Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• K DVD z Bohemky: Mám ty samé problémy s cukáním.
    to Stanis: jak to vypadá s tou Katalánskou nějak jsem to nestihnul celé!!! Moc bych to chtěl na comp

Komentář

• nasel by se nekdo laskav kdo by mi vypalil tu bohemku na dvd? ja uz na ten rar nemam nervy furt mi to na konci kazdeho dilu nahlasi chybu, pokracuje to dal a az je to cele hotove tak se to samo smaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• quote:
        K DVD z Bohemky: Mám ty samé problémy s cukáním.
        to Stanis: jak to vypadá s tou Katalánskou nějak jsem to nestihnul celé!!! Moc bych to chtěl na comp

U mě to nedělalo nic, kámoš to tvé DVD na compu ještě zkoušel a byl to OK...

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• to jaryn:
          neni problem to vypalit. jsi z Prahy?

Komentář

• Pro ty, kteří mají problém s cukáním na DVD s Bohemkou sice nemám řešení, ale alespoň napíšu, že do DVD jsem to přepočítával v programu Ulead Movie Factory - možná z toho něco vyšpekulujete...

Komentář

• quote:
              to jaryn:
              taky bych prosil jednu kopii - z prahy nahodou jsem
              je mozno?

go škoda go !!!

Komentář

• To stanis: Bude setřih ČT2 z Katalánska??

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• quote:
                  quote:
                  to jaryn:
                  taky bych prosil jednu kopii - z prahy nahodou jsem
                  je mozno?

go škoda go !!!
                  taky bych prosil jedno DVD ,ale nejsem z Prahy,jsem z Chrudimi.

Komentář

• Hyper rally sestřih Matrix re(ly)doaded od Ravena na http://www.rally.sk/categories.php?op=newindex&catid=43 je to NESKUTEČNÉ :-)

www.jarda-rs.com Foto, video, divácká místa, čláky, rozhovory, auta sk.B

Upravil - Jarda-rs 05 Nov 2004 23:09:00
                    http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
                    Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

• quote:
                      Hyper rally sestřih Matrix re(ly)doaded od Ravena - je to NESKUTEČNÉ :-)
                      Ano, moc pěkný sestřih. Taky je na něj už několik dní odkaz na portálu eWRC.

Ptal jsem se Ravena, jestli to bude někdy k dispozici v DVD kvalitě a říkal, že to zkusí to konce roku vyrobit.

Komentář

• DVD onboard mi skube taky. Prvni 2 RZ jsou v pohode, zbytek skube - uplne se vytraci ten pocit rychlosti. Zkouseno v pc z image, z dvd, na 2 ruznych stolnich prehravacichn na nekolika mediich - porad stejnej vysledek.
                        Presto diky za nej.

Komentář

• quote:
                          Jo, mam to, ale jeste jsem se nedostal k tomu, abych to uploadnul na net...

Komentář

• To stanis: Už se na to těším :-))

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• quote:
                              To stanis: Už se na to těším :-))
                              Tak to abys uz zacal tahat

http://pluto.pslib.cz/stanis/rally/R...4.288.XviD.avi

Tentokrat to je jen v mensim rozliseni 384×288, ma to 150 MB. Nakonec se mi tu antenu povedlo natocit celkem dobre, ani se to nesekalo a neposouval se zvuk

Komentář

• To stanis: Už to tahám a cca za 20 minut už se na to budu dívat :-))

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

Working...
                                X