Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• :-OO
    MP ze otevre cast RARu a v nem ISO? Dokazu si predstavi extremni pripad, kdy by mozne bylo, ale ze bych na obyc woknech tohle prehral ... ??
    quote:
    Fungujou i samostatne, stazenej soubor dam otevrit cim: windows media player a normalne to bezi.

Komentář

• to Xandrew: Daemon taky existuje.

Ale v Media playeru nejde zvuk, je potřeba např. PowerDVD

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• quote:
        Nesmysl to možná je, ale určitě to bude stát za to, tahal jsem to celou noc a dnes ráno zjistil že dva díly archivu mam poškozené, nevím jak se to stalo, ale nejde to rozbalit.Takže si dám přes noc zase repete a jestli to zase nepůjde tak at si mne Stanis nepřeje
        I to byl jeden z duvodu, proc jsem to rozsekal na mensi kousky - vem si, kdybys to musel stahovat cele

Komentář

• Tak tohle si teda fakt neumim predstavit... Vzdyt to je preci <>ovina!
          quote:
          :-OO
          MP ze otevre cast RARu a v nem ISO? Dokazu si predstavi extremni pripad, kdy by mozne bylo, ale ze bych na obyc woknech tohle prehral ... ??
          quote:Fungujou i samostatne, stazenej soubor dam otevrit cim: windows media player a normalne to bezi.

Komentář

• Ted nevim co si timhle chtel rici? Daemon exituje, ale pochybuju ze nejakym zahadnym zpusbom procpes skrz nej do MP *.rar kde je cas iso.
            quote:
            to Xandrew: Daemon taky existuje.

Upravil - xandrew 14 Oct 2004 19:29:02

Komentář

• to xandrew: sme se nepochopili.

Komentář

• quote:
                to Fábia WRC: jí v Olomouci studuju a mám to. Bydlím na Šmeralově koleji.

SUPER!!! to by jsme mohli nějak pořešit , ale nevím kde přesně bydlíš :-(. já mám nějaky videa a on-boardy tak bychom to mohli vyčenžovat. Nebo máš DVD vypalku?

Komentář

• to Liboa: mrkni prosim te na mejl

Komentář

• To Sala : Nějaké záběry z loňska i z letoška mám. Ale byl by asi problém to dostat na DVD. Nemám totiž DVD vypalovačku. Nejsi nahodou ze Zlína, že? Máš nějaký návrh?

Komentář

• quote:
                      Ted nevim co si timhle chtel rici? Daemon exituje, ale pochybuju ze nejakym zahadnym zpusbom procpes skrz nej do MP *.rar kde je cas iso.
                      quote:
                      to Xandrew: Daemon taky existuje.

Upravil - xandrew 14 Oct 2004 19:29:02
                      Autor tím asi mislel že mu u toho videa nejde v MP9 zvuk a to vyřeší tím způsobem že v MP:Nástroje->možnosti->DiskDVD->upřesnit->systém a tam zaškrtat všechny políčka :-) Pak ti pojede i zvuk

Komentář

• to xandrew: NO soubory vrozbalíš mormálně rarem, vznikne ti jeden soubor xx.iso a ten vložíš jako disk do toho Daemona a tím máš vlastně další cedéromku s filmíkem s koncofkama xxx.vob a ti standartně přehraješ v MP9 s potřebnejma kodekama. Pokud ti nejel zvuk vyřešíš to tím způsobem jak jsem ti popisoval výše :-)))

Komentář

• Precti si prosimte na co jsem puvodne reagoval a naslednou zmet prispeku, ze kterych vim kulovy. Bud jsem to napsal fakt blbe nebo fakt uz nevim...
                          quote:
                          to xandrew: NO soubory vrozbalíš mormálně rarem, vznikne ti jeden soubor xx.iso a ten vložíš jako disk do toho Daemona a tím máš vlastně další cedéromku s filmíkem s koncofkama xxx.vob a ti standartně přehraješ v MP9 s potřebnejma kodekama. Pokud ti nejel zvuk vyřešíš to tím způsobem jak jsem ti popisoval výše :-)))

Komentář

• quote:
                            quote:
                            to Fábia WRC: jí v Olomouci studuju a mám to. Bydlím na Šmeralově koleji.

SUPER!!! to by jsme mohli nějak pořešit , ale nevím kde přesně bydlíš :-(. já mám nějaky videa a on-boardy tak bychom to mohli vyčenžovat. Nebo máš DVD vypalku?

já tady DVD nemám vůbec, ale spolubydlící by ti to klidně smahli. Teď jedu na víkend dom, ale od pondělí tady budu 14 dní, tak by bylo vše v pohodě, klidně mi napiš email a budu tady na VŠ kolejích. Zdarec

Komentář

• quote:
                              To Sala : Nějaké záběry z loňska i z letoška mám. Ale byl by asi problém to dostat na DVD. Nemám totiž DVD vypalovačku. Nejsi nahodou ze Zlína, že? Máš nějaký návrh?

tak nam to posli treba na kazetce, nemusi to byt zrovna na dvd

Komentář

• to Liboa: Určitě to příští týden nějak vyřešíme. A kolik za to DVD budeš chtít?

Komentář

Working...
                                X