Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Zdarek,jestli tady nekdo ma to Vojtechvo video zaslete me ho prosim na hambic@seznam.cz dekuji predem

Komentář

• Tak uz me to jeden dobrak poslal ,a tak peradne jsem se dlouho nezasmal,opravdu ten fizl je ma..r.Nejak bych to sem poslal ale nevim jak.

Upravil - Hamba 21 Oct 2004 16:07:34

Komentář

• to Liboa: Zdar jak to vidíš s tím DVD šlo by to nějak. Samozřejmě rád zaplatím. Dik

Komentář

• To hamba:nikam top neposíej, nech si ho pěkně u sebe.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
            re: RAR .. má taky problémy se zpětnou kompatibilitou, je potřba mít verzi 3.3. Už jsem se s tím něco natrápil.
            Je to komprimovane ve verzi 3.0

Komentář

• Tak uz je to video ke stazeni na idnesu. V posledni dobe se z nej stal desnej bulvar...

http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=k...3424_krimi_lkr

Upravil - stanis 19 Oct 2004 00:46:38

Komentář

• quote:
                to Liboa: Zdar jak to vidíš s tím DVD šlo by to nějak. Samozřejmě rád zaplatím. Dik

Večer ti napíšu najisto, musím to pozjišťovat... Ozvu se na mail. Zdarec

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• quote:
                  quote:
                  to Liboa: Zdar jak to vidíš s tím DVD šlo by to nějak. Samozřejmě rád zaplatím. Dik

Večer ti napíšu najisto, musím to pozjišťovat... Ozvu se na mail. Zdarec

dik rad-koz@volny.cz

Komentář

• Konečně se mi podařilo shlédnout on-board video Honzy Kopeckého z letošní Bohemky a musím uznat, že je to mnohdy neskutečná palba. Utkvěl mi v paměti úsek na erzetě Jablonec-Plavy (při prvním průjezdu 1min30sec až 2min 5sec od začátku videa z erzety), při druhém průjezdu 7min20sec až 8 minut od začátku videa z erzety a i od samotného startu rychlostky). Vytočená šestka vesnicí, mírné úzké zatáčky lemované domy a betonovými sloupy (brutální je úsek těsně před odjezdem ze vsi), při prvním průjezdu těsně přes 200 km/hod, druhý průjezd na mokru sice pomalejší (pod 180km/hod), ale pořád stále obrovský adrenalin.

Ač jsem zatvrzelý příznivec Barumky, musím uznat, že např. erzeta Železný Brod - Helkovice je světová. I když těch ostřejších zatáček až vracáků je tam na můj vkus docela dost....

Komentář

• To ppa:Tyhle úseky mi v paměti utkvěli také, až jsem se lekl když jsem to viděl poprvé, na tohle musí mít člověk nervy jako ze železa a asi taky žaludek, to spíše platí v mém případě.je to super.díky všem co se na tom videu podíleli.Díky moc

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                        Konečně se mi podařilo shlédnout on-board video Honzy Kopeckého z letošní Bohemky a musím uznat, že je to mnohdy neskutečná palba. Utkvěl mi v paměti úsek na erzetě Jablonec-Plavy (při prvním průjezdu 1min30sec až 2min 5sec od začátku videa z erzety), při druhém průjezdu 7min20sec až 8 minut od začátku videa z erzety a i od samotného startu rychlostky). Vytočená šestka vesnicí, mírné úzké zatáčky lemované domy a betonovými sloupy (brutální je úsek těsně před odjezdem ze vsi), při prvním průjezdu těsně přes 200 km/hod, druhý průjezd na mokru sice pomalejší (pod 180km/hod), ale pořád stále obrovský adrenalin.

Ač jsem zatvrzelý příznivec Barumky, musím uznat, že např. erzeta Železný Brod - Helkovice je světová. I když těch ostřejších zatáček až vracáků je tam na můj vkus docela dost....
                        Doufám, že se na mě Honza nebude zlobit, když na něj "prásknu", že na popisovaném místě v rz Jablonec - Plavy (hup na konci vesnice) mají kluci dost slušnou krizovku. Honza po tomhle průjezdu říkal Filipovi, že si pro příště má k tomuhle místu napsat "BUM".

Komentář

• quote:
                          Doufám, že se na mě Honza nebude zlobit, když na něj "prásknu", že na popisovaném místě v rz Jablonec - Plavy (hup na konci vesnice) mají kluci dost slušnou krizovku. Honza po tomhle průjezdu říkal Filipovi, že si pro příště má k tomuhle místu napsat "BUM".
                          V tom prvnim prujezdu, zejo? Docela pekne je to tam rozhodilo :-)

Komentář

• chystají se už ty on-boardy z Barumky? Fakt bych je chtěl vidět.

Komentář

• quote:
                              chystají se už ty on-boardy z Barumky? Fakt bych je chtěl vidět.

Barumka je už skoro úplně celá otitulkovaná a přepočítaná do Mpegu, ale uspořádání na DVD (tedy vlastně na dvoj-DVD) to ještě není. Mám ale připravený šestiminutový on-board z třetího průjezdu Slušovicema, který se pravděpodobně příští týden objeví na netu.

Komentář

• 2DVD to je mazec! Ale diky kluci za to predchazejici DVD. Skoda, ze to neexistuje i od ostatnich jezdcu :-(
                                quote:
                                quote:
                                chystají se už ty on-boardy z Barumky? Fakt bych je chtěl vidět.
                                Barumka je už skoro úplně celá otitulkovaná a přepočítaná do Mpegu, ale uspořádání na DVD (tedy vlastně na dvoj-DVD) to ještě není. Mám ale připravený šestiminutový on-board z třetího průjezdu Slušovicema, který se pravděpodobně příští týden objeví na netu.

Komentář

Working...
                                X