Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• No me spise unika duvod toho co jsi delal. Vse je mozne stahnout z netu a ty to jen splacas dohromady.
    quote:
    ta muzika je fakt hrozná ale dělal jsem to u kámoše na kompu a nebyly zdroje ale to ještě změním. A co se týče té krádeže videa se těm poškozeným omlouvám, ale jako zdroje jsou tam napsaní takže mají reklamu...

Komentář

• Velké množství videoklipů z pobaltských rally,většinou z lotyšska http://www.4rati.lv/cgi-bin/main.py?menu_pos=1,1

Komentář

• quote:
        No me spise unika duvod toho co jsi delal. Vse je mozne stahnout z netu a ty to jen splacas dohromady.
        quote:
        ta muzika je fakt hrozná ale dělal jsem to u kámoše na kompu a nebyly zdroje ale to ještě změním. A co se týče té krádeže videa se těm poškozeným omlouvám, ale jako zdroje jsou tam napsaní takže mají reklamu...
        no právě kvůli tomu aby to bylo dokupy jsem to dělal a nemusel se furt dívat na milion videí-tak to mám po hromadě!

Komentář

• quote:
          Sala já udělal ty průjezdy Kopeckýho z barumky tak koukej vyvalit ten onboard z barumky!!! http://wokr.wz.cz/jan_kopecky_barum_2004.wmv

nech si zdat, vykradeny veci a jeste v takovy kvalite...

Komentář

• quote:
            quote:
            Sala já udělal ty průjezdy Kopeckýho z barumky tak koukej vyvalit ten onboard z barumky!!! http://wokr.wz.cz/jan_kopecky_barum_2004.wmv

nech si zdat, vykradeny veci a jeste v takovy kvalite...

já s tím stejně nepočítal že něco dodáš ale aspoň jsem se trochu naučil stříhat!!

Komentář

• Taky se vam ten onboard z Bohemky tak divne šklube? Prvni 2 RZ sou vpohode plynule, ale zbytek je tak podivne trhanej (

......pan-x......
              ......pan-x......

Komentář

• To pan-x: Jsem na tom úplně stejně :-(

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• quote:
                  To pan-x: Jsem na tom úplně stejně :-(

www.skodacarsweb.wz.cz
                  ted jsem si nekolikrat poustel rz ktere jste vyjmenovali a nevidim zadny problem
                  k prehravani pouzivam cyberlink power dvd

Komentář

• Jsem na tom uplne stejne :-)
                    quote:
                    quote:
                    To pan-x: Jsem na tom úplně stejně :-(

www.skodacarsweb.wz.cz
                    ted jsem si nekolikrat poustel rz ktere jste vyjmenovali a nevidim zadny problem
                    k prehravani pouzivam cyberlink power dvd

Komentář

• ------------------------------------------
                      Zase je ale ke konci trosku rozjetej zvuk... Musim to pres zimu nejak vyresit, uz me to stve!
                      ------------------------------------------
                      To Stanis: co máš za problém? Třeba bychom ti mohli poradit. Ten zvuk se Ti rozjíždí při grabování z analogu?

Komentář

• Ja pouzivam Media Player Clasic a trha se to...prehravacem to nebude protoze treba posledni cast (outdor) se prvni zaber na sosnove necuka, druhy zaber (nejakej vyjezd) se uz cuka ( Zkousel sem to i dat do AVI (DivX 5.2.1) a dela to taky to cukani Tak opravdu nevim (

......pan-x......
                        ......pan-x......

Komentář

• quote:
                          Zase je ale ke konci trosku rozjetej zvuk... Musim to pres zimu nejak vyresit, uz me to stve!
                          To Stanis: co máš za problém? Třeba bychom ti mohli poradit. Ten zvuk se Ti rozjíždí při grabování z analogu?

Ja teda z TV grabuju v VirtualDubu nebo FlyTV2000 a nemel sem nikdy s rozjizdeni zvuku problem

......pan-x......
                          ......pan-x......

Komentář

• Poradí mě někdo?v čem přehráváte video s názvem pluto??

Komentář

• Here you have a link to my latest rally video. This film is made not from rallies in Poland, Italy and Hungary.

http://www.rallyonline.pl/pn.php?id=5079&tp=General

Komentář

• I meant "from raliies in Poland, Italy and Hungary", sorry!

Komentář

Working...
                                X