Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• to stanis: Nebude k náhodou k mání Korsika z ČT2???

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• quote:
      Nez bude video ze Sosnove, tak zatim muzete (diky Salovi) stahovat onboard Honzy Kopeckeho z Rally Bohemia 2004.

http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/onboard.html

Protoze mi nechtel webovy server sezrat ten velky soubor, musel jsem to rozdelit pomoci RARu, najdete ho treba na www.rar.cz. A protoze to video je strasne velke, necham ho na webu tak 14 dni, maximalne do konce rijna. Takze stahujte

UPOZORNENI: Na zadost Honzy Kopeckeho video nechte v puvodni podobe a nijak ho nekomprimujte! Diky.

Upravil - stanis 11 Oct 2004 19:45:31
      Co dodat.... super!
      Diky moc :-)

Komentář

• Mam dotaz na lidi mkteří dělají z videme, resp. programem Pinnacle Studio 8 SE, nemáte někdo nějaké rady nebo návody na sestřih videa???Nějak se v tom stále nemohu vyznat.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
          to stanis: Nebude k náhodou k mání Korsika z ČT2???
          Nahraval jsem to dvakrat, ale pokazde se to zacalo nekde sekat, navic tam je zase nejaky rozjety zvuk... Zkusim s tim pres vikend neco spachat, ale tentokrat to asi za moc stat nebude :-(

Komentář

• quote:
            Mam dotaz na lidi mkteří dělají z videme, resp. programem Pinnacle Studio 8 SE, nemáte někdo nějaké rady nebo návody na sestřih videa???Nějak se v tom stále nemohu vyznat.
            http://www.exac.cz/pinnacle/navody.htm

http://www.exac.cz/pinnacle/pdf2/studio8.pdf

Komentář

• Protože nemám DVD palírnu, tak jsem to dal kolegovi(nějak moc pomalému) ať mi to vypálí on...
              Zatím jsem vyzkoušel ten WMP a fakt to jede! Ale bez zvuku.

Přehrává to taky můj oblíbený BSPlayer. Taky bez zvuku.
              Viděl jsem jenom pár kousků ale je to fakt pořádný mazec!!!

Komentář

• quote:
                Protože nemám DVD palírnu, tak jsem to dal kolegovi(nějak moc pomalému) ať mi to vypálí on...

Co se tyka prehravani dovolim si doporucit Cesky MV2Player http://mv2.czweb.org/

Komentář

• quote:
                  Protože nemám DVD palírnu, tak jsem to dal kolegovi(nějak moc pomalému) ať mi to vypálí on...

Už jsem to tu jednou psal, zvuk v WMP vyřešíš následovně: dej si -Nástroje->možnosti->DiskDVD->upřesnit->systém a tam zaškrtat všechny políčka :-) Pak ti pojede i zvuk

Komentář

• no nebo to mate jako ja prehravat v Media Player Clasic...takovej malej jednoduchej a sikovnej programek a a ni skoro nepotrebuje kodeky (je to vlastne puvodni mediaplayer 6.4 od microsoftu,ale dal vyvijenej)

......pan-x......
                    ......pan-x......

Komentář

• Zdarek,je mozne nekde obednat to DVD s Kopejdou???

Upravil - Hamba 23 Oct 2004 10:22:55

Komentář

• No nepotrebuje nebo spise nema zadne kodeky. On totiz vyuziva toho co tam ostatni nainstalujou. Takze nerikal bych tomu - nepotrebuje.
                        quote:
                        no nebo to mate jako ja prehravat v Media Player Clasic...takovej malej jednoduchej a sikovnej programek a a ni skoro nepotrebuje kodeky (je to vlastne puvodni mediaplayer 6.4 od microsoftu,ale dal vyvijenej)

......pan-x......

Komentář

• Tak jsem se podival na ten sestrih z Korziky z CT2 a je to neco otresnyho, ani se mi to sem nechce davat. Kazdou chvili se to seka, zvuk je posunutej asi o 5 sekund... proste hruza!
                          Jestli o to nekdo opravdu stojite, tak napiste, ja to na ten web hodim, ale nedoporucuju.

Komentář

• quote:
                            Tak jsem se podival na ten sestrih z Korziky z CT2 a je to neco otresnyho, ani se mi to sem nechce davat. Kazdou chvili se to seka, zvuk je posunutej asi o 5 sekund... proste hruza!
                            Jestli o to nekdo opravdu stojite, tak napiste, ja to na ten web hodim, ale nedoporucuju.
                            Na pár dní to tam hoď prosím, pustím si k tomu tvrdou hudbu a nějak to přežiju

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• quote:
                              quote:
                              Tak jsem se podival na ten sestrih z Korziky z CT2 a je to neco otresnyho, ani se mi to sem nechce davat. Kazdou chvili se to seka, zvuk je posunutej asi o 5 sekund... proste hruza!
                              Na pár dní to tam hoď prosím, pustím si k tomu tvrdou hudbu a nějak to přežiju
                              Dobra... pres noc to uploadnu.

Komentář

• To ppaíky moc.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                                Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
                                X