Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Nekecam normalne mi to slape:
    Windows ME 4.90.3000
    Windows Media Player 6.4.07.1128
    A zadnej problem,...
    quote:
    Tak tohle si teda fakt neumim predstavit... Vzdyt to je preci <>ovina!
    quote:
    :-OO
    MP ze otevre cast RARu a v nem ISO? Dokazu si predstavi extremni pripad, kdy by mozne bylo, ale ze bych na obyc woknech tohle prehral ... ??
    quote:Fungujou i samostatne, stazenej soubor dam otevrit cim: windows media player a normalne to bezi.

Komentář

• Nevíte někdo jaký musím mít kodek,aby se mi přehrál ten Vojtěch?Funguje mi jenom zvuk!Dík

Upravil - John 16 Oct 2004 15:25:48
      www.janpavlicek.com

Komentář

• quote:
        quote:
        Husty on-bord videjko je na www.hot.ee/vimpsprod
        a je u toho hudba, pri ktery by i Š 100 zajela bednu na MS Nejak me to nemaka,a ja se tak tesil.

I love skoda...
        17.10.2004 to začne...
        www.kitcarsweb.com
        To me mrzi... hudba je vazne neskutecne motivujici... zkuste RBR pri tom...
        I love skoda...
        17.10.2004 to začne...
        www.kitcarsweb.com
        www.kitcarsweb.com...od fandy pro fandy ...

Komentář

• quote:
          to Liboa: Určitě to příští týden nějak vyřešíme. A kolik za to DVD budeš chtít?

To nevim, prostě asi cenu média nebo nic. V pondělí až dojedu to vyřešíme. Zdarec

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• Chtěl bych vám znovu připomenout nabídku na výměnu videí průjezdů Honzy a Filipa (možno příp. i fotografií) za DVDčka s on-boardy Fabky z letošní sezony (podmínky směny a uveřejnění medií jsou napsány o několik stránek dříve). Bohemii jsme pustili do oběhu coby "vnadidlo", abyste měli motivaci udělat něco pro Honzu a Filipa resp. pro FORZU (PROMO-video z letošní sezony). Uznávám, že vyhledávání záběrů dá leckdy šílenou práci, ale krom toho, že vám pošlu DVD s onboardy se budete moci přímo podílet na zajímavém projektu! Také bych rád zjistil, zda by se mezi vámi našel nějaký šikovný animátor, který by byl schopen esteticky zajímavě rozanimovat loga!

Ještě jednou chci poděkovat všem, kteří se do téhle šílené akce prozatím zapojili! Díky!

k DVD z Bohemky: DVD obsahuje všechny rz, které byly z auta na Bohemce natočeny, třetí den se, bohužel, netočilo vůbec. Např. Barumka je už ale úplně celá, včetně shakedownu.

Komentář

• Ja bych to DVD taky moooc chtel,ale bohuzel nemam zadne zabery Kopejdy,tak to asi nemam sanci,nebo jo????

Komentář

• Tak ja nejake zabery z letosni sezony mam. Ovsem celkove to nebude vice jak tak dvanact zaberu z RZ a neco ze servisu.
                Mozna by se dalo najit vice zaberu, ovsem to mam na normalni osmickove kazete, respektive kamere! Jedine, ze bych to nejak prehral na digitalni kameru!
                Ovsem nevim, nevim!!!

Komentář

• Já tam mám možná 2 až 3 videa ale hromadu fotek. Šumava - Barumka.

Komentář

• Možná to tu už někde je ale mohl bych dostat tip na nějakou stránku se super videama?(onboardy....)Diky

Komentář

• quote:
                      Možná to tu už někde je ale mohl bych dostat tip na nějakou stránku se super videama?(onboardy....)Diky

http://rallymovies.prv.pl/

Komentář

• I kdybyste měli natočených třeba jen pár průjezdů, nebo jen pár opravdu podařených fotek, ozvěte se a domluvíme se - kontaktujte buď přímo mě (jiri.janovec@seznam.cz) nebo šálu (jirka.sala@seznam.cz icq #143455433).
                        Abych nezapomněl, výsledné video i s vašimi průjezdy, doplněné on-board prostřihy samozřejmě taky zveřejníme (bude úplně zdarma, volně ke stažení, přirozeně) a jména kameramanů resp. fotografů budou uvedena v titulcích.

Komentář

• vím, že už otravuju dlouho ale prosimvás otevřu to onboard video ve winraru, tak to začne extrahovat a na konci každýho dílu mi to nahlásí problém s CRC!!!! pak to normálně extrahuje dál a nekonec tam ten výsledný soubor není... help please!!!!

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• No to mas spatne stazeny soubory. On pozna, ze to neopravi a hleda dal ve vsech archivev novy soubory. Kdyz tam nejdou tak vlastne nic rozbali.
                            Jednou jsem mel obdobny problem s ACE archivem a stacila nova verze, ale RAR se takto nemeni, ze by nebyl kompatibilni.
                            quote:
                            vím, že už otravuju dlouho ale prosimvás otevřu to onboard video ve winraru, tak to začne extrahovat a na konci každýho dílu mi to nahlásí problém s CRC!!!! pak to normálně extrahuje dál a nekonec tam ten výsledný soubor není... help please!!!!

Komentář

• To jaryn:měl jsem stejný problém, ale opětovným stažením jsem ho vyřešil, měl jsem problém s předposledním a posledním dílem.Ale ted už to fachá a je to bomba.Hlavně jeden průlet vesnicí na úzké silnici na plnou šestku, to je mazec.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• re: RAR .. má taky problémy se zpětnou kompatibilitou, je potřba mít verzi 3.3. Už jsem se s tím něco natrápil.

Komentář

Working...
                                X