Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    No nepotrebuje nebo spise nema zadne kodeky. On totiz vyuziva toho co tam ostatni nainstalujou. Takze nerikal bych tomu - nepotrebuje.
    quote:
    no nebo to mate jako ja prehravat v Media Player Clasic...takovej malej jednoduchej a sikovnej programek a a ni skoro nepotrebuje kodeky (je to vlastne puvodni mediaplayer 6.4 od microsoftu,ale dal vyvijenej)
    a to si dovolim oponovat, treba m2v to prehrava aniz bych tam daval kodeky

......pan-x......
    ......pan-x......

Komentář

• Onboard z Barumky to je bomba!Hlavně vyrovnávání dvou krizovek okolo 180 km/h to nemá chybu a ten padák do Nových Borů to je srdcařina jak vyšitá,díky moc

Komentář

• hmm tak jsem si stahnul pracně ten třetí průjezd Slušovicema , ale nejde mi to přehrát. Co je to za formát .ps? mám nainstalovaný kodeky , MV2 player ale stejně se to nechce přehrát! tak nevím. Můžete mi někdo poradit?

Komentář

• quote:
          hmm tak jsem si stahnul pracně ten třetí průjezd Slušovicema , ale nejde mi to přehrát. Co je to za formát .ps? mám nainstalovaný kodeky , MV2 player ale stejně se to nechce přehrát! tak nevím. Můžete mi někdo poradit?

Tak presne to samy se stalo me: Stahoval jsem prez download express 1,5 a najednou koukam ps. Nejrychlejsi reseni je bud to stahnou znovu v nejakem jinem programu a nebo to rovnou otevrit v Media Player Classic :-)

Komentář

• quote:
            hmm tak jsem si stahnul pracně ten třetí průjezd Slušovicema , ale nejde mi to přehrát. Co je to za formát .ps? mám nainstalovaný kodeky , MV2 player ale stejně se to nechce přehrát! tak nevím. Můžete mi někdo poradit?

ma to byt avi, divx 5.2.1

Upravil - sala 26 Oct 2004 21:03:36

Komentář

• Doporučuji program Download Accelerator.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• Me se to i pres Download akcelerator stahlo jako pluto.ps,ale v Media player classicu se to prahraje uplne v pohode.
                Nejvetsi narez je sjezd z Brezove dolu! To je vazne masakr...

Komentář

• ...k onboardum Honzy Kopeckyho...

...ja jen, nesla by ta kamera dat do auta nekam jinam? myslim aby to nedelalo ty vypaleny mista pro prejezdu treba z lesa ven. treba na strechu nebo by se mi teda moooc libyla z narazinku jak je ve hrach...nebo aspon nejaka rychlejsi kamera co to lip stiha? inak je to fakt super vec, a diky za ni!!!

......pan-x......
                  ......pan-x......

Komentář

• quote:
                    ...k onboardum Honzy Kopeckyho...

...ja jen, nesla by ta kamera dat do auta nekam jinam? myslim aby to nedelalo ty vypaleny mista pro prejezdu treba z lesa ven. treba na strechu nebo by se mi teda moooc libyla z narazinku jak je ve hrach...nebo aspon nejaka rychlejsi kamera co to lip stiha? inak je to fakt super vec, a diky za ni!!!

......pan-x......
                    Asi nešla, protože kluci tam mají pouze tuhle jednu pozici na klasickou kameru. Mohou s ní hýbat (pokud je mi známo) pouze výškově (S onboard-kamerami z MS -"očička"- by to nebyl problém, ale dát si na střechu MiniDV, byť menších rozměrů asi nebude to pravé ořechové... Kluci používaj kamerku Panasonic (dlaňovku) ze střední třídy. Bohužel zrovna Panasoniky mají velký problémy s automatickou expozicí...

Komentář

• Z naŕazniku by to bylo super .... drahy )

quote:
                      ...k onboardum Honzy Kopeckyho...

......pan-x......
                      323 GTR
                      webinfo.sweb.cz/rbrgt/

Komentář

• quote:

Asi nešla, protože kluci tam mají pouze tuhle jednu pozici na klasickou kameru. Mohou s ní hýbat (pokud je mi známo) pouze výškově (S onboard-kamerami z MS -"očička"- by to nebyl problém, ale dát si na střechu MiniDV, byť menších rozměrů asi nebude to pravé ořechové... Kluci používaj kamerku Panasonic (dlaňovku) ze střední třídy. Bohužel zrovna Panasoniky mají velký problémy s automatickou expozicí...

Mozna bych ji sklopil trochu dolu - bylo by vic videt na ruce (a rucku).
                        Nema ta kamera moznost fixnout clonu?

Komentář

• quote:
                          Pripona je normalni .avi, nevim, proc ti to dela... zkus to prejmenovat

Komentář

• quote:
                            Nema ta kamera moznost fixnout clonu?
                            To by ti nepomohlo. Problem je, ze pulka obrazu co kamera zabira je porad cerna a zbyla pulka se meni z tmavych lesu na svetle louky a kdyz jsou tyhle prechody rychle, tak ta kamera proste nezvlada a nestiha menit expozici...

Komentář

• for Stanis
                              Bude i nějaký onboard z RZ Troják ??

Komentář

• quote:
                                for Stanis
                                Bude i nějaký onboard z RZ Troják ??

pro ty, co dodaji nejake video s prujezdem kopejdy, bude cela barumka

Komentář

Working...
                                X