Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• On-board z Bohemky vám trhá asi proto, že komprese na DVD má opravdu dost velký "bitrate", čímž může vzniknout problém hlavně u některých DVD-přehrávačů. Takže buď to spouštějte z počítače resp. z HDD (pokud máte ale slabší počítač nebo pomalejší HDD, tak si moc nepomůžete) nebo to zkomprimujte s nižším bitrate, no anebo si počkejte na lepší mašinku, na níž vám to cukat nebude... Protože to mám naštěstí ještě uložené i "do projektu" překomprimuju to tedy ještě jednou s nižším bitrate (ale pod 4000kb/s nejdu ), tedy až mi na to vyzbude trochu času.

Komentář

• quote:
      On-board z Bohemky vám trhá asi proto, že komprese na DVD má opravdu dost velký "bitrate", čímž může vzniknout problém hlavně u některých DVD-přehrávačů. Takže buď to spouštějte z počítače resp. z HDD (pokud máte ale slabší počítač nebo pomalejší HDD, tak si moc nepomůžete) nebo to zkomprimujte s nižším bitrate, no anebo si počkejte na lepší mašinku, na níž vám to cukat nebude... Protože to mám naštěstí ještě uložené i "do projektu" překomprimuju to tedy ještě jednou s nižším bitrate (ale pod 4000kb/s nejdu ), tedy až mi na to vyzbude trochu času.

Mam Athona 2500+ a 160GB HD grafiku Radeon9500Pro, 512RAM a cuka se to, ale jak rikam jen nekdtere RZ (tusim 3,4,5) a nektere zabery z "outdor" videi...a kdyz to sam predelam do AVI ktery pak vali cca do 200kB/s tak to cuka taky...

......pan-x......
      ......pan-x......

Komentář

• dik za on-board z Bohemky,perfektné.
        Naposledy upraveno irena; 19-10-07, 20:26.

Komentář

• to pan-X: no vidíš, tak už alespoň víme, že v tvém případě to počítačem asi nebude...

Komentář

• quote:
            ------------------------------------------
            Zase je ale ke konci trosku rozjetej zvuk... Musim to pres zimu nejak vyresit, uz me to stve!
            ------------------------------------------
            To Stanis: co máš za problém? Třeba bychom ti mohli poradit. Ten zvuk se Ti rozjíždí při grabování z analogu?
            Mam TV kartu Leadtek WinFast TV 2000 XP Expert a pouzivam ten standardni program - jinej, co by fungoval jsem zatim nenasel. No a proste mi to pri nahravani dela takovyhle haluze, driv mi jeste kolisala hlasitost zvuku. Uz brzo (rekneme za mesic ) se chystam na preinstalovani Windows, tak doufam, ze to pomuze... Rozhodne si od toho slibuju to, ze se to prestane pri nahravani sekat - driv jsem v pohode zvladnul 25 minut v plnem PALu, ted uz se mi to seka i v polovicnim rozliseni a po kratsi dobe

Komentář

• quote:
              On-board z Bohemky vám trhá asi proto, že komprese na DVD má opravdu dost velký "bitrate", čímž může vzniknout problém hlavně u některých DVD-přehrávačů. Takže buď to spouštějte z počítače resp. z HDD (pokud máte ale slabší počítač nebo pomalejší HDD, tak si moc nepomůžete) nebo to zkomprimujte s nižším bitrate, no anebo si počkejte na lepší mašinku, na níž vám to cukat nebude... Protože to mám naštěstí ještě uložené i "do projektu" překomprimuju to tedy ještě jednou s nižším bitrate (ale pod 4000kb/s nejdu ), tedy až mi na to vyzbude trochu času.
              A to ja bych to zase udelal naopak - jeste lepsi kvalitu, aby se tim zaplnilo cele DVD

Komentář

• quote:
                Poradí mě někdo?v čem přehráváte video s názvem pluto??
                Jaky pluto? Myslis videa stazeny z pluto.pslib.cz? To jsou normalni DivXy s priponou AVI, s prislusnejma kodekama ti to prehraje pomalu i Word...

Komentář

• Nemáte nějaké záběry ze starších českých soutěží? Barumku, Bohemku, Valašku atd. Já měl kdysi nahrané reportáže z ČT1, kde byly Barumky z konce 80tých a začátku 90tých let, ale už to nemám (jsem idiot, že jsem to smazal (((((((( Nemáte někdo něco podobného, že by jste to hodily do kompu?

<body>

</body>
                  </html>

Komentář

• Dofam ze dneska nahraje nehdo Katalanckou Rally z CT2!! Jsem na kolejich a nemam moznost to sledovat ( Bych si to predstavoval aspon tak tech 512x384 )

......pan-x......
                    ......pan-x......

Komentář

• quote:
                      quote:
                      Poradí mě někdo?v čem přehráváte video s názvem pluto??
                      Jaky pluto? Myslis videa stazeny z pluto.pslib.cz? To jsou normalni DivXy s priponou AVI, s prislusnejma kodekama ti to prehraje pomalu i Word...

No mi se to pres Download akcelerator stahlo jako pluto (soubor PS) s takovou tou ikonkou neznameho souboru. V Media playeru clasic to ale kupodivu jde v pohode prehrat i tak...

Komentář

• Priponu PS meli vzdy PostScriptove soubory. Posli sem link co si stahoval, at se muzeme podivat o cem vubec mluvime.
                        quote:
                        quote:

No mi se to pres Download akcelerator stahlo jako pluto (soubor PS) s takovou tou ikonkou neznameho souboru. V Media playeru clasic to ale kupodivu jde v pohode prehrat i tak...

Komentář

• quote:
                          Dofam ze dneska nahraje nehdo Katalanckou Rally z CT2!! Jsem na kolejich a nemam moznost to sledovat ( Bych si to predstavoval aspon tak tech 512x384 )
                          Prestavovat si muzes i to, ze Kresta s Kopeckym pristi rok pojedou jako tovarnici...
                          Dneska mam nejakej blbej signal, takze to asi bude stat za <>, bohuzel nebude ani repriza

Komentář

• Nevíte někdo proč mi nefungují videa s příponou *WMV*????????????

www.janpavlicek.com

Komentář

• quote:
                              Nevíte někdo proč mi nefungují videa s příponou *WMV*????????????

buď potřebuješ kodeky nebo novou verzi WMP... Kodeky bych doporučil balík K-Lite codecs, pak máš jistotu, že ti pojede téměř vše

<body>

</body>
                              </html>

Komentář

• quote:
                                quote:
                                Nevíte někdo proč mi nefungují videa s příponou *WMV*????????????

buď potřebuješ kodeky nebo novou verzi WMP... Kodeky bych doporučil balík K-Lite codecs, pak máš jistotu, že ti pojede téměř vše

<body>
                                [img]http://www.savewrc.com/cz/images/citroen%20save.jpg" border="0">
                                </body>
                                </html>
                                Dík.

www.janpavlicek.com

Komentář

Working...
                                X