatím. S mojím připojením bych se na to podíval tak za 10 let. Díky moc

Komentář

• quote:
                    Měl bych k vám lidi velkou prosbu. Najde se nějaká dobrá duše, která má stažený ten onboard a vypálí mi ho na DVD a pošle. Samozřejmě to zaplatím. S mojím připojením bych se na to podíval tak za 10 let. Díky moc
                    I já bych to samozřejmě zaplatil, pokud by to někdo vypálil na DVD a byl ochoten poslat. Stahovat takové objemy je přece nesmysl.

Komentář

• Nesmysl to možná je, ale určitě to bude stát za to, tahal jsem to celou noc a dnes ráno zjistil že dva díly archivu mam poškozené, nevím jak se to stalo, ale nejde to rozbalit.Takže si dám přes noc zase repete a jestli to zase nepůjde tak at si mne Stanis nepřeje

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                        quote:
                        Měl bych k vám lidi velkou prosbu. Najde se nějaká dobrá duše, která má stažený ten onboard a vypálí mi ho na DVD a pošle. Samozřejmě to zaplatím. S mojím připojením bych se na to podíval tak za 10 let. Díky moc
                        I já bych to samozřejmě zaplatil, pokud by to někdo vypálil na DVD a byl ochoten poslat. Stahovat takové objemy je přece nesmysl.
                        s tim vypalenim a poslanim to neni problem
                        pokud byste se podelili o nejake sve zabery honzy a filipa klidne i z lonskeho roku, tak nebudem resit vubec zadne placeni cehokoliv

Komentář

• quote:
                          quote:
                          quote:
                          s tim vypalenim a poslanim to neni problem
                          pokud byste se podelili o nejake sve zabery honzy a filipa klidne i z lonskeho roku, tak nebudem resit vubec zadne placeni cehokoliv

Já bych to DVD Hozny z Bohemky taky bral. Má to stažený někdo kdo je z Olomouce a okolí? Fakt bych to chtěl vidět.

Komentář

• Stanisi brzdi s těma videama, už se mi skoro kouří z modemu a hadr mi pořád jenom nadává

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• to Fábia WRC: jí v Olomouci studuju a mám to. Bydlím na Šmeralově koleji.

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• quote:

Fungujou i samostatne, stazenej soubor dam otevrit cim: windows media player a normalne to bezi. Me jako nejzajimavejsi prijde ten soubor s koncovkou.rar. Je tam totiz predjeti Vojtecha. Jinak jsou ale zajimavy vsechny asi tak stejne.

Komentář

Working...
                                X